Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Yılların Motorcusuyum...HONDA Tongaya Getirdi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ihsanhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Selçuk sus kimseye söyleme be
    O akşamı düşündükçe bi taraftan gülüyor bi taraftanda Selçuğa üzülüyorum.Arkadaşlar ben motoru Taksim meydanında bizim ofisin yanına bırakmıştım,orda çocuklar motoru kurcalarken off düğmesine basmışlar herhalde o akşamda Çamlıcada buluşma vardı,İst.Burak ve Selçukla Taksimde buluştuk,o da ne bizim motorda tık yok,Selçuk hadi dedim,başladı itmeye,vurdurucaz motoru ama hiç oralı değil bizimki,hadi ordan Dolapdereye indik tamirciye,adam akü bitmiş dedi takviye yapacağı sırada düğme gözüme ilişti çaktırmadan dokundum bizim küheylan şahlandı hemen,tamam dedim gidene kadar kendini toparlarama çıkınca dayanamadım söyledim bizimkilere gerçeği,o an Selçuk düşecekmiş gibi olmuştu
    Napalım dedemiisin bizim ne desen onu yapcez) ihsan dede dıcem sana :D dede dedecim ))...

Senın hatrına belımı kırarım dede))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı torento_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ne diyon abi aynı tongaya bende düştümm , bigün digiboy_26 abimle kütahya ya gidiyoz ist yol ayrımına geldik 4 yol ağzı durdukk benim motor stop ettii , bismillah dedim noluyo gece bide,,bir iki marşa bastım yok çalışmıor.. hemen soğuk bir ter b oşandı sırtımdannn elimde de kar eldiveni denilen kalın bi eldiven var hissetmemişim engine off düğmesine deydiğimi bi baktım ona deymişim nasıl sevindik sinan abiyle , sonra ver elini kütahya, hatta akşam akşam kütahya diye topik açmıştık gezi yazılkarında işte o gezide olduı ne olduysa.
    evet yaa. amma tırstım o gece.durduğumuz yerde de kuş ötmüyo ıssıız zifiriii neyseki torii halletti de devam ettik yola

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ecevitte gider ayak günah çıkarttıydı, ne iş metehan gidici misin abi
    kına yollarım...

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He he geçmiş olsun

Bende böyle birşey yaşamıştım. Hemde trafiğin ortasında

ama işi çakmam uzun sürmedi

Yaşlanıyorsunuz galiba abi

kanka valla ben hiç öyle mücadeleyi seven biri değilim aslında...Bursada yoldamı kaldı birakırım...ilk otostopta Istanbıl...ama eve gelince bi aynaya bakarım...lann ben naptımm diye gerii dönerim...

Alıntı Fulish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han honda seni yolda bırakmak için yapmış o düğmeyi
    mantıklı bi fikir...bi halta yaradığını görmemişem zaten...

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allahalaaaaa niye koyarlarsa o düğmeyi sanki ben olsam iptal ettirririm hatta kontagıda düz baglarım ugraşmam öyle anahtardı kilitti dimi ama (((((((((:

oraya 4 lü fllaşör yaptırmayı düşünüyorum...valla...bi şe yarar hem..

Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeste olan bişey ama, uzun süre farkedilmemesi biraz kaygı verici...

abi sabahın 6.45 i elcik var...elimi içine soktuğum...elcik olmasa hatırlarım muhtemelen...

Alıntı Fulish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten bi insan 12 000 kmye gelene kadar farketmezmi Allahtan vurdurmaktan marşı bitirmemiş
    marş şaftı kaydırdı valla...bas bas artık oda pes etti...en son bi komik zırt diye ses çıkardı...son nefesiydi galiba...

Alıntı _CHAYLAK_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun dostum allahdan marş ile ilgili bi problem olmamış
    aynen öyle...marşı yakmadık hemen bıraktım alkım kitapevinin önüne...

Alıntı megadeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han abi aylnız benim başıma geldi zannetme sakın o hıyarlığı bende yaptım
    sen eldiven farkında olmadan takıl oraya svic i çevir kapalı konumuna tabii bende benzin almışım gidicem bismillah dedim bastım marşa çalışmaz bas bas bas besmelenin hayrı kalmadı küfürlere dönüştü artık belki yarım saat uğraştım ve akü bittiakü zayıfladıktan sonra svic in kapalı konumunda olduğunu gördümbaşladım gülmeye sinirlerim bozuldu
    motoru istemeden vurdurarak çalıştırmak zorunda kaldık dalgınlık çook kötü bişeymiş insanı rezil edebiliyo

şimdi sevindim işte...bi kek kendimi sanıyodum...

Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Honda Engine run/off switch onda
    Alırsın Honda Olursun Panda...uymadı...

Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen niye kurcalamadın motorun her tarafını illa çözerdin nese geçmiş olsun.
    yok abi sabah vakti kafa almıyor...şok şekli hemen...

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah sabah sende sordugun soru şimdi ((((((((((: afyon meselesi
    evet patlasa kafa şarj edecek mevzuyu...ama karnım aç vs...

Alıntı excavator_zx6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abicim yazılarını okutturuyorsun vallahi hehhe bir dusme baslangicinda,sag elinizin bas parmagi,o kirmizi dugmeye,adeta ic gudusel bir sekilde basma aliskanligi kazanirsa,devrilen motorun yerde calismaya devam ederek savrulmasi ve kendine ve etrafa zarar vermesi onlenmis olur.
    Sinoplu dostum Kawada yok böle bişi değelmi...kıskanmayın şekerim...

Honda da bu sistem zaten var, motor devrilince otomatik olarak durur.

Hatta motoru kaldırdıktan sonrada çalıştıramazsınız, kontak anahtarını kapalı konumuna alıp tekrar açmadan çalışmaz.

Devirdim ordan biliyorum
    arkadaşım HONDA reklamı yapma burda...

Alıntı AdanaLy_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wayy bu tecrübeyi kazanmak kolay olmamış anlaşılan
    taksi parasınamı yanam...stresemi...Allah sevdiği kuluna eşşeği kaybettirir sonrada buldururmuş...

Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt aynı tecrübeye bende sahibim.hatta motoru kaldırdıktan sonra baya denedim marş basmadı bir türlü.en sok kontağı kapatıp açtım çalıştı
    ohooo SS ciler bastı burayı...büyük makinanın derdide büyük oluyo kankalar...aman diyim benden uzak olsun...bi stop etti nerdeyse ağlıyodum ya...valla...

Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuda ihsanhakan ve crayzboyone kardeşimizinde bi solicekleri vardr aslında onlar senn kdr sanslı diillermiş

heheh...okudum kendimden çok onnara güldüm..

Alıntı mudi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sorun benim de basıma gelmişti...cıkardım takımı anahtarı basladık ugrasmaya.. sonra bi baktım aynen seninde anlattıgın gibi.... kimseye anlatmıyayım dedim ama yanlız degilmişim bu konuda .... sorun yok yani .... herkesin basına gelebilir ben ce ... allah beterinden saklasınn....

ya hayatla dalga geçicen...bana salaksın dediler kız vermediler...ossun...

Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    ohh HYO S&T Kanuniyi okuttun..4 ayak üstüne düştün hadi iyisin yırttın...

Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çık çık çık METEhan abım senden beklemezdım :D:D:D o bısey deıl ıhsanhakan babada aynısını yaptımı yaptı o bıse deıl o motoru bana bı ıtekledı aboo :D aksam sırt ustu yerde yatıom :D allahtan tamırcı vardı yakında :D gıttıkte akude makude sorun yokmus dısarı cıkınca dedıkı ula usaklar ben stop dugmesını basmısım dıe bende orda bı ahhhhhhhhhhh cektım :D nnese anlaytan anladı :D
    vay kankam demek seni kirletip bir mendil gibi attılar hemi...ihsahakan abim cebindne çıkarıp bi 10 gayme bahşiş vermedimi sana yiğenine...ayıp ayıp...çocukları köle gibin kullan sora selam bile verme...ihsanhakan yakışmadı sana...kızıldereliler öpsün seni hakan abi...

Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abooo honda bayısını arayıp sovmedıgın kalmıs abı

zaten ilk onnara kayılır...sanki suç onnarın...

Alıntı Burhansefa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorunda (cbr 125) engine stop tuşu var mı

bi kaç haftadan beridir çalıştıramıyorumda motoru acaba böle bi tuş var da ben mi görmeden bastım
    valla bilmiyom abicim..Bisikletlerde olmaz diye biliyom ama...

Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan, moralim bozuktu bugün, seni okudum neşem yerine geldi. Sen çok yaşa emi...

Abilerim ablalarım, o düğme çok mühim. Motoru onunla istop etmeyi alışkanlık haline getirirseniz acil durumlarda eliniz otomatik ona gidecektir.
    bende senin GSR 600 paylaşımlarını zevkle okuyom...biz işin geyik kısmıyız...abi möhöm değel ya...küçük cc de pek işe yaramaz gibime geliyor...ısnıt..

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni Allah'ın Pandası seniiiii

Kontra bir yımrık ile yine Honda'yı övmeyi becermişin yaaa, diyeceğim bişi yok bu hususta

Şaka elbet ama, Handro arkadaş hepimizin içdürtülerinde olan önemli bir noktayı koymuş ortaya Hep şöyle yaparız, aslında hep böyledir, zaten bu hep böle... gibi alışkanlıklar ediniriz yaşamımızda. Sanırızki bu değişmez bir kural Hakkında düşünmeyiz, kafamızı yormayız. Böyle bir durumda kalınca da bazen afallarız. Ben bir hatıramı naklederek Handroya destek çıkayım:

Tarihin gördüğü en iyi 2. Mühendis olarak X gemisinde çalışıyordum. Ana Makinenin 2 pistonunu Bengladaş te sökmüşüz,bağırsakları dışarıda yani. Bengladeş öyle bir yer ki, her zaman her an soyuluyoruz ve artık canımızdan endişe etmeye başlamışız kaldığımız 70. günde Güvertedeki çelik mapaları bile söküp götürüyorlar ve nöbetçiler diktiğimiz halde soyulmaya engel olamıyoruz
    stress adam boyu. Veee, o gecenin sabahı, biri kamarama daldı (Bizim vardiyadaki gemici) ''çaaarrrkkçııımm, pervaneyi çalıyorlaaaarrr'' diye hıraşladı kamaranın ortasında Ben uyku sersemi afedersiniz çamaşır ile kendimi makine kontrol odasında buldum ve bir yandan da bağırıyorum: '' makineye haaaaava verin, start edeceğiiiiim''.. Amacım makineyi çalıştırıp pervaneyi çevirip, kırkızları Yok etmek ya da kaçırmak ^. çarkçı acemi çucuk geldi ve şunu dedi: ''Çarkçım, pistonlar dışarıdanasıl start yapacağız''
    O an Dumurların en büyüğünü yaşamıştım. Aklımca tüm gemiye rezilül rüsvaa olmuştum Neyse, koştuk güverteye ve bu kırkızların gerçekten pervane etrafında uğraştıklarını gördük ama asla 5 metre çapında ve yaklaşık 5 ton ağırlığında pervaneyi sökmek için değil Adamlar, Tutya dediğimiz alaşım parçaları çalıyorlar çekiç ve keski yardımı ile. Bizi görünce, sallarının ipini çözüp akıntı yardımı ile uzaklaşıverdiler, biz kafalarına kafalarına fırlattığımız hurda civatalar ile kaldık
    Kendimi asla affetmedim

Allah'ın Pandası seniiii Honda farkedilemeyen Stop düğmesi Ondaaaa

evet abi aynen dediğin gibi...yetilerimiz alışkanlıklarımız üzerine kurulu...monoton yaşamdan dışarı çıktığında başka dünyalara girdiğinde beyin gerçek anlamda düşünmeye başlıyor..işler ters gidince panik yapmaya başlıyorsun ve beynin mantık kısmı salgılanan anksiyetif reaksiyonlarla sağlıklı kararlar alamamaya başlıyor...ve pes ediyoruz...halbuki soğukkanlı olsam bişey olmazdı çözerdim veya aklıma gelirdi o an...soruna odaklı düşünce sistemi hatayı bulmayı zorlaştırıyor...

Bangladeşlilerle olan diyalogların çok ürkütücü aslında...Afrika insanlarını tüm DÜNYA kendi ülkelerine çekse ve o kıta terkedilse keşke...başka çare yok gibi...kimsenin umurlarında değiller...

AYE kardeşim, çil yavrısı değillerdi, gerçek ÇİL

Düşünsene 200 kadar yamyam, Ambar boşaltma işçisi olarak gemi güvertesinde yaşıyorlar 70 gün, her gün hepsi yedekleri ile vardiya değişimi yapıyolar, ceplerine, yere dökülen pirinçleri doldurup evlerine yemek olarak götürme amaçları var 32 kişi, normalde tersanede 100.000USD yapılabilecek bir sintine temizliği işini, 15 günde yaptılar, bedeli sadece 2 koli(24 ten 48 adet) efes birası+30USD+300Litre yanık motor yağı+200kg hurda demir Güvertede yaşayan güruh, çadır kuruyor ve tavu+keçi+iri fare besliyorlar, yemek için Eğer kapıları yanlışlık ile açık bırakırsanız, bu alışkanlıklalrını kamaranızda uygulamaya devam ediyorlar

Yani, MeteHandros kardeşime ek olarak yazdım: bazen en iyi bildiğimiz şeyler bile bilmediğimiz bir şeye dönüşüveriyor Motorcular: Dikkaatt, dikkat,dikkat

abi bu adamlar istila falan etmiyolarmı gemiyi..yani tırsmıyomusunuz...yağma şekli...

Alıntı ihsanhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Selçuk sus kimseye söyleme be
    O akşamı düşündükçe bi taraftan gülüyor bi taraftanda Selçuğa üzülüyorum.Arkadaşlar ben motoru Taksim meydanında bizim ofisin yanına bırakmıştım,orda çocuklar motoru kurcalarken off düğmesine basmışlar herhalde o akşamda Çamlıcada buluşma vardı,İst.Burak ve Selçukla Taksimde buluştuk,o da ne bizim motorda tık yok,Selçuk hadi dedim,başladı itmeye,vurdurucaz motoru ama hiç oralı değil bizimki,hadi ordan Dolapdereye indik tamirciye,adam akü bitmiş dedi takviye yapacağı sırada düğme gözüme ilişti çaktırmadan dokundum bizim küheylan şahlandı hemen,tamam dedim gidene kadar kendini toparlarama çıkınca dayanamadım söyledim bizimkilere gerçeği,o an Selçuk düşecekmiş gibi olmuştu

yazık...büyüğümüz abimizsin...gencleri sigortasız beleş karın tokluğuna çalıştırıyorsun...kölelik geri gelmiş...yazık...

Iyyy demekle beraber, benim fikrim geldiiiii

Ben şimdi farelerden tiksinme kaynaklı olarak çok korkuyorum ya, böyle sokağıma işyerimin önüne felam birer tane bangledeşli bağlasam diyorum, karın tokluna çalışsalar

Beyaz Türk AYE...istersen bide Nazi örgütü kur...

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maceranın sonu böyle bitmeseydi (sebep bu salaklık olmasaydı) bu topiği açmazdın zaten.

sondaki mesaj da, reklam kokan hareket olduğunun resmidir.

neyse geçmiş olsun...

arkidişim bıyır sende Zonghsen reklamı yap...tutanmı var seni...daha satabildinmi ...hayır...daha ne yiğidim...

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan bey yazmayım dedim ama dayanamadım yine senki nasıl oluyorsa YILLARIN motorcusu daha düne kadar erhanın ve bilimum motorcunun motoruna secde ( tövbe tövbe ) ederken bu gün motorcu oldun daha geçen sene KLAVYE motorcusuydun bastırtma bana eski resimleri çizilmesin KARİZMA biz senin motorcu olacağım diye metroya kask la bindiğin günleri biliriz sakın aksini iddaa etme daha öğreneceğin çok şey var SAĞDAKİ FREN SOLDAKİ DEBRİYAJ

APV 41...abicim yaşını 10.000 le çarp yaptığım km budur...illa bir kısım sıyırık abiler gibi teknik topiklermi açam...şovmu yapam...hayır...gezmediğim il girmediğim yol kalmadı be memlekette...

Tryi kapsama gezme alanım %91.2 dir muhtemelen...(çok salladım)

sen gelirken ben gidiyordum be...orda bahar havasında kelebek gibi değil asıl mevzu İstanbılda sürmek...

Sen kapının önüne bir Bengladeşli koy, haşerat bile görmezsin ömrün boyu, o kadar diyeyim

Allah kimseye o kadar yoksulluk vermesintarım yok, toprak yok, sanayi yok, doğal kaynak yok.... 150 milyon insan sefil

Sonuçta Pervaneyi çalıyorlar nidasına verdiğim refleks Handro'dan aşşağı kalmaz

abi Allah açlık soğukla imtihan etmesin kullarını

Alıntı SAKİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok enteresan geldi bana düğme stop konumdayken nasıl olurda marş basar yani motora elektrik gelmemesi gerekir bırakın marşı,sinyaller korna vs hiçbişey çalışmaması lazım benim Aprilia'da asla böyle bişey olmaz demekki hondanın böyle, normalde düğmeye bastınmı motor stop eder ve marş asla basmaz.
    dediğin şey olsa işte ben yanılmazdım...yani onlar heç çalışmasa akım gelmese ben çakozlardım...ama anlamıyoz işte herşeye he diyoz...

Aslında o anahtar yani sanırım kanımca motordan çokta anlamayan hırsızları yavaşlatmak için konulmuş, baksana yıllardır kullanan sahibini bile keko vara vara durumuna düşürebilmiş
    vara vara olduk harbiden...navi bezgirte mınıı ha mınıı ha düştüğümüz durum bu...irezil oldum kendime karşı...sizi sallamıyom zati..

Alıntı s3ns4t10n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe abi ytazmıssın ya toplu gezide olsaydık nolurdu rezillik diye cidden rezillik olurdu abi
    öle ya...il dışınd aböle bişey olsa herhalde stresten kalp krizi geçiririm...

Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kopmak lazım bu olaya bu olay b,zede çok oluyo abi unutuyos ama sonradan aklımıza geliyoooo
    saksı çalışmıyo bazen...arada bir olur hepimize...

Alıntı scorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorumu aldıgım gun okulun onunde fiyakalı fiyakalı duruyodum arkadasım geldi sunu bi çalıştır dedi. 4-5 kere bastım yok olmuyo bisi, yandan sadece sima olarak tanıdıgım bi cocuk dugmeye dokundu olayıda caktırmadı bişey demedi bastım marsa çalıştırdım =)

Sanada oyle cin biri lazımımısm =)
    heleki o olay kızların yanında falan olsa abovvv...en kötü durum bu...

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehehe Mete abi bu konuyu bize değil de motoru kaktıran abilere bi söyle istersen

onlarda garibim Beşiktaş dolmuş şoferleri...abi mabi çektim sağolsunlar hemen görev aşkıyla yardıma koştular...Yurdum insanı ya...Avrupada öpsen hayatta yardım fdalan etmez kimse...isteyen bile yoktur...anca ölüceğini anlarsın 911 i aramsını rica edersin..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlarda garibim Beşiktaş dolmuş şoferleri...abi mabi çektim sağolsunlar hemen görev aşkıyla yardıma koştular...Yurdum insanı ya...Avrupada öpsen hayatta yardım fdalan etmez kimse...isteyen bile yoktur...anca ölüceğini anlarsın 911 i aramsını rica edersin..
    911 ¿ ....

O ne abi
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

gecmıs olsun honda yolda bırakmaz

Hızır cvp metehandro mandro tontontra mentreos

Abım bunlar senın dedıklerıne uydumu bılmıom ama olmus gıbı massallah bunları bole yazman kac gununu aldı :D:D:D:D

Motosikleti
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alem adamsın metehan abi, valla ilk duydugumda bende şaştım, ama benim o alet o işi görmüyo artıkın,ben istemem öyle motor stop dügmesi felen,devre dışı bırakıp dörtlü yaptım oraya hemde orjınal oldu valla basıyon dörtlü yanıyo.
    ne işe yarıyor,tabi bazen yolda kalmana yarıyo sende dörtlü baglat oraya boşver motor stopu adam anahtar koymuş oraya boşuna mı koymuş.

kanka senin hakkın ödenmez be...Allah razı olsun bu akşam motorumla ilgilendin koruma demirime çamur önleyici taktın...kendi motoruna neyse banada aynısı özenerek...elinde pratik...senin gibi sağlam içi dışı bir adam az valla...

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun abicim.tekrarlanmaması dileğiyle

senide kurtarcam abi bu hayattan...Kanuniden kurtarcam bataklıktan çekicem...

Alıntı torento_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ne diyon abi aynı tongaya bende düştümm , bigün digiboy_26 abimle kütahya ya gidiyoz ist yol ayrımına geldik 4 yol ağzı durdukk benim motor stop ettii , bismillah dedim noluyo gece bide,,bir iki marşa bastım yok çalışmıor.. hemen soğuk bir ter b oşandı sırtımdannn elimde de kar eldiveni denilen kalın bi eldiven var hissetmemişim engine off düğmesine deydiğimi bi baktım ona deymişim nasıl sevindik sinan abiyle , sonra ver elini kütahya, hatta akşam akşam kütahya diye topik açmıştık gezi yazılkarında işte o gezide olduı ne olduysa.

aha aynı benim stres...ama gece vakti bid eil dışında abovv...

Napalım dedemiisin bizim ne desen onu yapcez) ihsan dede dıcem sana :D dede dedecim ))...

Senın hatrına belımı kırarım dede))

bel lazım kanka...şimdi işe yaramıyosada ileride lazım olcek...

Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yaa. amma tırstım o gece.durduğumuz yerde de kuş ötmüyo ıssıız zifiriii neyseki torii halletti de devam ettik yola

yusuf yusuf şekli yani...aynı şekil valla...

911 ¿ ....

O ne abi

e tabi Antalyada 50 metrekarede 10.000 ilaçla bir arada olunca kafa 1500 olüyor...yav Emeriken filmide izlemedinmi...911 RESCUE...bizdeki 112...sen bu kader cahal değildin ya...culturlu kızdın...aşk adamı demek saftirik yapıyo...

Alıntı serıf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmıs olsun honda yolda bırakmaz
    nevet...nevett...Nondaa nayatt nonda...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

METE HANDRO... msn beklenıonuz ))) lutfen sınyal sesınden sonra msn gırın dıttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt.)9

Konuyu Toplam 15 üye okuyor. (13 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)
    crayzboyone, APV41, mete_han, bambu, marten1907, tubis, omegaefe, Muzzyer, Cyberm, OKD, iskenderunlu26, istanbulian, intercom

Ana butun sıte burdaymıs :D:D:D hahaha ıse bak

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    e tabi Antalyada 50 metrekarede 10.000 ilaçla bir arada olunca kafa 1500 olüyor...yav Emeriken filmide izlemedinmi...911 RESCUE...bizdeki 112...sen bu kader cahal değildin ya...culturlu kızdın...aşk adamı demek saftirik yapıyo...
    Öyle oluyomuş demek

Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

kına yollarım...
    Alnıma bile yakarım

arkadaşım HONDA reklamı yapma burda...
    Azcık reklam izle de hangi düğme hangi işe yarıyor öğren

Beyaz Türk AYE...istersen bide Nazi örgütü kur...
    Ahh ahh nerde o günler, şu hayatta kıskandığım tek adamdır hitler, ben hitler olcaktım yanlış geldim, iade almıyorlar beni

vara vara olduk harbiden...navi bezgirte mınıı ha mınıı ha düştüğümüz durum bu...irezil oldum kendime karşı...sizi sallamıyom zati..
    Sana karşı çok ayıp olmuş
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    sym mio
    mete bey geçmiş olsun
    dimekkiii tuçi hanımın motorsuzluğu ile dalga geçmemek gerekiyomuş...
    şaka bi yana tabi üzülürüm bi terslik olursa sana
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    METE HANDRO... msn beklenıonuz ))) lutfen sınyal sesınden sonra msn gırın dıttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt.)9

Konuyu Toplam 15 üye okuyor. (13 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)
    crayzboyone, APV41, mete_han, bambu, marten1907, tubis, omegaefe, Muzzyer, Cyberm, OKD, iskenderunlu26, istanbulian, intercom

Ana butun sıte burdaymıs :D:D:D hahaha ıse bak

yavrım yiğidim küçük Selçuğa gurban olam bu saatte ne msni bu...yapma yavrım...ben iletişime sokma...hiç iletişimim yok şu an...iletişmesek bu gece bidenem...Gaziosmanpaşanın soğuğu ruhumu esir aldı eve yeni geldim...oki dokimi yavrım...hadi canım ikile...

bugün git 22.yüzyılda gel...

Öyle oluyomuş demek

öle öle...pembiş pembiş hediyeler alınca dünya sana pembiş geliyo...

Alnıma bile yakarım

Azcık reklam izle de hangi düğme hangi işe yarıyor öğren

Ahh ahh nerde o günler, şu hayatta kıskandığım tek adamdır hitler, ben hitler olcaktım yanlış geldim, iade almıyorlar beni

Sana karşı çok ayıp olmuş
    sana cevap vermimde az kudur ...

Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete bey geçmiş olsun
    dimekkiii tuçi hanımın motorsuzluğu ile dalga geçmemek gerekiyomuş...
    şaka bi yana tabi üzülürüm bi terslik olursa sana

küçükk tuçee...küçükk tuçe...motorunnn nerde...

terslik bana olmadıkine...motora olduu...yaaa...

ben sana alıcam bisiklet yavrım...öle 1000 RR görünce için geçmicek artıkın yavrım..

üzülürmüsün...ah kıyamam sana...Pınarr teyzen nerde...o uğramadı tükana...

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı fürek adlı üyeden alıntı
    arkidişim bıyır sende Zonghsen reklamı yap...tutanmı var seni...daha satabildinmi ...hayır...daha ne yiğidim..
    sen önce çık site önünde anır, ondan sonra laf söyle.
    sanki cebefeyi satabildin de, bana p0k atıyorsun.

hadeeeeeeeee motura geeelllll vatandaaaaaaaaaaşşş
    http://www.sahibinden.com/2800_35_li...XQQdisplayitem
    2 liraya almayanı döverlerken, 2.8 liraya sattığı motoru millet kapış kapış yapmış, birbirini ezmiş, fürek de millete zarar gelmesin deyu, pasife almış ilanı...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Crayzboyone, bence bu kıllı panda seni emesende engellemiş

Motosikleti
    sym mio

küçükk tuçee...küçükk tuçe...motorunnn nerde...

terslik bana olmadıkine...motora olduu...yaaa...

ben sana alıcam bisiklet yavrım...öle 1000 RR görünce için geçmicek artıkın yavrım..

üzülürmüsün...ah kıyamam sana...Pınarr teyzen nerde...o uğramadı tükana...
    gelir gelir hanım birazdan...haydiinn geçmiş olsun tekrar .... şu motor olayını nisanda bitiriyorum ben artık aklında olsun
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen önce çık site önünde anır, ondan sonra laf söyle.
    sanki cebefeyi satabildin de, bana p0k atıyorsun.
    eski Yunan Yazı Tabletlerini karıştırmayın efendiii...

"Anıran bizden değildir" demiş Honre de Balzac...

bu şahıs kim onu bilmeden bana gelmeyin arkadaşım...

sbf için 4 ilan verdim...1 haftada hepsini geri çektim...sen ölü eşşek fiyatı 1000 ytl ve üstüne sat ben anırcam merak etme...bari UNESCO ya falan bağışlada bi hayrın dokunsun...

Güççükk Ayee...güççükk Aye motorunn nerdee....

Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelir gelir hanım birazdan...haydiinn geçmiş olsun tekrar .... şu motor olayını nisanda bitiriyorum ben artık aklında olsun

hadi bakalım hayırlısı küçük çokoprenses tuçi...

Mırroo...tuçiye artık küçük çokoprenses diyekmi...

tuçi sen varya ölü bir motoru bile TEM de uçurursun...

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    aaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa yılın olayı keko meko handroooo yapma bunu yapma bunu

sen o moturu ver bana hakkını vereyim ben onun yavrucak nasıl üzülmüştür senin amatörlüğüne
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Yok ben onun neden ole oldugnu bılıom o kardesını hayyata engelmese cok sever benı bı kasık suda boqmak ıstesede haha :D ama neden ole oldugunu bılıem :D yarın kapısına dayancam :D mete abı mete abı kuyrugun nerede dıe bagırcam oda ehede burdayım decek :D

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    ben motoru yanlışlıkla duran motur istemem mete abi, cık, sevmedim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Güççükk Ayee...güççükk Aye motorunn nerdee....
    Benden yüz bulamadın motoru küçük aye'ye mi soruon

hadi bakalım hayırlısı küçük çokoprenses tuçi...

Mırroo...tuçiye artık küçük çokoprenses diyekmi...
    Abisi onun adı aptii aptiii

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)