Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

SuperSPort Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    cbr 125r ve cross bence de düşük bi cross ile pardon cbr 125r ile başlamayı düşün
    2 gözüm 2 tekerim var , 4 aç gözünü 4 tekerin var !!! :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    sirf güzel ses ve görüntü icin motosiklete heves eden insanlara karsiyim ben. ilk önce bu isin icinde biraz pis bence biraz oku arastir, neymis bu nasil kullanilirmis ne amacla kullanilirmis avantajlari neymis dezavantajlari ne? elinin altinda internet var soru sorma oku bence bilgini gelistir bilgi birikimin olsun motosiklet hakkinda, ondan sonra motosikletten anlayan insanlara fikrini sor.
    söylediklerimede darilma hayat cok degerli hata yapmani istemeyiz.
    onbinleri devir sonra en uc noktada yer alan klasman süper sport a karar ver derim kanimca.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    kanka en 600rr ı boşwer yine 125 cc makineyle takıl bi süre 250 cc den yukarı çıkma daha acemi sayılırsın vitesli motor scooter a benzemez

serserihoroz1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 lik bir düldül ama sonunda HA-YAA-BUUU-SAAA
    Alıntı RoLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ilk motosiklet almayı düşündüğüm zaman hayabusa almak istiyodum. sonda keeway SL'ye karar verdim
    vaybe benimde hayallerimin suya düşeceğini biliyorum ama sonunda o makinaya sahip olacağım...
    HA_YAA_BUUU_SAAAA

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı rman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sirf güzel ses ve görüntü icin motosiklete heves eden insanlara karsiyim ben. ilk önce bu isin icinde biraz pis bence biraz oku arastir, neymis bu nasil kullanilirmis ne amacla kullanilirmis avantajlari neymis dezavantajlari ne? elinin altinda internet var soru sorma oku bence bilgini gelistir bilgi birikimin olsun motosiklet hakkinda, ondan sonra motosikletten anlayan insanlara fikrini sor.
    onbinleri devir sonra en uc noktada yer alan klasman süper sport a karar ver derim kanimca.
    tebrik ederim işte bu bana göre 4/4 lük bir nasihat

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Alıntı rman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha ne söylenilebilir ki
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

arkadaşlar hepiniz yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim.aslında en mantıklısıda cbr 125 di. lastiklerinin ince olması cross gibi geldi bana ama yanılmışım çünkü cbr 125 i fazla araştırmamıştım.önerileriniz için sağolun

halidbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 1000 rr Pgo x-hot 125
    bide dövseydiniz arkadaşıarkadaş daha yeniyim diyor ve kanımca motosiklet modelleri hakkında fazla bilgisi yok ama 2 ay takılsın buraya uzman olur oda dogru yolu bulur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)