Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2008 motosiklet fuarı ACİL YARDIM LAZIM

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ortopedist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha X max 250
    Dün fuarda Kawasaki Er 6 f ile Yamaha Fazer 78 HP tekrar karşılaştırma imkanı buldum. 2 silindirli ve daha hoş tasarımı nedeniyle Er 6 f almaya karar vermiştim. Uzun süredir Kymco Xciting 500 scooter kullanıyorum ve ilk vitesli motorum olacak o nedenle de kullanım kolaylığı açısından kawasaki nin daha avantajlı olduğunu söylemişlerdi.. Ancak fuarda Yamaha nın fiyatlarda oldukça iyi bir indirime gittiğini gördüm. Kawasaki ise burnundan kesinlikle kıl aldırmıyor..
    78 HP Yamaha Fazer 15.750 YTL iken, 72 HP Kawasaki Er 6 f 9000 Euro yani yaklaşık 18000 YTL.
    Bu durumda Fazer almak daha mantıklı öyle değil mi siz ne düşünüyorsunuz? Lütfen acil yardımm ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ben fiyat açısından bişey diyemicem ama bence de yamaha al.. Parçasıydı, ucuzluğuydu rahat edersin..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bu segmentte Fazerin eline kimse su dökemez...çevremde o kadar fazerci varki tahmin edemezsin...site admini erhan..komtan...eyong...kankam syrıana...kesinlikle Yamaha...teknik açıdan ne beklediğin galiba çok önemli değil...çünkü vitesli ilk motorun olacakmış...alışkanlık yapacaktır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bence de fazer fazer fazer

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Eğer ikinci el durumu ve yedekparça-servis avantajlarınıda gözününe alıyorsan fazerden şaşmamalısın. Allah şaşırmasın kimseyi.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bende Fazer diyorum.(duygusal olarakta,şekil şemal olarakta)

Hatta aman aman bir fark ödemeden ABS opsiyonu ile alınabiliyorsa ABS'lisi daha iyi olur.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    avro yüzünden 9000 avro pahalı gözüküyor , peki bu 78 hp lik fazer 2008 mi acaba sordunuz mu ? eğer ikisi aynı fiyat ise er6 derim , aynı güçte iki makine ama biri diğerinin yarısı kadar benzin tüketiyor ve torku çok daha iyi dağılmış devir aralıklarına. bu arada 78 hp lik fazerin ikinci elide sorunlu olur satmaya çalıştığınızda...

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    İkinci el er6n ler fiyatları cok uygun. Ayrıca 1 ay kadar once kawasaki bayisinde sıfır 15.000ytl ye er6 vardı...

Sen bi fuarda kawa standına ugra istersen...

Fazer er6 dan daha avantajlı gibi gorunsede, vitesli motora yeni baslayacak birine er6 daha avantajlı diye dusunuyorum. Fazer beni hep korkutmustur. ER6 cok daha uysal gibi geliyo.
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı scorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el er6n ler fiyatları cok uygun. Ayrıca 1 ay kadar once kawasaki bayisinde sıfır 15.000ytl ye er6 vardı...

Sen bi fuarda kawa standına ugra istersen...

Fazer er6 dan daha avantajlı gibi gorunsede, vitesli motora yeni baslayacak birine er6 daha avantajlı diye dusunuyorum. Fazer beni hep korkutmustur. ER6 cok daha uysal gibi geliyo.
    euro yükseldiği için motorsiklet fiyatlarıda aldı başını gidiyor..bütün sebep euro'nun yükselmesi
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    yamaha yamaha al daha iyidir kavadan ....
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

Ortopedist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha X max 250

Görüşünü bildiren herkese teşekkür ederim

Selamlar. Görüşünü bildiren herkese çok teşekkür ederim. Karar vermemde çok yardımcı oldu. Fazer süper ama 78 HP satarken sorun yaşayabileceğimi ben de düşündüm hem de daha Fazer için acemiyim sanırım. Ben de 2006 model temiz bir Kawasaki Er 6 F bulup aldım Fotoğraflarını görmüştüm sadece ama karşımda görünce daha çok hoşuma gitti. Daha hafif ve kullanması, hakimiyeti daha kolay gibi görünüyor. Şu anda koruma demri olmadığından mushroom takozlardan takılıyor. yarın teslim alıyorum. Tekrar herkese teşekkürler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    İkisinin arasında çok fark yok hp olarak.Fazer 78 kawasaki er 6 72 hp sadece biri 2 diğeri 4 silindir keşke yamaha alsaydın çünkü acemiliğini üstünden atınca 4 silindir isticeksin muhtemelen bunu da satmak,hayırlısı olsun kazasız belasız kullan tekerin düz bassın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler