Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 125 in Uçuk Kaçık Parça Fiyatları..

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi haklisin ama yani ne biliyim goze hitapta zaten motor alirken farkedio,bu topici tirkiyede kac kisi okuodur bilmem ama genede biz bilincindeyiz allaha sukur neyin ne olduugun,,

ybr125ler fln var ama oturus pozisyonu fln deisik kalior biras onun icin,

neyse konuyu saptrimayaym
    haklısın görüntüde önemli...ybr cbf sağlam motör ama motör değil...taş arabası eşşek arabası...ordada haklısın...biz motör arac diyenlerdeniz...siz amaç diyenlerdensiniz...olay bu...

ben sağlam olsun yolda bırakmasın derdindeyim...

sen hem sağlam olsun hem yolda bırakmasın hemde görüntü cillop olsun derdindesin...

ybrye bende hayatta binmem...2004 te binmiştim...tip ofsayt..cbf150 biraz daha bişeye benziyo...birde kurye motörü ya bunnar...ondan siz uyuz oluyusonuz...takıntı yapıyorsunuz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın görüntüde önemli...ybr cbf sağlam motör ama motör değil...taş arabası eşşek arabası...ordada haklısın...biz motör arac diyenlerdeniz...siz amaç diyenlerdensiniz...olay bu...

sen hem sağlam olsun hem yolda bırakmasın hemde görüntü cillop olsun derdindesin...

ybrye bende hayatta binmem...2004 te binmiştim...tip ofsayt..cbf150 biraz daha bişeye benziyo...birde kurye motörü ya bunnar...ondan siz uyuz oluyusonuz...takıntı yapıyorsunuz...

valla aklimi okudun metehan abi

izmirde nerde bi kurye var c&c flan altlarinda eskimis ybrler fln

cbf guzel motor ona lafim yok ama neyse abi bu konu uzar topicini baska alana cekmiyim

saolasin herseyi paylastigin aydinlattigin icn
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    valla aklimi okudun metehan abi

izmirde nerde bi kurye var c&c flan altlarinda eskimis ybrler fln

cbf guzel motor ona lafim yok ama neyse abi bu konu uzar topicini baska alana cekmiyim

saolasin herseyi paylastigin aydinlattigin icn
    ayıpsın...inan geçen sene bugün aşık olduğum motörümden şimcik tiksiniyorum ya...valla billa...gözümde değeri azaldı...aynı sağlam makina ama işte eyle...biz buyuz...ama satmam için bir neden değil bu...makina taş gibim...halen sağlam...yeni bir makina alana kadar buna mahkumuz...

aşk azaldı...ama SAYGI devam ediyor...böle yürüyor işte...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    simdi ne almayi dusunuosun metehan abi?

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ata_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece sinyal camının degiştigini bilmiyordum gec olsada ögrenmiş oldum sayende ,japonla orj gibi oldu
    Aslında çoğu parçanın elemanları tek tek değişebiliyor... Birçok kullanıcı da bunu bilmiyor. Bunu bilmeyen kullanıcıyı bilen bazı uyanık servisler de komple değişime gidiyorlar...
    Mesela , kafa grenajında camı tutan vidaların küçücük plastik contaları bile tek tek satılıyor. Fabrikadan tek bir vida ve 2 küçük conta sipariş etmiştim bir keresinde
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    simdi ne almayi dusunuosun metehan abi?
    Kymco straıght 150 yarıotomatik...tr ye yeni geldi fiyatı uygun olursa CUP istiyom ben..

veya paraya kıyıp Nexus 250...birinden biri...

sen halen cbr 125 mi alcan...

Motosikleti
    valla inan kafamda accaip soru isaretleri var ehliyet günümde yaklasio bakalim hayrlisi ne olursa ninja250r bi an geldi aklam bi topic var okudum mart ayi bitmis dio butun siparisler vs.

olmadi cinli alirim nabalim

Motosikleti
    sayın kardeşim RACING başlangıcı diye bir kavram yok...böyle bir kategori yok aslında...varda kağıt üstünde belki...125 cc racıng olmaz...cbr 125 i HONDA racıng bölümünde gösteriyorsa bu bir strateji...ya bu makinanın hakkı olan granajı verir...torku gücü verir yada buna racıng demez...mantıken böyle değilmi sence...ne alacağını alternatif üretemiyorum...paşa keyfiniz bilir...ben sadece bu motoru aldığınızda yaşayabileceğiniz gerçekleri anlatmaya çalıştım...

racıng denen alet 600 cc den başlar...altında bir cc düşünülemez...ha biz cbr 125 aldık racıng bu derseniz mahalenizdeki 10 yaşındaki bebeler buna inanır...vayy abiye bak altında makina var derler...ama gerçek motorcu bunların 5 para etmeyen bi ürün olduğunu anlar...HYO gt 250 r en azından görüntü olarak tatmin edici...gücüde idare eder diyelim...oda racıng değil...

ne alacağını söylemek benim işim değil bana düşmez...ama ne almayacağını söylemezsem kendimden utanırım...
    işte sorun burada sevgili İzmirli hemşocum...ne istediğinizi bilmiyorsunuz...ne almak istediğinizi düşünmüyorsunuz...ama CBR 125 fanından geçilmiyor nedense ortalık...bak kimseyi küçümsemem ..asla yapmam bunu...ama cbr 125 sahaplarının veya heveslilerinin çoğu 15-24 yaş gurub...herşey heves...bende Honda cbf sahabıyım...niye kendi kullandımğım markaya pok atayım...bu kadarmı salağım...ama bu model berbat...siz gencleri kandırıyorlar...

sizinji heves...bu bir racıng değil...bak Aprılıa RS125 e istersen 20 milyar bayıl...bana komaz...nedne hatları düzgün...2 zamanlı ama performansını görmelisin..160-170 lere çıkıyor makina şaşarsıon...işte çakma SS bunlara denir...cbr e DOCTOR veya MOVISTAR yazıp egsozu deldirip ortalıkta gezen cıbırcılara fema uyuz oluyorum...abi altınızdaki bir 125 diyorum...ona 125 gibi binin...kaptırıyolar kendilerini coşku yapıyorlar...paran çoksa yine banane...al kardeşim...gez pin doya doya...

ama 3000 lirayı 1 yılda biriktirip...sağa sola borçlanarak noter masrafıyla üstüne alıp ilk motorunu alan kişilerede üzülürüm...yav madalyonunda arka yüzü var...bu parçalarıda düşünmek lazım...lanet memleketde öküzün biri geliyor duruan motoru düşürüyor...öle şerefsizler var...seleyi falçatayla doğruyo bebeler...sırf gıcıklık olsun diye...sırf motor cillop diye kıskanıyorlar pezevenkler...bu memlekette bu paraları millet nasıl kazanıyor ben bilirim...

bu kazığı göz göre göre yemesin kimseler...0 ı kazık...parçalar kazık...2.el alırsın yırtarsın ama alacağın 2.el garanti kapsamında değilse kasko yapacakda paran yoksa vay haline...acırım...üzülürüm...para kolay kazanılmaz...baba parasıyla alanada üzülürüm...yav aynı baba evlat kaza yaptığında evladın sağsalim kurtulduğundamı sevinsin yoksa bu fiyatlarla motorumu tekrar tamir ettirsin...

ya sen babana bu rakamları nasıl anlatcan...veya olur ya bi durum olduğunda ne halt edicek motör sahabı...bu maliyetin altından kalkamayıp ölü eşşek fiyatına satan çok kişi bilirim...kurtulmak için...

ah bu görünüm takıntımız yokmu...yakıyor bizi...sağlıklı kararlar alamama sebeblerimizden biri ŞEKİLCİLİĞİMİZ...

selamlar...

ayıpsın...inan geçen sene bugün aşık olduğum motörümden şimcik tiksiniyorum ya...valla billa...gözümde değeri azaldı...aynı sağlam makina ama işte eyle...biz buyuz...ama satmam için bir neden değil bu...makina taş gibim...halen sağlam...yeni bir makina alana kadar buna mahkumuz...

aşk azaldı...ama SAYGI devam ediyor...böle yürüyor işte...

gelde bu mesajları GÖRKEM e anlat...

valla inan kafamda accaip soru isaretleri var ehliyet günümde yaklasio bakalim hayrlisi ne olursa ninja250r bi an geldi aklam bi topic var okudum mart ayi bitmis dio butun siparisler vs.

olmadi cinli alirim nabalim

daha ehliyet yok...kaç pere olduğu belli olmayan internetten gördüğün modele aşık olman hayal gücünün yüksek olduğu anlamına geliyor...Fuarda görücez bakalım...İzmire gelene kadar ölme eşşeğim ölme...

Okumuyorum ki artık
    Ben memnunum gerisi beni ilgilendirmez.
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti

daha ehliyet yok...kaç pere olduğu belli olmayan internetten gördüğün modele aşık olman hayal gücünün yüksek olduğu anlamına geliyor...Fuarda görücez bakalım...İzmire gelene kadar ölme eşşeğim ölme...

yok abi o kadarda deil motora binmisliim vitesli kullandim ama ehliyet yok iste,

cbr125lerinde 5.100 oldugunu biliorum pederin basini cok agritir maksadnda

cahil bi kullanici deilim aslnda

Motosikleti
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okumuyorum ki artık
    Ben memnunum gerisi beni ilgilendirmez.
    beni konuşturma len...servislerde süründü makinan...verdiler eline geçici cbf 150 yi işte...bi teşhis bile konamadı makinana...yalanmı...neyinden memnunsun...

Cbr125R kullanan 20ye yakın arkadaşım var... Hiçbirinin motorunda benimki gibi bir probleme raslanmadı... En nihayetinde bu bir makine. Benim makinem arada bir hata yaptı...
    Kendi başıma geldi diye asıp kesen , siteleri birbirine katan , başkalarında da bu hatalar gerçekleştimi diye araştırmadan bu model hatalıdır diyen birisi değilimdir.

Sonuç olarak , bu hatayı yapmış olabilir. Ama ben de elimden gazı çekmeyen biriyimdir bilirsin. Bana her şartta dayanıyorsa bu makine , ben bundan vazgeçmem. Peki sen cbf150'yi verdiklerinde bana 3. vites dişlisini kırdığımı biliyor musun? Neymiş? Çok zorlamışım...

Neyse , ben makinemden memnunum. Bunu satmadan başka motor alacak bütcem olsa kesinlikle de satmam...

Motosikleti
    HONDA CBR 125R REPSOL 2006

ah ah

ya arkadaş lar benim makine 15970 lerde benim ön fardan biri kırıldıacaba fiyatı ne kadrdı eger komple degişcekse ben gidip xenon alıp takiim bide benim 17000 bakımı ne kadar tutar bi fikri olan arkadaş varsa bana yardımcı olabilirmi

yanlız arkadaşlar yanlış anlaşılmasın içindeki ampülü patladı kırıldı derken yanlış kullandım sözcügü

Motosikleti
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr125R kullanan 20ye yakın arkadaşım var... Hiçbirinin motorunda benimki gibi bir probleme raslanmadı... En nihayetinde bu bir makine. Benim makinem arada bir hata yaptı...
    Kendi başıma geldi diye asıp kesen , siteleri birbirine katan , başkalarında da bu hatalar gerçekleştimi diye araştırmadan bu model hatalıdır diyen birisi değilimdir.

Sonuç olarak , bu hatayı yapmış olabilir. Ama ben de elimden gazı çekmeyen biriyimdir bilirsin. Bana her şartta dayanıyorsa bu makine , ben bundan vazgeçmem. Peki sen cbf150'yi verdiklerinde bana 3. vites dişlisini kırdığımı biliyor musun? Neymiş? Çok zorlamışım...

Neyse , ben makinemden memnunum. Bunu satmadan başka motor alacak bütcem olsa kesinlikle de satmam...
    Görkem senin motor sürüşünde bir sorun ararım artık...

(cevabını yeni gördüm kusura bakma ..)

Cbr 125 tek sinyal camı nereden bulabilirm uygun fiyata?

Birde motoru şöyle güzel bi yıkatmak için neresi var işini iyi bilen Kadıköy civarında? Malum artık motorlar tozlu tozlu yollara dökülmeye başladı, Depodan çıkarınca güzel bi bahar temizliği yapmalı...

Motosikleti
    Alıntı ladom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 tek sinyal camı nereden bulabilirm uygun fiyata?

Birde motoru şöyle güzel bi yıkatmak için neresi var işini iyi bilen Kadıköy civarında? Malum artık motorlar tozlu tozlu yollara dökülmeye başladı, Depodan çıkarınca güzel bi bahar temizliği yapmalı...
    bu konularda yardımcı olamayacağım...o bölgeyi bilmem pek...

Motosikleti
    şu an CBR125 karbüratöre ihtiyacı olan varsa bana haber versin...

kdv dahil 632 ytl..

orjinal Honda fabrikada 1 adet kalmış...normalde buluanbilen bişey değil...Belçikadan getirilirse 15 gün...orda olmayıp Japonyaya sipariş verilirse 1 ayda geliyor...bilginiz olsun...bayimle konuştum...

bunlar ne ucuk kacık fıyatlar ya valla kaza yaptın mı bırak motor orda kalsın gerı alam gıt 2 el al bıtane

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu an CBR125 karbüratöre ihtiyacı olan varsa bana haber versin...

kdv dahil 632 ytl..

orjinal Honda fabrikada 1 adet kalmış...normalde buluanbilen bişey değil...Belçikadan getirilirse 15 gün...orda olmayıp Japonyaya sipariş verilirse 1 ayda geliyor...bilginiz olsun...bayimle konuştum...
    ohaa bu fiyat ne

Motosikleti
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohaa bu fiyat ne
    altın kaplama kanka bunlar...

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)