Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

İki Kişiye Çarpıp Kaçan Motosikletli Vurularak Yakalanabildi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı euphrates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Türk Ceza Kanunu" ceza ehliyetini ayırt etme gücü ve yaş bakımından özel şekilde düzenlemiştir. Ceza Kanununa göre, fiili işlediği zaman şuurunun ve harekatının serbestliğini kaldıracak surette akıl hastalığına tutulmuş olan kimseye ceza verilemez. Ancak, bu kimsenin serbest bırakılmasının tehlikeli olduğu mahkemece kabul edildiği takdirde, onun bir sağlık kurumunda tedavi edilmesi lazımdır. Sanığın akli durumu, ceza sorumluluğunu tamamen kaldıracak durumda değil, fakat önemli derecede azaltacak nitelikte ise, cezalarda belli ölçüde indirim yapılır.

Ceza Kanunu'nu iyi bilirim....
    Psikolojik sorunları için psikoloğa gitmek ile psikiyatrik hastalık dolayısıyla devlet hastanesinden raporlu olmak arasında fark vardır.....ok..
    ben farklı ne yazdım...bir Şizofren istediği takdirde 150 kişiyi öldürebilir...ceza verilmez...Eğer Ruh ve Sinir Hastalıklarında tecrit edilmek ceza sayılır veya sayılmaz diyorsan bu tartışılır..ama kesinlikle ceza almaz...ve iyileştikten sonra işlediği suçlarla alakalı yargılanmaz...topluma salınır...

bazı vakalar kronikdir...iyileşene kadar tecrit altında tutulabilir...veya salınır...aman bizi öldürmesin diye yakın çevresi tarafından dua edilir...

46 raporu diye bişey mutlaka duymuşsundur...

psikoz ,sizofreni gibi psikiyatri hastalığı olan,kişinin iş yapamaz durumda ve suç işlediğinde cezasının olmadığını gösteren rapor...ok..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    rmz 200 gy
    poliste kaçsa tam süper olcakmış
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin mantığınız bu mudur arkadaşlar ? Bir memura bu hak veriliyor olabilir, bu yasal da olabilir ? Kaçtı mı biri, tak vurursun. Bu mudur ? Yapmayın allah aşkına, adamın plakasını almışlardır, mutlaka ve mutlaka bulacaklardır, ama kolay yol, vur gitsin ! E tabi sen önüne geleni polis yaparsan, o da önüne geleni vurur ! Hay yarabbim ya..
    Tuğba bu ülkede plakası alınan her araç veya araç sahibi bulunabiliyor mu????
    Polisin dur ihtarına uymamış uyarı atışı yapılmış polis daha ne yapacaktı, yapılması gereken herşeyi yapmış.

Ayrıca polisten kaçması demek sadece "orda 2 kişiyi yaraladım onun için kaçıyorum" demek degil. Belki motosikletteki aranan bir suçlu belki üzerindeki bomba ile bir yere eylem yapmaya gidiyor vs. vs. polisten kaçıyorsan bu ve buna benzer şüpheleride kabulleniyorsun demektir. Dogru olan polisin dur ihtarına uyup suçlu olmadıgını kanıtlamandır kaçarsan suçlusundur ve polis seni durdurmak ister kaçmakta ısrar edersende vurulma riskini göze alman gerekir.

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    hep bize arabalar vurup kaçardı.intikam almaya başladık
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben farklı ne yazdım...bir Şizofren istediği takdirde 150 kişiyi öldürebilir...ceza verilmez...Eğer Ruh ve Sinir Hastalıklarında tecrit edilmek ceza sayılır veya sayılmaz diyorsan bu tartışılır..ama kesinlikle ceza almaz...ve iyileştikten sonra işlediği suçlarla alakalı yargılanmaz...topluma salınır...

bazı vakalar kronikdir...iyileşene kadar tecrit altında tutulabilir...veya salınır...aman bizi öldürmesin diye yakın çevresi tarafından dua edilir...

46 raporu diye bişey mutlaka duymuşsundur...

psikoz ,sizofreni gibi psikiyatri hastalığı olan,kişinin iş yapamaz durumda ve suç işlediğinde cezasının olmadığını gösteren rapor...ok..
    evet bu dediklerinin hepsi doğru
    ama orda bahsedilen psikoloğa gittiği değil mi?
    psikologlar doktor değildir üniversitelerin psikoloji bölümü mezunlarıdır ve sadece psikoterapi uygulayabilir, psikiyatristler tıp fakültesi mezunu tıpta uzmanlık sınavını vermiş doktorlardır o raporu verebilirler. bu adamın öyle bi raporu olduğu yazmıyor... ancak şöyle bir ifade var "vurulan kişi şikayette bulunmadı" şikayette bulunabilmek için de ehliyet sahibi olmak gerekir yoksa kişinin veli/vasisi yapar bu işi. adam motor da sürüyor sürücü ehliyeti de vermezler senin dediğin kapsamda ceza ehliyeti olmayanlara...
    o nedenle 46 kapsamına girmediğini düşünüyorum

hatta 46 raporu olanlar iyileşene kadar değil 1 sene hastanede kalırlar. 46 nın böyle bir de komikliği var

her depresyona giren bir psikoloğa gidip bu nedenle ceza almayacağını sanarak manyaklığa kalkışmasın

dediklerin tamamen doğru tamamen katılıyorum ama bu adama uygulanmaz gib geliyor bana...

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuda motosikletlinin haksız olduğu apaçık.. Kimse haksız demedi diyemezde..
    haklı olacaktı herhalde

İnsanlar yaralandı diye onların öcünü alıyomuş gibi ateş eden polisi savunmanın da adaletsizlik olduğunu hak hukuk savunan kişilerin cehaletine veriyorum.. Dişe diş göze göz şeklinde işlemiyor yasalar...
    Arkadaş dişe diş gibi göstermiş olabilir belki ama polis gerekli uyarıyı yapmış.Ve son olarak ta adaletin kurşununu kullanmış.

patriote arkadaş ta başka bi yönden anlatmış ama onun durumu farklı.O bi suç işlememiş sadece hızlı kullanmış.Bu serseri hem çarpıyor hem kaçıyor.Polis en doğrusunu yapmış bence.Sonuçta polise adaleti sağlamak için bi güç verilmiş.Gerektiğinde elbette kullanmalıdır.

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Polisler silah taşımasın öyleyse, neyine lazım
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı gokhan_307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklı olacaktı herhalde

Arkadaş dişe diş gibi göstermiş olabilir belki ama polis gerekli uyarıyı yapmış.Ve son olarak ta adaletin kurşununu kullanmış.

patriote arkadaş ta başka bi yönden anlatmış ama onun durumu farklı.O bi suç işlememiş sadece hızlı kullanmış.Bu serseri hem çarpıyor hem kaçıyor.Polis en doğrusunu yapmış bence.Sonuçta polise adaleti sağlamak için bi güç verilmiş.Gerektiğinde elbette kullanmalıdır.
    Polis gücünü kullandığı için deil benim lafım.. Motosiklet üzerindeki birinin bacağına ateş etmekle kafasına ateş etmek arasında fark olmadığını, ikisininde cana kast olduğunu dile getirmeye çalışıyorum.. Ölüm ihtimali bacağına gelen kurşundan değil, motosiklet üzerinde hız yaparken bacağına gelen kurşundan kaynaklıdır..
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Polis gücünü kullandığı için deil benim lafım.. Motosiklet üzerindeki birinin bacağına ateş etmekle kafasına ateş etmek arasında fark olmadığını, ikisininde cana kast olduğunu dile getirmeye çalışıyorum.. Ölüm ihtimali bacağına gelen kurşundan değil, motosiklet üzerinde hız yaparken bacağına gelen kurşundan kaynaklıdır..
    bu konuda çok haklısın
    ancak şöyle birşey var, dur ihtarı hakkaten ciddiyeti anlaşılması gereken konu....
    aynı durumda asker olsa(jandarmanın kontrol ettiği alan olsa olayın gerçekleştiği yer) arkasından savaşta kullanılan tüfekle ateş edilecekti. yani bu durumda kaçanın başına geleceklerden kimse mesul değil. trafik kazası yaptığın için vurulmak tabi bir nevi yok yere gitmek ama burda vurulma nedeni kaza yapmak değil dur ihtarı ve bu konu polisin otoritesi ve düzen için önemli bir konu...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Tartışmanın dozunu kaçırmayalım lütfen.Konunun devamında da ağır kelimeler sarfedilip,foruma yakışmayacak cümleler kullanılırsa başlık kiltlenecektir.Mesajlaşmalarımıza dikkat edelim,tartışmanın düzeyini iyi ayarlayalım.Uygun olmayan mesajlar silinmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyarı Sebebi:  Tartışmanın dozunu kaçırmayalım lütfen.Konunun devamında da ağır kelimeler sarfedilip,foruma yakışmayacak cümleler kullanılırsa başlık kiltlenecektir.Mesajlaşmalarımıza dikkat edelim,tartışmanın düzeyini iyi ayarlayalım.Uygun olmayan mesajlar silinmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    bu uyarıdan üzerine alınması gerekenlerin açıklanmasını rica ediyorum...

Motosikleti
    Honda CBR 125
    bu uyarıdan üzerine alınması gerekenlerin açıklanmasını rica ediyorum...
    Mesajları silinmiş zaten üzerine alınması gerekenlerin. Senin silinen mesajın var mı?
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    bu konuda çok haklısın
    ancak şöyle birşey var, dur ihtarı hakkaten ciddiyeti anlaşılması gereken konu....
    aynı durumda asker olsa(jandarmanın kontrol ettiği alan olsa olayın gerçekleştiği yer) arkasından savaşta kullanılan tüfekle ateş edilecekti. yani bu durumda kaçanın başına geleceklerden kimse mesul değil. trafik kazası yaptığın için vurulmak tabi bir nevi yok yere gitmek ama burda vurulma nedeni kaza yapmak değil dur ihtarı ve bu konu polisin otoritesi ve düzen için önemli bir konu...

Üstelik istese çok rahat başından da vurabilirdi bence.Yani cana kasıt yok.Motor üstündeyken ölümcül tabi ama durdurmanın başka yolu da yok.Ve mutlaka durdurulmalı.Çünkü niye kaçıyor?Motorda bomba mı var uyuşturucu mu var?Sonradan da bulamazlarmış zaten çünkü plaka da geçersizmiş.Yapılacak en iyi şeyi yapmış polis bence.

Motosikleti
    Psikoljik açıdan rahatsız kişiler yaptıklarından sorumlu tutulmayıp rehabilite edilmesi amacıyla en yakın Ruh ve Sinir hastalıklarında tecrit altında tutulurlar...iyileştiğinde ise toplum içine bırakılır...

Türk Ceza Kanunları akıl sağlığı yerinde olanlar için geçerlidir...ok..
    evet bu dediklerinin hepsi doğru
    ama orda bahsedilen psikoloğa gittiği değil mi?
    psikologlar doktor değildir üniversitelerin psikoloji bölümü mezunlarıdır ve sadece psikoterapi uygulayabilir, psikiyatristler tıp fakültesi mezunu tıpta uzmanlık sınavını vermiş doktorlardır o raporu verebilirler. bu adamın öyle bi raporu olduğu yazmıyor... ancak şöyle bir ifade var "vurulan kişi şikayette bulunmadı" şikayette bulunabilmek için de ehliyet sahibi olmak gerekir yoksa kişinin veli/vasisi yapar bu işi. adam motor da sürüyor sürücü ehliyeti de vermezler senin dediğin kapsamda ceza ehliyeti olmayanlara...
    o nedenle 46 kapsamına girmediğini düşünüyorum

hatta 46 raporu olanlar iyileşene kadar değil 1 sene hastanede kalırlar. 46 nın böyle bir de komikliği var

her depresyona giren bir psikoloğa gidip bu nedenle ceza almayacağını sanarak manyaklığa kalkışmasın

dediklerin tamamen doğru tamamen katılıyorum ama bu adama uygulanmaz gib geliyor bana...

ilk mesajımda hatalımıydım diye baktım değil gibi...yani Psikiyatriye giden kişilerle Psikoljik açıdan rahatsız kişiler arasında bayağı fark var...ben bu olayın detaylarına inmedim..sadece genel durumu yazmıştım...

sonucta yorum yapan haberci böyle bir bilgiyi bence uyduruyor veya sağlıksız bilgiler sunuyor...

aklıma şimdi gelen bir detay ise...belkide bir şahıs cinayet işledikten sonra mahkeme tarafından akli dengesinin yerinde olup olmadığı öğrenilir...şizofren çıkar ve ceza almaz...yani illaki psikiyatriye gidecek diye bir şey yok...zaten Psikiyatriye gitmeye ihtiyacı olduğunun bile farkında olmayan ruh hastaları var...

basit bir panik atak değil sonucta...

beyin bize her türlü oyunu oynayabilir...ben bir dönem kulağıma böcek kaçmasından çok kaygılanmıştım...sanki ağzımdan veya burnumdan girmeyecek ya...illaki kulağımdan...tabi o dönem 2 tane ağır kulak ameliyatı geçirmiştim...sonrası kabus gibiydi...gece gözüme uyku girmiyordu...bu tür rahatsızlıkların çözümü var...telkin metoduyla hallettik...en son doktor bir böceyi aldı kulağımın dibine koydu...hayvan girmedi valla...kaçtı...

peki ya girseydi...

orda yuva yapıp beynimi yeseydi falan...aman allahım bana yine bişiler oluyor...bu gece kulağıma pamuk sokayım yine...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu gece kulağıma pamuk sokayım yine...

ilk mesajımda hatalımıydım diye baktım değil gibi...yani Psikiyatriye giden kişilerle Psikoljik açıdan rahatsız kişiler arasında bayağı fark var...ben bu olayın detaylarına inmedim..sadece genel durumu yazmıştım...

sonucta yorum yapan haberci böyle bir bilgiyi bence uyduruyor veya sağlıksız bilgiler sunuyor...

aklıma şimdi gelen bir detay ise...belkide bir şahıs cinayet işledikten sonra mahkeme tarafından akli dengesinin yerinde olup olmadığı öğrenilir...şizofren çıkar ve ceza almaz...yani illaki psikiyatriye gidecek diye bir şey yok...zaten Psikiyatriye gitmeye ihtiyacı olduğunun bile farkında olmayan ruh hastaları var...

basit bir panik atak değil sonucta...

beyin bize her türlü oyunu oynayabilir...ben bir dönem kulağıma böcek kaçmasından çok kaygılanmıştım...sanki ağzımdan veya burnumdan girmeyecek ya...illaki kulağımdan...tabi o dönem 2 tane ağır kulak ameliyatı geçirmiştim...sonrası kabus gibiydi...gece gözüme uyku girmiyordu...bu tür rahatsızlıkların çözümü var...telkin metoduyla hallettik...en son doktor bir böceyi aldı kulağımın dibine koydu...hayvan girmedi valla...kaçtı...

peki ya girseydi...

orda yuva yapıp beynimi yeseydi falan...aman allahım bana yine bişiler oluyor...bu gece kulağıma pamuk sokayım yine...
    evet evet
    durdurduktan sonra bakarlardı...
    deli mi değil mi diye değilse ceza yer deliyse yemez

ya peki böcek aynı korkuyla kaçmış olmasın?
    onunki daha mantıksız olmaz mı?

Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesajları silinmiş zaten üzerine alınması gerekenlerin. Senin silinen mesajın var mı?
    silinen kim anlamadım
    ama şimdi şöyle oldu
    orda öyle bi uyarı var
    burda biz konuşmuşuz mesajlarımız duruyor
    uyarı bize gibi oluyor yani bambu

ben uyusam iyi olcak
    iyice alınganlaştım

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    bu konuda çok haklısın
    Taksimde dur ihtarına uymayan birine ateş açtı polis ve yaralanan genç hayatını kaybetti.. Tüm Türkiye çalkalandıi polis görevden alındı ve sanırım hapse girmişti... Hatırlatma amaçlıdır...
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgilendiğin için teşekkür ederim
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:

Motosikleti
    evet evet
    durdurduktan sonra bakarlardı...
    deli mi değil mi diye değilse ceza yer deliyse yemez

ya peki böcek aynı korkuyla kaçmış olmasın?
    onunki daha mantıksız olmaz mı?

:

Şimdi bi hastan vukuat işlemeden delimidir dervişmidir anlaşılmaz...aslında aramızda binlerce psikopat dolaşıyor...bi tanesi balkondan niye bakıyon diye adamın birini öldürmüş..5 dakka önceside babasını dövmüş sigara içmeye çıkmış balkona...şimdi bu nedir nasıl bir memleket...Yurtdışında Türklerden tırsarlar...neden...bir kısmı çete psikopat uyşturucu alan şiddet yanlısı tipler...yani biz Türklerin kanında böyle kabadayılık manyaklık yap haklı ol...çığırtkanlık yap sesin çıksın...ne kadar bağırırsan o kadar haklısın...ağlamayan bebeğe emzik vermezler türünde doneler aşılanmış toplum olaraktan...

bişey olduğunda nörüyooo lann...sen kimsinn lann...bana Psikopat Niyazi derler ülenn diye başlayan girişlerle serserilik yapılır...çünkü bilinirki bu toplumda saygı görmek için bu tarz bi tip olman lazım...yani köyün delisi her zaman sevilir bu arada bunuda unutma...

sen asıl maynağı görmedin

kim maynak gör haberde...

http://www.aksam.com.tr/arsiv/aksam/.../gundem10.html

Testereli deli paniği

--------------------------------------------------------------------------------

Çorumlu Ahmet Gül, kendisine 305 milyon lira trafik cezası verilmesine sinirlenerek, motorlu testereyle Sungurlu Adliyesi'ni bastı. 46 raporu bulunan Gül, adliyeyi harabeye çevirirken, panik yüzünden bir savcı ayağını kırdı

Sungurlu Adliye Sarayı'na motorlu testere ile giren ve akli dengesi yerinde olmadığına dair 46 raporu bulunan Ahmet Gül, adliye binasını enkaza çevirdi. Motorlu testereli saldırının neden olduğu panik nedeniyle pencereden atlayan Cumhuriyet Savcısı İbrahim Ay'ın ayağı kırıldı.

Dün saat 09:30'da yaşanan olayda, önceki gün Sulh Ceza Mahkemesi tarafından ehliyetsiz motosiklet kullandığı için 305 milyon lira para cezasına çarptırılan Ahmet Gül (22), elinde motorlu testere ile Adliye binasına girdi. Gül, girişte bulunan santral, polis kulübesi, nöbetçi cumhuriyet savcısı odası, ağır ceza mahkemesi üye odası, savcılık kalemi ve duruşma salonu kapısında büyük delikler açtı. Emniyet güçlerinin silah çekerek durdurduğu Gül, gözaltına alındı.

Camdan kaçtılar

Ahmet Gül, duruşma salonu kapısını kesmeye başladığında Asliye Ceza Hakimi Selçuk Özben, Cumhuriyet Savcısı İbrahim Ay, Avukat Sevim Tütüncüoğlu ile Zabıt Katibi Salim Kayalı duruşma salonunun penceresinden atlayarak olay yerinden uzaklaştı. Bu sırada, Savcı İbrahim Ay'ın ayağı kırılırken, Zabıt Katibi Salim Kayalı'nın ayak bileği incindi.

Görgü tanığı Asliye Ceza Hakimi Selçuk Özben, olayla ilgili bilgi verirken, 305 milyon lira para cezasına çarptırıldığı için sinirlenen Ahmet Gül'ün motorlu testereyle adliyeye gelerek binanın kapılarını kesmeye başladığını söyledi.

Özben, ''Sanırım hedef bizdik. Duruşma salonuna geldi, kapıyı kilitledik, ama kapıyı kesmeye başladı. Panik olan adliye personeli binadan dışarı kaçmaya çalıştı, biz de camdan atladık'' diye konuştu.

Daha önce de adliye binası bahçesindeki ağaçları kesmek, Sungurlu Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenim gören bir kız öğrenciye saldırmak, bir okulda bulunan Atatürk büstünü çalmaya teşebbüs etmek ve Atatürk'e küfür etmek gibi suçlardan hakkında dava açılan Gül, emniyet güçlerince nezarette tutuluyor. Ahmet Gül hakkında Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden 46 raporu bulunduğu öğrenildi

Cunhuriyet Savcısı pencereden atlayp kaçıyor...şimdi gelde gülme ya...

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin mantığınız bu mudur arkadaşlar ? Bir memura bu hak veriliyor olabilir, bu yasal da olabilir ? Kaçtı mı biri, tak vurursun. Bu mudur ? Yapmayın allah aşkına, adamın plakasını almışlardır, mutlaka ve mutlaka bulacaklardır, ama kolay yol, vur gitsin ! E tabi sen önüne geleni polis yaparsan, o da önüne geleni vurur ! Hay yarabbim ya..
    ülkedeki terör hassasiyetini unutmayalım. motorun plakası sahte olabilir, kullanan motosikleti çalmış olabilir, terörist olabilir (belkide bir eyleme gidiyor), dolayısıyla polisin dur ihtarına da uymamış bu durumda polis doğru olanı yapmış. zaten ayağından vurmuş.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülkedeki terör hassasiyetini unutmayalım. motorun plakası sahte olabilir, kullanan motosikleti çalmış olabilir, terörist olabilir (belkide bir eyleme gidiyor), dolayısıyla polisin dur ihtarına da uymamış bu durumda polis doğru olanı yapmış. zaten ayağından vurmuş.
    Topiği biraz okuyup ta cevap yazmak zor mu geliyo hocam???

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)