Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorum çalınacaktı ama..??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    Motorumu yazın sonuna doğru almıştım fazlada kullanmıyordum bodruma koymustum tabi disk kilidinide kilitlemeyi ihmal etmedim..neyse 3 gun sonra motora bınmek istedim bodruma gittim kapı kilidini açmayı uğraşdım yok imkanı yok açılmıyor en sonunda pes ettim ama sonra işi inada bağladım 20 dakika sonra actım kilidi kapıyı acıınca bodrumda motorun oldugu yere dogruu gıttım motor yerınde sonra tam dısk kılıdını acacaktım bide ne görüyüm disk kilidi 2 ye ayrılmış yerde ama motor yerinde duruyor valla ben bu işten hiç bişey anlamadım direksiyon kilidini benim motorda kontaktan tarafa kitlenebiliyor yani ters kilitledimde o yüzden mi açılmadı...sizce ne olmuştur..??
    Not: bu olay yaklaşık 3 ay önce olmuştu aklıma takıldığı için hala bi mantık yürütemediğim için yazıyorm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    birsürü ihtimal var,
    bence dik kilidine çok fazla ağırlık yüklenmiş olabilir ki bu uzun süreli ağırlık hem de soğuk havada onu ayırmış olabilir.
    2. ihtimal belki motorunu çalarken biri seslenmiştir adamlar kaçmıştır,iyi niyetli vatandaş da bu kilidi kapatmıştır.
    ama daha çok bilgiye ihtiyaç var.
    Disk kilidi direk 2 ye mi ayrılmış yoksa bi iz var mı üstünde bi de kilit zorlanmış mı ona bak
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    ağırlık yüklendiğini sanmıyorum çünkü giriş kapısınnda kilidi bozulmuştu 2 si tesadüf olamaz yönetici filanda gelmişti binanın onlarda bi anlam verememişti ayrıca disk kilidi direkt 2 ye bölünmüş darbe gibi bişeye rastlamadım ortdan rsmen 2 ye ayrılmıştı kilit bende olsaydı resmini çekerdim ama bende değil

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    acaba bodrum kilidini kırdılarda bir başkası yerine kilit takmış olabilirmi?

o kapıyıda açamadım dedinya
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    hayır olamaz yönetici öyle bişey olsa söylerdi ayrıca en sonunda kilidi açmıştım

Motosikleti
    sym mio
    yada kilitle alakalı değilde o sırada birini görüp kaçmış da olabilirler..
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yada kilitle alakalı değilde o sırada birini görüp kaçmış da olabilirler..
    bende o ihtimal üzerinde durdum çünkü hırsızların açamayacağı kilit yoktur

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Alıntı delicoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır olamaz yönetici öyle bişey olsa söylerdi ayrıca en sonunda kilidi açmıştım
    Dostum bir kere zorla acilan veya oynanmis bir kilit, bir dahaki sefere kendi anahtariyla bile zor acilir. Bence senin durumunda da buyuk ihtimalle boyle oldu.

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    Abi 3 ay önce olmuş bitmiş.Motor duruyor ya kafana takma...Yönetici,disk kildi,bodrum kapısı.....senin bu olayı Scotland Yards,FBI,NPc,çözemez abii....Üzülme.....

geçmiş olsun ucuz atlatmışsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)