Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasklar ve Kask Üzerine Herşey

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    KARARIMI VERDİM İLK EKLEDİGİM LAZERDEN ALICAM BUGU YAPIYORMUŞ AMA ONADA CAM ALIP SORUNU BİTİRİRİCEM 200 YTL YE BULDUM
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    ıyı genc kaptan kardesım sımdıden hayırlı olsun nerden alacağını soylersen bızede faydası olur

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıyı genc kaptan kardesım sımdıden hayırlı olsun nerden alacağını soylersen bızede faydası olur
    büyük bir ihtimal sirkeci özen motor (honda yetkili bayii))
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı ferrari_tayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    ebay dan kask almayı düşünen olursa siyah shoei rx1000 260$+45$ kargo. diğer renkleri biraz pahalı. ebaydan nasıl alırız derseniz yardımcı olurum ben oradan devamlı bişeyler alıp satıyorum.

karamurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer 600
    Ebay çok avantajlı tavsiye ederim Selamlar....

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Arkadaşlar Arai kask almak istiyorum en uygun nerede bulabilirim acaba saygılar
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    kaskımın içi kirlendi kask içi çıkmıyo da nasıl temizlicem yardımcı olur musunuz

Motosikleti
    yamaha ybr 125 / dt 125
    arkadaşlar merhaba bende NOLAN'IN INTEGRALE N37 modeli kaskından var camın çok kotu cizik sadece camını nereden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bulunnduğun bölgedeki motor bayiilerinden sipariş ile aldırabilirsin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..

Acemi Birine Kask Tavsiyesi-Fuara Kadar olursa İyi Olur

Merhaba

Mayıs ayında ehliyetimi alıp,yanına bir de Dorado Corvus motosiklet çekip yazı motor üstünde geçirmeyi düşünüyorum.Fakat önce bu aralar düzgün bir kask almak istiyorum.

Öncelikle öğrenci olduğum için çok aşırı bir bütçe ayıramayacağımı söyleyeyim(max.200-250ytl) .Genellikle şehir içi kullanacağım ve aşırı hız yapmadan,sakin sakin gezi amaçlı kullanacağım(max.70-80km).O yüzden sağlam bir ÇENE AÇILIR kask almak istiyorum.

Acemice yaptığım araştırmalar sonunda Nolan ın N100,101,102 ve 103 modellerinin aradığım şekle yakın olduğunu düşünüyorum(Fiyatlar hariç ) Bu konudaki tavsiyelerinizi ve en uygun fiyata nereden bulabileceğim konusunda yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden çok teşekkürler

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Arkadasım bence o paraya alabılecegın en ıyı kask benımde almıs oldugun Lazer Vertigo (*Stroke) alabılırsın.Cok kullanıslı sessız ıcı cıkarıp yıkanabılır vs vs.

*Burası model dır Vertıgo serısının dıger modellerınede bakabılırsın.

Benımkı bu http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44607

yukardakı fıyata aldanma sırkecı den aldım ben cok daha ucuza.Özen den.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Hjc Symax tavsiyemdir..

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasım bence o paraya alabılecegın en ıyı kask benımde almıs oldugun Lazer Vertigo (*Stroke) alabılırsın.Cok kullanıslı sessız ıcı cıkarıp yıkanabılır vs vs.

*Burası model dır Vertıgo serısının dıger modellerınede bakabılırsın.

Benımkı bu http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44607

yukardakı fıyata aldanma sırkecı den aldım ben cok daha ucuza.Özen den.

bu kask çene açılır değil sanki?Ben çene açılır istiyorum

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Pardon yaa gözümden kacmıs kusura bakma Valla GDR marka ceneden acılır kasklar var fıyatları 170 cıvarı sanırım , Cox Mono K Kask var bu cok daha kalıtelı oda 230 ytl cıvarı ve fena bı kask degıl , Airoh Mathisse Sport Kask var buda 200 ytl cıvarı.Bunlardan bırını secebılrısın.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hjc Symax tavsiyemdir..

arkadaşlar,tavsiyelerde sebep ve biliyorsanız,fiyatlarını da yazarsanız sevinirim(bi de nereden ucuza bulabileceğimi söylerseniz tam süper olur )

Motosikleti
    cbf500
    bence flip-up(çene açılır)kask alma.evet çok rahat kullanışlı olabilir ama ben güvenmiyorum ve tavsiye etmiyorum.fuara bikaç gün kaldı ve emin ol piyasanın çok altında fiyatlara iyi bir kask alabilirsin.
    We believe in sky,not to sunroof!

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı kameraman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence flip-up(çene açılır)kask alma.evet çok rahat kullanışlı olabilir ama ben güvenmiyorum ve tavsiye etmiyorum.fuara bikaç gün kaldı ve emin ol piyasanın çok altında fiyatlara iyi bir kask alabilirsin.
    yorum için teşekkürler,fakat şimdilik ihtiyacımı karşılayacak en iyi ürünün çene açılır kasklar olduğunu düşünüyorum.

http://www.devsepet.com/kasklar-%C7e...80.html?page=1

buradaki airoh modellerini çok beğendim açıkçası(özellikle ar300 tribe modeli) ama fiyatları çok yüksek geldi.Fuarda hangi firmalardan daha ucuza bulabilirim mesela bunları?Ve sizce kalite olarak iyimidir bu modeller?

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    n 102 kullandım ben daha once guzel kasktı ama agırdı ve cene acılır oldugu ıcın sunger ve agız yapısındakı genıslikler yuzunu cok ıyı kavramıyor,full face kaskın verdıgı guvenın yarısını vermiyor bence:( ses yalıtımı olarakta dogal olarak kapalı kasklar kadar iyi olmuyor benım motorumda 200 yapmıyor sonucta kı hızlı gıtmıyorum ama cok fark ediyor,yazın harika hava alıyorsun onunu kapatsan bile güzel bir olay ama kışında o gelen hava çene -burun kısmını donduruyor,ben o aradıgın fiyata n62 öneririm.kolay gelsin
    Ride your way

rup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mor VespaET4
    aradığın fiyat aralıgınfa cox ' un modellerine bir bak derim
    scooter diil VESPA

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    n 102 kullandım ben daha once guzel kasktı ama agırdı ve cene acılır oldugu ıcın sunger ve agız yapısındakı genıslikler yuzunu cok ıyı kavramıyor,full face kaskın verdıgı guvenın yarısını vermiyor bence:( ses yalıtımı olarakta dogal olarak kapalı kasklar kadar iyi olmuyor benım motorumda 200 yapmıyor sonucta kı hızlı gıtmıyorum ama cok fark ediyor,yazın harika hava alıyorsun onunu kapatsan bile güzel bir olay ama kışında o gelen hava çene -burun kısmını donduruyor,ben o aradıgın fiyata n62 öneririm.kolay gelsin

açıkçası motoru kışın veya havalar soğuduğunda kullanmayı düşünmüyorum,sadece yazları kullanacağım için çene açılır yönünde bir problem yok.Ses de çok fazla rahatsız etmiyor açıkçası,şu an dandik çin malı yarım kaskla honda innova kullanıyorum,henüz sesten rahatsız olmadım,o yüzden çene açılır tam aradığım kask tipi.

Ayrıca 240ytl ye 2.el nolan n-102 buldum,sizce bu paraya 2.el kask değer mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler