Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Adapazarına Kenan Sofuoğlunu Ziyarete Varmısınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Öncelikle Kenanı tanımak lazım...kimdir diye...wikipediden alıntı..

Kenan Sofuoğlu, 25 Temmuz 1983 Adapazarı doğumlu Türk motosiklet yarışçısı. Motor tamircisi bir babanın dört çocuğunun üçüncüsüdür. 1996 yılında Türkiye şampiyonasında yarışan ağabeyi Bahattin'i izleyerek motor sporları ile tanışmış, 2000 yılında abisi Sinan'ın bir yarışta ayağını kırması ile boş kalan motorunda, 16 yaşında özel izin ile yarışlara katılmaya başlamıştır. Ağabeyi Sinan'ın motoruyla yaptığı bu ilk drag yarışını kazanmıştır.[1]

2002 yılında Almanya'ya yerleşmiş, aynı yıl Yamaha-Cup'ı kazanmıştır. En büyük destekçisi olan ağabeyi Bahattin'in 2002 yılında bir otomobil kazasında vefatı sonrasında ağabeyinin arkadaşı Aytunç Taş'tan destek görmüştür. 2003 sezonunda Supersport-IDM'de 2. olduktan sonra 2004'te Fim Superstock 1000 Cup'a geçmiştir. 2004 sezonunu şampiyona üçüncüsü olarak tamamladıktan sonra 2005 Superstock-1000 şampiyonluğunu hedef seçmiştir. İlk iki yarışı kazanmasına rağmen yaptığı bir kaza sonucu bileğini kırması sebebiyle Misano'daki yarışa katılamamış, sezonu 2. olarak tamamlamıştır.

2006 senesinde Supersport-WM'ye başlarken sponsorluk sorunları yüzünden Yamaha Almanya takımından ayrılmak zorunda kalmıştır. Ancak son anda İsviçre'de yaşayan, ismi gizli tutulan bir Türk işadamının sponsorluk sağlamasıyla Ten Kate'nin Honda takımına katılmıştır[2]. Supersport WM'de 2006 sezonunu 3. olarak tamamlamıştır.

2007 yılında Supersport Dünya Şampiyonluğu'nda sezonun bitimine 3 yarış kala şampiyon olmuştur.

Şimdi bu kardeşimiz bizim medarı iftiharımız değilmi...kendisiyle ne kadar gurur duysak azdır...beyefendi kişiliğiyle hepimize örnek olduğundan hiç şüphem yok...biraz fantazi gibi gelecek ama fikir babası ben olmak isterim...2008 Mayıs veya Haziran ayında kendisine haber verilerek İstanbuldan

Adapazarına MD ve Mt net topluluğu olarak ziyarete gitmek...gruplar adına kendisine küçük bir hediye versek...ailesini ve kaybettiği abisinin mezarına gitmek istemezmiyiz...bu onu hem mutlu hemde motive edecektir...Çok kıymetli Futbol medyamıza inat biz motosikletciler olarak kardeşimizin her zaman yanında olmamız gerekmezmi...ne dersiniz...tarih ve organizasyonu ayarlayacağım...100-150 motosikletin Adapazarında Türk bayraklarıyla Kenan tişörtleriyle tek tip girdiğimizi düşünüyorumda harika olacak...

Kenan tişörtleride güzel olacak..."Hepimiz Kenanız" sloganı nasıl tişört önyüzünde...

bu arada rahmetli Bahattin SOFUOĞLU kimdir...ondanda bahsedelim biraz...

Hic düsündünüz mü,Kenan Sofuoglunun yaris kasketinde yazan Bahattin kim?

Bahattin Sofuoglu , Kenan Sofuoglunun en büyük abisiydi.Kendisi Türkiye 600 Cc motor yarislarinda sampiyon olmustu.Ailede babasindan sonra ikinci reisti ve tüm islerin sorumlulugunu yürütüyordu.En büyük istegi ise kardesi Kenan Sofuoglunun birgün Avrupa sampiyonasinda yarismasiydi.Ne varki elim bir trafik kazasinda vefat etti.Kendisine Allah(c.c) dan rahmet diliyoruz...
    Bahattin,kardesin senin yüzünü kara cikarmadi.Avrupada yaristi ,tüm pilotlara korku saldi.Simdide Dünya Sampiyonasinda ortaligi

]
    [
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    arada senden de çok iyi fikirler çıkıyormuş mete_han
    kesinlikle destekliyorum...
    çok iyi bir fikir ve kenan'ı çok mutlu edeceğinden hiç şüphem yok
    ben aytunç abi ile irtibata geçip isterseniz bildiririm bu olayı...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Askerliğini Ankara Kirazlıdere ulaştırma taburunda yapmıştı. O dönemler abisi trafik kazasında ölmüştü. Çok iyi biridir. Başarıları göğsümüzü kabartmakta...

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    çok güzel bir düşünce bu metehan abi. eminim bu kenanı çok mutlu edecek ve grurlandıracaktır. keşke bende istanbulda olsamda sizinle gelebilseydim. bu arada abisine Allah tan rahmet diliyoruz

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Askerliğini Ankara Kirazlıdere ulaştırma taburunda yapmıştı. O dönemler abisi trafik kazasında ölmüştü. Çok iyi biridir. Başarıları göğsümüzü kabartmakta...
    aha aynı yerde yapmışız

ben kesin gelirim askerlik anılarımızı paylaşırız
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    metehan abi
    güzel düşünce ben uzaktayım siz organızasyonu yapın güzel olur
    haftaya kenan yurt dışına gidiyor yanı buhafta sonu kadar organızasyonu yap istersen .
    teşekkürler
    gitmeden tel açmak istersen iş tel verebilirim kenan ın

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Abi pandasın mandasın ama kalbin büyük ne diyeyim

Yalnız Mayıs-Haziran yarış sezonu, uygun ara bulmak lazım eğer Kenan'ın da orada bulunmasını özellikle istiyorsak.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Demek ki sadece geyik yapmıyomuş meteciğim...

Güzel ve iyibir fikir..
    İnşallah gerçekleşir...
    Yarış tarihine denk düşerse bende gelebilirim..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    sym mio
    metehandro şu ayecan a söyle gelirken tuğçe yide al de.9
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    mete abi çok iyi düşünmüşsün tebrik ederim ayarlayabilirsen bende gelmeyi çok isterim.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    teşekkürler metehan süper bir düşünce,aklına fikrine sağlık ne diyim ben de varım kenan ziyaretine
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    R6
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi pandasın mandasın ama kalbin büyük ne diyeyim

Yalnız Mayıs-Haziran yarış sezonu, uygun ara bulmak lazım eğer Kenan'ın da orada bulunmasını özellikle istiyorsak.
    Bende aynı şeyi söyleyecektim. (Panda kısmını değil )
    O dönemde Kenan'ı bulabilene aşkolsun. Hem burda olsa bile bizlere kucağını açacağını nereden biliyoruz ki. Güzel bi fikir ama uygulaması çok zor görünüyor. Yine de iyi bir organizasyon için çıkış noktası olabilir. Bende Ankara'dan gazlar gelirim hemen valla
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O dönemde Kenan'ı bulabilene aşkolsun. Hem burda olsa bile bizlere kucağını açacağını nereden biliyoruz ki. Güzel bi fikir ama uygulaması çok zor görünüyor. Yine de iyi bir organizasyon için çıkış noktası olabilir. Bende Ankara'dan gazlar gelirim hemen valla
    Yok o kadar da zor değil, buyrunuz ispatı;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-bulustuk.html
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    adamsın mete kişiliğin hakkında yorum yapmıyorum yaptığın medyatik hareketlere de yorum yapmıyorum açtığın bu topiğede yoorum yok
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Metehan'ın nikini kullanarak bir başkası mı yazdı bu fikri?

Bu günleri de gördüm ya..

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Organize iyi olunursa bizleri kırmayacağına eminim...

Akşamda kendisiyle konuşup buradan sesini yayınlamayı
    düşünüyorum...Evdeki tesisatı kurayımki güzel bir sohbet olsun..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Organize iyi olunursa bizleri kırmayacağına eminim...

Akşamda kendisiyle konuşup buradan sesini yayınlamayı
    düşünüyorum...Evdeki tesisatı kurayımki güzel bir sohbet olsun..
    paşam sende gelmezsen darılırım valla

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanırım bu cok güzel bsy olcak bi aksilik olmazsa yaz planıma ekliorum
    true love..

Drift Religion

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    efenim cevap yazan arkadaşlara ayıp olmasın sadece SEDA henımefendiye bizzat şahsen cevap yazıcam...

bak kıyamadı bana... panda demeyin bidaha...SEDA kızıyoo...

SEDA cım sen bana bırak organizasyonu..gelmeye bak...valla bak sen gelirsen geiyom he...yoksa ben uraşamam böle

arkidişler bu konuda tüm sorumluluğu üzerime alıyorum...merak etmeyin ilkbaharda bu olaya imza atıcam...MARMOK falan gölgede kalacak...o kadar iddialıyım...hedefim en az 150 motosikleti bir araya getirip yollara düşmek...çevre illerden buluşmalarla sayı artabilir...gruplar halindede gidebiliriz...bilirsiniz nerde çokluk orda trafik polisi abiler..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    efenim cevap yazan arkadaşlara ayıp olmasın sadece SEDA henımefendiye bizzat şahsen cevap yazıcam...

bak kıyamadı bana... panda demeyin bidaha...SEDA kızıyoo...

SEDA cım sen bana bırak organizasyonu..gelmeye bak...valla bak sen gelirsen geiyom he...yoksa ben uraşamam böle

arkidişler bu konuda tüm sorumluluğu üzerime alıyorum...merak etmeyin ilkbaharda bu olaya imza atıcam...MARMOK falan gölgede kalacak...o kadar iddialıyım...hedefim en az 150 motosikleti bir araya getirip yollara düşmek...çevre illerden buluşmalarla sayı artabilir...gruplar halindede gidebiliriz...bilirsiniz nerde çokluk orda trafik polisi abiler..
    seda geliyosa asıl ben geliorum marmokada varım
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)