Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sizce bu yapılabilir bişey mi...???

Motovento
    REKLAM ALANI
    zekai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KB150-25
    merhaba arkadaşlar geçen gün nette dolaşırken bir site buldum.Bu adamlar aracılığı ile çinden parça getirtebiliyorsunuz fakat toplu alım şart yani tek bir parça getirtemiyorsunuz ve firma olmanız şart.Peki biz birkaç motorcu bunu başarabilirmiyiz acaba...???

Benim fikrim şu ; American chopperlarını bilirsiniz bunun şasisi ile ilgili hazırladığım teknik resimlerim var.böyle birşeyi çinde ürettirip getirtebilirmiyiz.belki motorunuda aynı şekilde yaptırabiliriz ve türkiyeye getirtiriz.Bir düşünün yollarda herkesin altında gerçek chopperlar olacak böyle birşeyi istemeyen bir motorcu varmı aramızda....Hadi bakalım beyler benim gibi birkaçtane çatlak varmı burada...Fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum...

Adres ; http://www.cintedarikmerkezi.com/ulasim.html

SAYGILARIMLA
    Zekai YÜCE
    zekaiyuce

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    iyi fikir ama millet çim işinden pek hoşlanmıyo
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    rmz 200 gy
    boşver be baba kımse bunu desteklemez zatı adamlar çer çopten yapıyo motorları. parçayıda teneke kutudan yaparlar bızı kazıklarlar bıde çın kazıgına oturmayak
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Iyi de dostum sen neden Turkiye sanayisini yamana attin ki. Demir bukmede biz gayet iyiyiz ve auto cad ile calisan bir cok atolye ve bugun. Sen cizimi ver onlar sana buksun sonrada statik boya ile boya. Inlaki cine toplu alim icin gitmene gerek yok..
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    hadi hayırlısı olsun,başarılar dilerim OCC türkiye
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

kalyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS ADV ( Flagello di Dio )
    Tamam herşey eywaLLah ama bir motosikLete hayat vermek demiri büküp içine işLEr bir motor koyabiLmekten inanınki cok daha fazLasI oLsa gerek bunda hassas bir denge ayarı ve aerodinaminin gerektiğini düşünürseniz ki bunLar için girdikleri onLarca test var..
    Ama diğer yandan şuda var NEDEN OLMASIN ?
    Bahcesinde Ferrari henzo yu takLit edip arabayı yapan var mı ( VAR )
    Dünyanın iLk enerji gerektirmeyen teknesini biz yapmadık mı ? ( EVET )
    İlk nanoteknoloji konusunda tıp aLAnında iLk işLevseL donanımı yapan kadIn bir türk değiL mi ? ( EVET )

evet NEDEN OLMASIN ?
    Kafa FLY
    Görüntü FLU
    Hayat FREE

zekai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KB150-25
    sevgili dostum zeda3000 tamam ok Türkiye sanayisi iyide benim tek korkum kaynak işlemleri sırasında şu ön çatalı sağlam tutturamamak...Allah korusun yolda giderken motorun çatala birleştiği bölümden kopmasını istemem...Acaba Türkiyede yaptırabilirmiyim ki..Gerçi hoış bir firma ile anlaştım ama 100 ytl ye çatalın bükümünü yapacaklar. Dış Çap 27 mm et kalınlığı ise 2.65 mm sizce böyle bir boru büküm dayanırmı ki...???

Yapmaya çalıştığım iskelet bu arkadaşlar...şu direksiyon kısmını sağlam yapabilirlermi türkiyede onu düşünüyorum kara kara.....

[IMG][/IMG]
    zekaiyuce

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    türk sanayisi herşeyi yapar önemli olan maliyet...şimdiden başarılar dilerim umarım bu projen hayata geçer...saygılar
    İMZA:BİR DOST

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler