Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3 Mart'ta HaYdin arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Sevgili arkadaşlarım, motor sevdalıları, gelin hepimiz ilkönce kendimiz için 3 Mart ta saat 09:00 gibi bir saatliğine Sultanahmet adliyesi önünde toplanalım. Trafikteki sürücülerin ve yayaların daha dikkatli olması adına söyleyecek sözlerimizle beraber toıplanalım. Son zamanlarda ölümlü kazaların bu kadar çoğalması karşısında sesimiz duyurma gereği hissediyorum. Kimsenin bizim derdimizden haberi yok bu sessiz ölümlere bir dur diyelim. Bir sonraki biz ölümlü kaza bize rastlamaması için halkımızı bilinçlendirmek adına birlik olalım lütfen. Gelin bir saatinizi ayırın dostlarım.
    İYİ ŞANSIMIZ BOL OLSUN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ:rendeer:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Alıntı cc delisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlarım, motor sevdalıları, gelin hepimiz ilkönce kendimiz için 3 Mart ta saat 09:00 gibi bir saatliğine Sultanahmet adliyesi önünde toplanalım. Trafikteki sürücülerin ve yayaların daha dikkatli olması adına söyleyecek sözlerimizle beraber toıplanalım. Son zamanlarda ölümlü kazaların bu kadar çoğalması karşısında sesimiz duyurma gereği hissediyorum. Kimsenin bizim derdimizden haberi yok bu sessiz ölümlere bir dur diyelim. Bir sonraki biz ölümlü kaza bize rastlamaması için halkımızı bilinçlendirmek adına birlik olalım lütfen. Gelin bir saatinizi ayırın dostlarım.
    Arkadaşım senide listeye ekliyorum
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar önce biz zaten bi topic açtık duyuruları yeterince yapmaya çalışıyoruzzz ımarım katılım olcak
    Drift Religion
    fatih şubesi

valla gelmek ısterdım ama 750 km fark var aramızda yanınızda olmasakda kalbımız sızınle

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    bu konuda ne kadar çok insana ulaşabilirsek iyidir diye düşünüyorum umarım bende orda olabilirim bir aksilik çıkmazsa ne kadar kalabalık olabilirsek sesimizi okadar çok duyurabiliriz arkadaşlar.

inşallah sesımızı duyurabılırsınız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)