Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kaskın Koruman Yok Sana Selamda Yok...!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Ben de kasksızlara selam verip almıyordum. Motorcu adam kask kullanılacağını bilmeli. Başbaş yapıpta kendimi kask kullanmayan birisi için riske atamam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Herkese selam.Arkadaşlar bence Motor kullanırken selam vermek çok teklikeli.Altınızdakinin 100 kg'dan fazla,2 teker üzerinde dengede duran metal bir aksam oldugunu unutmayın.Bir anlık hakimiyet kontrolu büyük şeylere mal olabilir.Hem senin kafanda kask var onu görmemiş olabilirsin Kask takan arkadaşlarımızada bir korna yeterli olacaktır bence.
    Ayrıca bir arkadaş kask takmiyanları durdurup uyarmaktan bahsediodu,sakın haa!! bu ülke ayaklı dinamitlerle dolu...

bas kornaya ötsün cik ciiiiikkkk

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Selam vermemeye bir yere kadar katılıyorum. Ama selam verilince almak lazım. Her ne olursa olsun selam verilince alınır ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    kasksızlara bende sol elimle baş baş diye selam veriyodum ama bi gün birine öyle selam verdiğimde sana ne dedi seni ne ilgilendirir dedi beni şaşırttı

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer GT+ GT Plus
    ne kadar anlatırsanız anlatın kaskın önemini anlamak istemeyen anlamıyor, ancak ben her zaman kaskın önemini vurguluyorum takmayan tüm arkadaşlara, selam verilmiş verilmemiş asıl önemli olan bi arkadaş, bi yoldaş olarak tanıdığımız bütün motorcu arkadaşlara bu konunun önemini anlatmak hatta full korumalı olmanın önemini anlatmak, kendimiz de bu korumaları takmalıyız ki örnek olalım, ayrıca devlette görevini yapıp ağır cezalar vermeli yoksa bu iş sadece anlatmakla da çözülmez

Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    Dostlar
    kasksiz ve KORUMASİZ " bakin korumalarda cok onemli, extradan dizlik ve eldiven " kazalarda daha fazla yaralaniyorlar ve medyada yada kendi cevrelerin de kaza haberlerinin yayilmasiyla, yeni motora baslayacak arkadaslara ya da motora sempati duyanlara, dolayli yoldan da motorsiklet kullananlara zarar veriyorlar.
    Bu nedenle kasksiz kazlari uyaralim kaz olmamalari icin, onlarida bizim camianin ornek motorcularindan yapalim.
    Artik insanlar motorcu gorunce vah vah demesin vay vay desin di mi?
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

arkadaşlar selam vermemek güzel bir davranış şekli olabilir katılmamak elde değil.
    bunlara bir şekilde hala motorcu olamdıklarını anlatmamız gerekmektedir.hadi kendilerini düşünmeyen bu şöför sanan arkadaşlar birde arkalarına birilerini almıyorlarmı bu kötü işte.çünkü her motorcunun bildiği gibi 2 kişi motor üzerinde daha kötü kullanıma yok açmaktadır.
    aslında kasksız sürene selam vermeyip geçeceğimize.durdurup kask nasihati yapmak daha doğru olmazmı?
    ben bir çok kez denedim fenerbahçeli kardeşim ama her zaman aldığım cevap muvattali arkadaşımızın duyduğu cevaplardan farklı olmadı.çözüm gene kurallara uymakla son bulur.
    motorcu motorcunun arkadaşı,dostu ve kardeşidir

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    qeek23, haklısın ama uyarmaya devam edelim elinde sonun dank edecektir. Bir can bir candır..Hem camiaya da prestij katacaktır kasklıların, motorcu gibi motorcuların çoğalması .... uygun şartlarda her yakaladığımı uyarıyorum bıkmadan usanmadan... eninde sonunda birilerini etkileyeceğimi biliyorum...

Herkese kazasız belasız sürüşler
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

race_inn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bencede dogru bi karar çünkü motor kazaların da kurtulma oranı çok düşük ama kask ın önemi cok büyük....

LaCiVerTSaRi uyarmıyalım demiyorum yanlış anlaşılmasın uyaralım ehliyetsizleride,gündüz far yakmayanlarıda,sinyalsiz dönenleride,arabaların arkasından gidenleride her şekilde uyaralım bizim başımıza gelen hataları başkaları yapmasın.
    motorcu motorcunun arkadaşı,dostu ve kardeşidir

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    qeek23, Eyvallah kardeşim, dostum, arkadaşım
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    bende katılıyorum coooook dogru bır kakarar muhtesen kardeslerım

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    muhteşem kardeslerım yazıcaktım muhtesen olmus

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler