Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 125 in Uçuk Kaçık Parça Fiyatları..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Adamlar sana altın ip veriyo ama çektikce b.k geliyo
    facebook.com/kaskafa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şu an için Bianchi Dakar
    Ne yazıktır ki CBR-125'in parçalarının büyük çoğunluğu en bilineni sinyallerdir dikkat edin hemen göze çarpar, CBR600F, CBR600rr, ve Meşhur FIREBLADE ile aynıdır. Bu gibi parçalar fiyatının yüksek olmasına (hele oldu ki bir kaza yaptınız) çok büyük masraflar oluşmasına yol açar.Sırf bu yüzden bu motor yüzünden soğudum diyebilirim.nitekim ydek paröalrı bu kadar pahalı bi başlama motoru olmamalı :(.zira bence başlama motoru dediğinin parçalrı ucuz olmalı ki kıra-döke öğrenesin.Ben binmeye korkarım böyle bi motora.

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Demek ki kırıp dökmeden öğrenmek zorunda kalacam

E daha iyi ya aslında. Şimdi daha bi dikkatli olurum ben, iflas etmemek için
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Baba konuş sonuna kadar arkandayım............ Hadi ben sanayiciyim mesela sağ alt grenajla ön çamurluk kırıktı daha yeni yaptırdım boyattım fiberciye 10 boyacıya 40 ytl toplamda 50 ytl verdim. işçilik masrafım yok kendim yapıyorum ama diğer arkadaşlar ne yapacaklar? İyi motor kaliteli motor lafım yok bak bunu alma sebebimide yazdım uzun yol ve su soğutması ama kitapsız parça parasından beni de canımdan bezdirdi..... Hondaya bineceksen zengin baban yada kocan olacak demekki
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Konuyu Toplam 15 üye okuyor. (13 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)
    mete_han, bambu, bbaday, Gültekin, titanxxx, megadeth, mostwanted_57, delicoban, barannet, Yardır git, cycle27, kalidor, ERYİLMAZ

beyler arkaları dörtleyelimm...

Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar sana altın ip veriyo ama çektikce b.k geliyo
    Honda bu adamı ayakta öper valla...anlamazsın...eve vardığında bir sızlama başlar...

Alıntı Yardır git adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yazıktır ki CBR-125'in parçalarının büyük çoğunluğu en bilineni sinyallerdir dikkat edin hemen göze çarpar, CBR600F, CBR600rr, ve Meşhur FIREBLADE ile aynıdır. Bu gibi parçalar fiyatının yüksek olmasına (hele oldu ki bir kaza yaptınız) çok büyük masraflar oluşmasına yol açar.Sırf bu yüzden bu motor yüzünden soğudum diyebilirim.nitekim ydek paröalrı bu kadar pahalı bi başlama motoru olmamalı :(.zira bence başlama motoru dediğinin parçalrı ucuz olmalı ki kıra-döke öğrenesin.Ben binmeye korkarım böyle bi motora.
    yani başlangıc motoru ne olmalı sence...

Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek ki kırıp dökmeden öğrenmek zorunda kalacam

E daha iyi ya aslında. Şimdi daha bi dikkatli olurum ben, iflas etmemek için
    evet onlar antika tablo değerinde amanın dikkat...

Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baba konuş sonuna kadar arkandayım............ Hadi ben sanayiciyim mesela sağ alt grenajla ön çamurluk kırıktı daha yeni yaptırdım boyattım fiberciye 10 boyacıya 40 ytl toplamda 50 ytl verdim. işçilik masrafım yok kendim yapıyorum ama diğer arkadaşlar ne yapacaklar? İyi motor kaliteli motor lafım yok bak bunu alma sebebimide yazdım uzun yol ve su soğutması ama kitapsız parça parasından beni de canımdan bezdirdi..... Hondaya bineceksen zengin baban yada kocan olacak demekki
    hacı cav cav bilirim senin geçen topikte neler çektiğini ...klavyesi olan yazmıştı...ağzı olan konuştu beyni olanda olmayanda sana sallamıştı...ben orda seni anladım ama gelen vurdu giden vurdu diye fazla elleşmemiştim...bu işler ahkam kesmeye benzemiyor...parça fiyatını adamın gözüne sokucan böyle...ahh diyecek ondan sonra yazacak...

neyse beni sen anlarsın senide ben...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşeyi bilen adam verdiğim linkin gene bu konunun linki olduğunu anlamadın

hondaya ilk mesajda kitlemiştim şimdi sana da kitlemiş oldum bugün de huzurlu bir şekilde yatabilirim

taygır prodakşın...... kitlemekten iftihar duymaya ihtiyaç duymaz, kitlemek bizim için teferruattandır
    kekoya aynı konunun linkini vermişsin kekoda bunu yemiş ben ilk başda kitledim sende tefferuadı halletmişsin eskisi gibi zevk vermesede kitliyoz bağımlılık yaptı bu kekoya ktlenmedimi agresif hırçın oluyo

Motosikleti
    Anlamammı be dayı...... malum bizim gibi adamlar parçayı karşılaştırır ve bu aşırı uçuk........... Aynı safta çarpışalım ......
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    bu topak sanki hıyarın birine mesaj vermek için açılmış dimi mete abi benden salata yap abi ne desen haklısın

Motosikleti
    Anlamammı be dayı...... malum bizim gibi adamlar parçayı karşılaştırır ve bu aşırı uçuk........... Aynı safta çarpışalım ......
    bak tek şikayetci sen değilsin...yani Kral Çıplak boşa demiyoz..

Kralın takım taklavatını görenlerin sayısı oldukca fazla...

MD den alıntı...

Alıntı racingdelisi adlı üyeden alıntı
    varmı itirazı olan
    itirazı olan olamaz zaten abi..bende cbr125r kullanıyorum başlangıç motorum oldu.honda kaliteli,sağlam motordur dedik.ama ilk motorumuzu alacağız ya tutturduk cbr cbr diye hiç araştırmasını yapmadan gittik aldık...sonra başımıza ufak bir kaza olayı geldi(bu arada parça fiyatlarınıda hiç araştırmıyorum)serviste değişecek parçaların listesini aldılar,1 ay sonra geldi parçalar,adama tel. ettim işte parçalar filan gelicekti diye evet geldi dedi servisteki kişi,ne kadar dedim 650ytl diyince içimden iyice bir ohaa dedim..değişen parçalar:sol ön sinyal,sol kafa grenajı,kafa demiri ve birkaç parça daha,ne yapalım kırık dökük gezmektense verdik o kadar parayı...bundan sonra tecrübe oldu motoru büyüteceğim zaman ilk önce parça konusunu araştıracağım..

Alıntı _CrazYDriveR81_ adlı üyeden alıntı
    ewet arrkadaşlar ben geçen bi kaza atlattım Allaha şükür bana bişi olmadı ama...
    radyatör değişcek sol repsol yazan grenaz onun altındaki grenaj aynı şekilde öteki tarafın grenajları vede 3 sinyal kırıldı,bide vites pedalı kırıldı :malesef:
    hasar büyük makine yatıyo şu an :cry:
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç unutmam bu moto forumlarda ilk yazdığım konulardan biri çin mallarıyla birlikte CBR 125 modeline karşı açtığım savaşti...

şimdi cbr 125in yapısını görüntüsünü bilmem nesini bir kenara bırakalım...çünkü işin zevk kısmı ...beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez...banada giren çıkan yok...alan memnun satan memnun...başlangıcmı hayallermi neyse o olsun...

bu arada ben sıkı Hondacıyımdır...Hondaya laf ettirmem...bu cıbır 125 hariç tabi...bulmuşlar türk tüketicilerini daya bakalım dayabildiğin kadar...e bizim tüketici malum ne aldığını pek bilmez...görüntüye kapılır...

peki Allah muhafaza motoru devirdin yatırdın hasalı bir kaza yaptın ne olacak...fiyatlara bir bakın ondan sonra cbr125 alırken bir kez daha düşünün...

cıbır sahipleride aman motoruna özenli davransın...yoksa bu parça fiyatları çok cep yakar...

dediği gibi cbr 125 almamak için çok neden var...mazallah 1000 rr muamelesi görüyor servislerde...Honda AŞ herhalde altın kaplama satıyor bunları ondan iteliyor...

en güzel motor kendi motorundur...lafımız yok...ama bu fiyatları gördükten sonra bu model bana pek cazip gelmiyor...

inanın makina 500 cc veya üstü olsa ona eyvallah...

ya arkadaşlar cbf 250 nin digital kadranı bile 1000 ytl...mübarek nedir bu fiyatlar çözemiyorum...

suzukı burgman kadranıda 1000 ytl civarlarında ama 400 cc bir scootera çok görmeyebilir insanlar...bana yine fazla ama konumuz cbr 125 şimdi...

varmı itirazı olan...fiyatlar normaldir diyen biri varsa bişeyler yazsın...

Honda kalitesine bu yakışır diyen bakalım çıkacakmı...

son sözüm sana Emin Arıkoğlu kardeşim motorla hep lay lay lom gezilmez...Allah korusun kazası belası olduğunda bu fiyatlarla nasıl başa çıkacaksın...bunlarıda düşün...

bide şunu yazmayın bana...HİÇ KİMSE KAZA YAPICAM DİYE ALMAZ MOTORU...yani bu detayları motor alırken düşünmeyelim diyen birileri çıkarsa sert yazarım...

KDV SİZ .. %18 KDV DAHİL FİYATLAR YTL...

SUSTURUCU KOMPLE .... 424 .... 499

YAKIT TANKI .... 697 ...822

SUSTURUCU .... 373 ...440

RADYATÖR KOMPLE ....466 ....550

ÖN FAR KOMPLE ....88 ....104

SINYAL ÖN SAĞ ....116 ....137

SİNYAL GÖVDESİ ....101 .....119

HİDROLİK BAĞLANTI ....277 .....327

FREN PEDALI .....44 ....51

SAĞ AMORTİSÖR NH146M .....423 ....499

SAĞ GİDON BORUSU .....85 ....99

SAĞ LEVYE FREN ......37 .....44

SOL LEVYE .....16 .....19

ALT MESNET .....312 .....369

ÖN ÇAMURLUK .....106 ..... 125

SİPERLİK ..... 88 .....104

SAĞ YAN KAPAK DEPO ......81 ...... 96

BRAKET SİPERLİK ...... 40 ..... 47

SAĞ GRANAJ .....126 ......149

SİPERLİK ALT ......84 .......98

GRANAJ ALT ......148 .....175

SOL GRANAJ ......126 .....149

KAPAK YAKIT TANKI ......10 .....12

ARKA TUTAMAK ......51 .....60
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu topak sanki hıyarın birine mesaj vermek için açılmış dimi mete abi benden salata yap abi ne desen haklısın

estafurullah...Kralın tüm teşkilatını görmek sanada nasip olmasın kanka...çok büyük diyolar bak söyliyim...görenlerin yalancısıyım...

Hıyar demeylim sana kardeşimsin...ACUR dersek daha edepli olur...

al al cbr sen keyfine bak...Mırro abinla gezersini sahillerde...

aldırmammm efenimm...motorsuz kal onu tercih ederim şerefsizim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Konuyu Toplam 15 üye okuyor. (13 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)
    mete_han, bambu, bbaday, Gültekin, titanxxx, megadeth, mostwanted_57, delicoban, barannet, Yardır git, cycle27, kalidor, ERYİLMAZ

beyler arkaları dörtleyelimm...
    :
    sen kendi fiyatlarını ekle, ben o zaman dörtleyip kitleyecem canım. beklemedeyim.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kendi fiyatlarını ekle, ben o zaman dörtleyip kitleyecem canım. beklemedeyim.
    kankacım sende 125 Hyoya yazıldın ilk alıcısı ilk binicisi sen olacakın topikleri açtın sonra yalan oldun...sonra biri aldı oda ilk 100 kmde sattı ne hikmetse...aldın ST Kanuniyi eline paşa paşa otur aşağı onunla oyna deşmiyim senin Zongini Mondini şimdi...otur yerine...ben izin vermeden parmak kaldırma...

Konuyu Toplam 18 üye okuyor. (13 Kayıtlı üye ve 5 Misafir)
    mete_han, bambu, emin_arikoglu, başkentin_asi_pilotu, _CrazYDriveR81_, İHTİYAR, ismailcengiz, PIERzig, BİROL 78, titanxxx, megadeth, barannet, Yardır git

valla polis ceza yazcak he...çok kalabalık oldu nefes alınmıyo be...yoğun ilgi sıkıyor beni ya...

Motosikleti
    honda cbr 125r
    abi sorma ya yaramı deştin motora bi bakım yapayım dedim
    debriyaj balatası+sol granaj+buji+beyaz ampul+harris elcik+yağ değişimi ufak tefek bakım ve işçilik net 504 ytl hatcadım. şu an yüz üstü yatıyorum

Motosikleti
    Alıntı ismailcengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sorma ya yaramı deştin motora bi bakım yapayım dedim
    debriyaj balatası+sol granaj+buji+beyaz ampul+harris elcik+yağ değişimi ufak tefek bakım ve işçilik net 504 ytl hatcadım. şu an yüz üstü yatıyorum

md den alıntı...

tek sen değilsin sevgili kardeşim aynı sıkıntıyı yaşayan...sat kurtul biraderim...ne alırsan al cbr 125 alma aldırma...

Alıntı ernarbc adlı üyeden alıntı
    eet arkadaşlar metehan abimiz gerçekten güzel bi araştırma yapmı.. bi iki bişeyde ben eklemek istiyorum.. bende arkadaşın cbr 125r ıyla biraz sürttüm de.. emanet malın canı.. neyse bende fiyatlardan baılarına değineyim.. sol kafa grenaj 98 ytl.. o arkada 125R yapıştırması varya 20 ytl fln istediler.. kanat yapıştırmasına 30-40 da ona istediler.. düünün bi taş yapıştırmayı çizdi içine sinmedi değiştireceksiniz işte sie fiyatlar.. haa bi de sinyal 130 lira civarı :D

Motosikleti
    honda cbr 125r
    bi cbf 250 veya derbi 125 bulsak da takaslasak iyi olcak aslında ama

_CrazYDriveR81_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HoNDa CBR 125R(RepsoL)
    radyatörün 552 ytl olduğunu duyan abilerim dalga geçiyo 'benim arabanınki 150 ytl' diyolar. 1800 ytl de bende hasar war bakalım nası toplıcaz makineyi
    [B][COLOR="Blue"]"-.crazy team.-" -ѕєякαи кαяαуєℓ-[/COLOR][/B]
    [B]0 RH(+) cBr 125 R:bounce:[/B]

Motosikleti
    Bi karşılaştırmada benden;

Honda cbr 125 hava filtresi 15 cm ye 20 cm ölçülerinde plastik kağıt tip ve atında ince bir ızgara var 90 ytl son fiat O403 otobüs hava filtresi kova kadar kağıt tüm gövdesi metal sarılı kısacası 30 tane en az cbr hava filtresii çıkar 40 ytl.

Fiat albea buji takımı (4 adet) 20 ytl cbr nin tek bujisi dışarıda 19 ytl

Tofaş şahinin tamponu orjinali 30 ytl bunun bi grenajını söylemeye gerek yok.

Doğanın şanzıman arka büyük döküm kapağı 50 ytl bunun bi debriyaj manet tutacağının dandik dökümü 56 ytl

Sienanın bir takım pirelli lastiği dört adeti 400 ytl bunun serviste dandik tayvan malı orjinal lastiği 400 ytl

Murat 131 Arka ve ön askı kollarının tüm lastikleri ki sayısı 20 ye yakındır 15 ytl bunun sadece sol amortisör körük keçesi 35 ytl...

Peugeot j9 minibüsün triger zinciri(kendisi çiftlidir) 40 ytl bunun bi zinciri son sorduğumda 200 küsür ytl...

Sözüm ona 3 milyarlık motor parçalayıp satsam kendi fiyatını üçe katlar ellaammm

Motosikleti
    Alıntı ismailcengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi cbf 250 veya derbi 125 bulsak da takaslasak iyi olcak aslında ama

aynı bokun soyu hepsi dostum...cbf 250 nin kadranı 1000 ytl küsüratı bile var iyimi...paran yoksa iyi makinaya binmek hayaldir hep...

Alıntı _CrazYDriveR81_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    radyatörün 552 ytl olduğunu duyan abilerim dalga geçiyo 'benim arabanınki 150 ytl' diyolar. 1800 ytl de bende hasar war bakalım nası toplıcaz makineyi
    beni üzen şu...suçunuz günahınız nedir...motor aşkımı motor sevdasımı...HONDA ya binmek için herkes çalışır didinir bişiler yapar alın teri döker kazanır alır...bumu olacaktı yani...büyük hayal kırıklığı bence marka adına...cbr 125 i kimse almasaydı böyle olmazdı...toplumsal motorcu tepkisi...

bak şimdi kimse çin çon alıyormu abidik gubidik markaların ne olduğu görüldü...kaliteli ama cbr 125 inde foyası çıktı bence...

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sözüm ona 3 milyarlık motor parçalayıp satsam kendi fiyatını üçe katlar ellaammm
    paşam bu çok mantıklı bi fikir : ) millet 130 lira verip sinyal alacağına kadar sana 90 lira verip alsın hem sen kar et hemde vatandaş

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    kankacım sende 125 Hyoya yazıldın ilk alıcısı ilk binicisi sen olacakın topikleri açtın sonra yalan oldun...sonra biri aldı oda ilk 100 kmde sattı ne hikmetse...aldın ST Kanuniyi eline paşa paşa otur aşağı onunla oyna deşmiyim senin Zongini Mondini şimdi...otur yerine...ben izin vermeden parmak kaldırma...
    o motoru ayırtıp vazgeçmem, o başlığı açmam sana niye bu kadar koydu, anlamış değilim.
    halbuki SL150 topiğini de ben açtım, ve motoru alamadım. (mevzuyu bilmeyenler, laf olsun diye "ballandırarak anlattı, abarttı, aldı-sattı, ortadan kayboldu" deseler bile, bil ki selesine dahi oturmadım.)

kullandığım motor ST kanuni değil, %100 orijinal Çin malı Zongshen'dir.
    kendisi de, parçası da ucuzdur. acıtmaz, ağlatmaz.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Alıntı Fulish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paşam bu çok mantıklı bi fikir : ) millet 130 lira verip sinyal alacağına kadar sana 90 lira verip alsın hem sen kar et hemde vatandaş
    Valla tükanı motor mezarlığınamı çevirsem? de kırşeer de kaç dene cıbır varki

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)