Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Bir MOTOSİKLET SATIN ALMA macerası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio x8 200
    yaw sonuna kadar okudum sanki olumsuz bişe olacak, motorda bir problem çıkacak düşüncesiyle. bitince yazınız mutlu oldum valla güle güle kullanın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    rmz 200 gy
    motor da hanı harıkaymış be nazar vercez motora maşallah maşllah hayırlı ugurlu olsun
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok şanslımışsın ya.4 senede 45oo km yapmış bi de biz motoru az sürüyoruz diyorduk Neyse hayırlı olsun iyi denkgetirmişiniz
    Aslında abartılacak kadar bir şans falan yok ortada; tamam, Japon, basit ama sağlam ve dayanıklı bir modeldir. Yine de çok bilinen, tutulan bir model değil ki bu! Makul fiyatı 6500 YTL civarında olabilirdi (yazın), ben kışın bu fiyata almışım!

Alıntı SAKİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun güzel motor, ama keşke hp gücü daha fazla olsaydı 650 cc 34 hp.
    Evet gücü düşük ama torku yüksek ve 46 NM torkun çok büyük bir bölümü aynen arka tekere aktarılıyor (kayışlı sistem vasıtasıyla). Sonuç olarak bu motorla rampaları çıkmak olağanüstü keyifli oluyor!

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat konusunda sizin kadar avantajım olmadı ama motoru buldum ya ona şükrediyorum.
    Herkes fiyat konusunu abartıyor. Aslında doktorun istediği rakamı bu motora kimse vermezdi. Ben bunu 500 YTL veya bilemedin 1000 YTL daha ucuza düşürmüş oldum. Satmaya kalktığımda en azından fazla zarar etmeyeceğim!

Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla senın kısmetınmıs o motor cıdden cok ıyı bır fıyata almıssın aman nazar degmesın sen baskalarına o fıyata adlgını soleme kem gozlere gelme Kazasız belasız surmen dılegıyle..
    Bir şey olmaaazzz... Ben nazara inanmıyorum dostum!

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... abim yalnız bu satış vaaadi sözleşmesi mevzusunu çözemedim...
    herşey bir tiyatro olsa ...komplo teorisi kurmakda hep fayda var...HAstane garajında önlüklü 2 tip bekci servis elemanı vs...yani bunların hepsi 5500 ytl içinimiydi diyeceksin...neden olmasın...tamam belki abartı oldu ama...bu tür satışlar beni hep korkutur...ilk fırsatta noterden üzerine al moturu...sende bende rahat edelim...yahu bi bakarsın bizim dohtur satıştan vazgeçip polise motür çalındı diye ihbar verir...burası TR abi herşeyi bekle...selamlar olsun...sana yakışır...
    Yahu aramızda motoru bana sattığına, parasını aldığına ve kati satışını bilahare vereceğine ilişkin şahitli bir sözleşme senedi düzenledik. Bu senet bende durdukça satıcının motorum çalındı deme şansı kalmamış ki ortada bir senaryo olsun?

Alıntı maviergün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işte bir tuhaflık var sanırım aynı fotoğraf ile 14-09-2007 tarihinde
    Sakarya'dan verilmiş bir ilanda motor 15000 km denilmiş.
    Umarım bir sorun çıkmaz.
    http://www.motovirus.com/forum/showthread.php?t=7658
    Yok yok, o kişi kendi motorunun fotoğrafını çekmekten üşenmiş, hazır fotoğraf bulmuş ve kullanmış olmalı.

Alıntı kasvet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum hayırlı olsun aynısından arkadaşımdada var sana söylemek istediğim göstergede gösteren rakam mil haberin olsun servisler lago luga edebilir kötü motur tek silindir diye kulak asma arkadaşım 3 sezondur antalyaya gidiyo geliyo sorunsuz hayırlı olsun tekrardan bide son olarak bi şey daha sakın motoru zorlama
    Gerçi ben hiçbir motoru zorlamam ama bunu zorlarsam ne olacak? Bu konuda daha geniş bilgi verebilirsen sevinirim. Göstergedeki rakamın mil olduğunu biliyorum zaten. Ben de bu olayı ti ye almak için Mobilet aldım diyorum ya... Bu motordan piyasada pek fazla bulunmadığından servisler alışık değiller ki böyle saçmalıyorlar. Bence çok sade ve dayanıklı bir motoru var. Baksanıza sıkıştırma oranına!!! Bu motorun ölümü olmaz ki artık...

Alıntı o_yagmur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor da hanı harıkaymış be nazar vercez motora maşallah maşllah hayırlı ugurlu olsun
    Sağol dostum ama ben okunmuşum yani bana nazar tutmaz, ver verebildiğin kadar!

Burada alıntı yapmadığım ve adını sayamadığım, ilgilenen ve iyi dileklerini bildiren diğer tüm arkadaşlara da ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyor, sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yahu ben dönüş maceramı anlatacaktım... Neyse ya sağ salim döndük işte, gerisi hikaye...
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah şansın hep böyle yanında olur.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    hayırlı uğurlu olsun bazıları yazıyor ya şeytan tüyünü bende unutmuş diye ,, bence şeytan tüyünü sende unutmuş
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Alıntı torento_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun bazıları yazıyor ya şeytan tüyünü bende unutmuş diye, bence şeytan tüyünü sende unutmuş
    Vallahi doğrudur; bir şeytanım var! Ama onunla birlikteliğimden sonra mutlaka duşumu alıyorum, buna rağmen üzerimde tüyü kalmış ise... Hay Allah, kafam takıldı şimdi... Ben en iyisi gidip bir daha duş alayım...

Arkadaşlar, duydum ki biri beni ispiyon etmiş! Bu siteden biri Dr.Alper Bey'i bu forum hakkında bilgilendirmiş! Bu arkadaşın kim olduğunu çok merak ediyorum. Delikanlıca çıksın ve desin ki BEN YAPTIM ve ŞU SEBEPLE YAPTIM... Yanlış anlaşılmasın; doktorla aramızdaki dostluğa halel getirecek bir durum söz konusu olmamıştır ve olmayacaktır. Ama gerçekten merak ediyorum; yani bu arkadaşımız ne yapmak istemiştir.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Arkadaşım izmirde bir tanıdığımda vardı bu motordan acaip sevmiştim. Elektronik donanımının yok denecek kadar az olması ve sürüşteki keyfi inanılmaz hoşuma gitmişti. Çok güzel yol yapıyordu ve gayet de performanslıydı. Chopperlara göre de gayet güzel viraj yapıyordu ki bu özelliği de beni çok şaşırtmıştı. Gönlüne göre olmuş ne güzel. Rüzgarın bol yolun hep açık olsun. Güzel günlere ve güzel anlara imza atacağın bir motor olur inşallah. Neşen ve şansın hep daim olsun

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    hayırlı olsun.
    ikinci elde sorunsuz bir alışveriş yapmak belkide motorun özelliklerinden daha ön plana çıkıyor.
    hergün başka bir dolandırıcılık öyküleri duyduğumuz ikinci el alışveriş dünyasında senin gibi hem ekonomik hemde sorunsuz bir motor alma şansına sahip olmak sevindirici.
    anlattıkların insana ikinci el motor alma hevesi veriyor.
    kazasız sürüşler dileğiyle

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Hayırlı Olsun, Allah yardım etmiş
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Arkadaşlar, duydum ki biri beni ispiyon etmiş! Bu siteden biri Dr.Alper Bey'i bu forum hakkında bilgilendirmiş! Bu arkadaşın kim olduğunu çok merak ediyorum. Delikanlıca çıksın ve desin ki BEN YAPTIM ve ŞU SEBEPLE YAPTIM... Yanlış anlaşılmasın; doktorla aramızdaki dostluğa halel getirecek bir durum söz konusu olmamıştır ve olmayacaktır. Ama gerçekten merak ediyorum; yani bu arkadaşımız ne yapmak istemiştir.
    Hadi genele de soralım aynı soruyu; evet, bu arkadaşımız neden böyle bir şey yapma ihtiyacı hissetmiş sizce?

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    ewt motoru alalı baya zaman oldu gerçi kışa denk geldik ama eminim sürüş keyfini yaşamışsındır motor hakkındaki değerlendirmelerini bizim gibi acemi insanların bilgisine sunarsınız umarım.merak ettik artık

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)