Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anahtar Sorunum....Yardım....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Merhaba tüm MT ailesi benim bu anahtarlardan yana yüzüm hiç gülmüyor...Bugüne kadar 3-4 anahtarın yarısı elimde kaldı yarısı hepte kilit açarken kapatırken oluyor...En son 35 ytl ye aldığım kilitin anahtarı elimde kaldı ve yarısı içerde kaldı Allah'tan kilit açıldıktan sonra kırılıyor...En son kırılan anahtarın yarısı içerde kaldı bende anahtarcıya götürdüm çok zor çıkıyormuş 20 ytl para istedi bende yaptırmadım...Sizce nasıl bir yol izlemeliyim gidiyim zincir alıp 2 tanede kilitmi alıyım yoksa yaptırıyımmı elimdeki kilidi??ayrıca bu anahtarların kırılmaması için bi önlem varmıdır???
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    asya 150 t 19 a
    bence elindeki kilidi yaptır derim...
    attractive_boy:bounce:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kilidini yaptır,ama anahtarın karışım maddeden dökümden daha doğrusu genel anlamda adi ve çabuk kırılır bir maddeden olmamasına özen göster,gidip anahtarcıda sağlam bir anahtar yaptır.Aldığın kilitler çin malı motosikletlerin kilitlerinden olmalı ki bu da açıkcası adi malzeme demek,dediğim gibi kilidi yaptır ama anahtarın hemen sağlam bir malzemeden yapılmış kopyasını da yaptır ve onu kullan.Kırılan bütün anahtarların hep aynı tarzdaydı demi ? Yani aynı kalitede ?
    Karışımı düzgün,dayanıklı bir anahtar yaptırırsan sorun yaşamayacaksındır,tabi kullanıma da dikkat etmek gerekli.

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilidini yaptır,ama anahtarın karışım maddeden dökümden daha doğrusu genel anlamda adi ve çabuk kırılır bir maddeden olmamasına özen göster,gidip anahtarcıda sağlam bir anahtar yaptır.Aldığın kilitler çin malı motosikletlerin kilitlerinden olmalı ki bu da açıkcası adi malzeme demek,dediğim gibi kilidi yaptır ama anahtarın hemen sağlam bir malzemeden yapılmış kopyasını da yaptır ve onu kullan.Kırılan bütün anahtarların hep aynı tarzdaydı demi ? Yani aynı kalitede ?
    Karışımı düzgün,dayanıklı bir anahtar yaptırırsan sorun yaşamayacaksındır,tabi kullanıma da dikkat etmek gerekli.
    teşekkür ederim öneriniz için sizin dediğiniz gibi yapacağım.. yeniden teşşekkür ederim
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler