Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu An400 Burgman'da Ne Var

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    geçenlerde şişli kurtuluşta gördüm bitane mondial zat 150 rengini atırlamıyorum ama griydi sanırım adam yanına kocaman nikelajlı hazır punta harflerle BURGMAN 400 yazdırmış görünce inan ben utandım yaa eğer yanından burgman ile birsi geçse sorsa "kardeş bu yeni modelimi?" dese ne cevap vercek merak ediyorum okadar motor meraklısı birisinde burgman 400 ü biliyosunda neden zat a biniyosun al bi burgman 150 üç tane zat eder neden böyle acayip bi milletiz abi büyüynce mercedes olucak abi kültürü bu özenti inanın beni utandırıyo eğer ogün benim altımda honda cup değilde burgman400 olsaydı utancımdan o zat ın yanından geçemezdim sanırım
    şimdi elalemin derdi senimi gerdi diyecek arkadaşlar olucak ama sadece duygularımı paylaşmak istedim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    eskiden beri olan bir mevzuu doğan görünümlü şahin vardı eskiden

demekki o hastalık motorlarada sıçradı
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    motura bmw yapıştıran bile var mesela bende buqün shoei yapıştırdım motoruma
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    zatın utancını kendi utancın gibi bellemişsin ey güzel oğul
    baba bi sakin ol bu millet böyle
    daha pozitif bak
    sen onu görünce kahkahalar at sinirlenme...
    facebook.com/kaskafa

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    ben bostancı son derece gerçekçi puntalarla ducati yazılı hyosung gördüm.valla beni şaşırtmıyor
    Drift Religion

Motosikleti
    ah agility ah....
    abi germe bünyeyi,sonuna kadar haklısın katılıyorum sana gereksiz bi hareket yapılan ama sen de kasma ya,gül dalganı geç bnm gibi....

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Abartılacak bişi yok adam burgman hastası olmasa o yazıyı yazmaz burgman parası olsa zat 150 ye binmez
    Aslında burdan çıkartılacak sonuç budur başka yerlere çekmek kişisel egoların neticesidir. Utanma arkadaşım utanma kimseninde hayalleri ile dalga geçme

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abartılacak bişi yok adam burgman hastası olmasa o yazıyı yazmaz burgman parası olsa zat 150 ye binmez
    Aslında burdan çıkartılacak sonuç budur başka yerlere çekmek kişisel egoların neticesidir. Utanma arkadaşım utanma kimseninde hayalleri ile dalga geçme
    kimsenin hayali ile dalga geçmedim sadece gördüğümü anlatıyorum paylaşmak istedim hayal dediğin insanın içinde olur ozaman bende sırt çantama converse yazıyım collezione olduğu bariz olduğu halde elbet gören dalga geçer ama onu aklımda converse olarak hayal edersem kimse dalga geçemez neyse uzatmaya gerek yok ben daha çocukken bi yamaha rx115 in önüne kocama kawasaki yazdırmışlardı hiç unutmam
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bu konuya bilmiyorumki ne yazılır.....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimsenin hayali ile dalga geçmedim sadece gördüğümü anlatıyorum paylaşmak istedim hayal dediğin insanın içinde olur ozaman bende sırt çantama converse yazıyım collezione olduğu bariz olduğu halde elbet gören dalga geçer ama onu aklımda converse olarak hayal edersem kimse dalga geçemez neyse uzatmaya gerek yok ben daha çocukken bi yamaha rx115 in önüne kocama kawasaki yazdırmışlardı hiç unutmam
    E tabiki sırtçantana bunu yaparsan herkes dalgada geçer heryeriylede güler hatta ben bunu yazarken bile gülüyorum

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    bide şöyle bişey var zanedersem kırmızı bi zat150 idi ama sadece ismi öyle çünkü adam çok uğraşmış ve nerden bulduğuysa burgman400 motoru takmış ve gayet te güzel olmuş incelemeden pek belli olmuyo sakım o aynı zat olmasın çünkü yolda yanılıpta hava atayım şuna derken hayal kırıklığına uğramayın.yine görürsen bi incele belki deişik bişey vardır.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    geçenlerde şişli kurtuluşta gördüm bitane mondial zat 150 rengini atırlamıyorum ama griydi sanırım adam yanına kocaman nikelajlı hazır punta harflerle BURGMAN 400 yazdırmış görünce inan ben utandım yaa eğer yanından burgman ile birsi geçse sorsa "kardeş bu yeni modelimi?" dese ne cevap vercek merak ediyorum okadar motor meraklısı birisinde burgman 400 ü biliyosunda neden zat a biniyosun al bi burgman 150 üç tane zat eder neden böyle acayip bi milletiz abi büyüynce mercedes olucak abi kültürü bu özenti inanın beni utandırıyo eğer ogün benim altımda honda cup değilde burgman400 olsaydı utancımdan o zat ın yanından geçemezdim sanırım
    şimdi elalemin derdi senimi gerdi diyecek arkadaşlar olucak ama sadece duygularımı paylaşmak istedim
    abicim sen ne diyorsun bu daha hiç bişi. ben yamaha ybr 125 e kawasaki yazısını yapıştıranını gördüm

Motosikleti
    Suzuki AN 400 Burgman K7 /2007 bordo
    Arkadaşlar ne yazarsa yazsın yahu makinenin ruhu mondi gülüp geçerim ben buna hemde kahkahalarla

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide şöyle bişey var zanedersem kırmızı bi zat150 idi ama sadece ismi öyle çünkü adam çok uğraşmış ve nerden bulduğuysa burgman400 motoru takmış ve gayet te güzel olmuş incelemeden pek belli olmuyo sakım o aynı zat olmasın çünkü yolda yanılıpta hava atayım şuna derken hayal kırıklığına uğramayın.yine görürsen bi incele belki deişik bişey vardır.
    hayır o motor o motor degil arkadaşım.

neden utanıyorsun ki bütün bu olaylardan
    98 Beygir.....

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında tartışılcak veya abartılcak hiçbişi görmüyorum tamamen zevk meselesidir ayrıca başkasına ne hesap vereceği kendi meselesidir canı istemiştir yapmıştır belki adamın hayalinde burgman yatıyordur kendini şimdilik teselli etmek amacıyla yapmıştır (öle bişi muhtemelen olmas da hani her açıdan bakmaya çalışıyom )
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    arkadaşlar bu motora o yazıları ben ve arkadaşım yazdık,ve bu fikirde benden çıktı,ama herkez burkman sanıyordu,
    bunda ne utanılacak bi durum var de utandırılacak bi durum var,
    yani dogan görünümlü mercedes.
    zaten arkadaşta bu motoru şişlide görmüş,ben bu motoru şişliye satmıştım orda görmesi normal bende iş arası çalışırken araba ışıklarda durmuştum,sattıgım bu motor geldi önümde durdu,ama başkası kullanıyordu,zaten alan kişiyi de unutmuştum.
    işte size burkman görünümlü 150 zat.

98 Beygir.....

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    Eskiden murat 124 olarak yıllarca hizmet eden şimdikilerin hacı murat dediği yada kendi adıyla serçe olan aracın arkasında aynen şöyle yazıyordu.
    SERCRESSOR evet şimdi ne derseniz deyin ama demekki bu toplumsal bir hastalığımız,olmadığı bir şey gibi görünmeye çalışmak,bişeylere benzemeye
    çalışırken komik olduğunun bile farkına varamamak.Hatta altındaki hurdalarla
    benzemeye çalıştığı araçla rekabete girip,yollarda telef olurken elaleme de
    zarar vermek.
    EEEE boşuna bizee şarklı demiyorlar elbette...
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

Motosikleti
    türk milleti zekidir,
    kemal atatürk boşuna dememiş bunu.
    98 Beygir.....

kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture
    dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur lafına bir kez daha hak veriyorum bu olayı görünce :D

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    ya inanın ço0k özür diliyerek konu açıcam ama bu mondialli arkadaş SUZUKİ çıkartmasını yapışdırdığı yere bende todayime yapışdırmak istiyorum Honda diye nereden bulabilirim şimdiden çk sağolun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler