Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir MOTOSİKLET SATIN ALMA macerası

Motovento
    REKLAM ALANI
    jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    hayırlı uğurlu olsun cumoni,güle güle kullan motosikletini
    en nihayetinde buldun kandıracak bir satıcı kendine benim aprilia pegasoya da türlü tuhaf tekliflerle gelmiştin defalarca sahibinden.com'dan ama seni pek kaale almadıydım moto sarrafısın diye,eeee arayan mevlasını da belasını da buluyo işte mühim olan vazgeçmeden defalarca asılmak kimbilir doktor beye de neler neler yazıp bezdirmişindir alana kadar hadi tekrara kal sağlıcakla güle güle bin motosikletine
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    hayırlı olsun güle güle bin ..
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Senin doktor arızasız çıkmış, hayırlıs olsun güle güle kullan...

Vallaa bende doktordan aldım bana da çok şanslısın dediler bizimkide aküyü deiştirdi satıştan bi gün önce...

Tek sorunu lastikler 4 yıllık, deiştirmemiş, yaptığı indirimde lastiklere gitmiş oldu...
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Hayırlı olsun, güle güle kullan. Doktorlar temiz kullanır nede olsa Benim daha önceki 2 motorumda ilan vermeden, hatta satmayı düşünmediğim halde ısrar üzerine satıldı.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı Kaiser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, güle güle kullan. Doktorlar temiz kullanır nede olsa Benim daha önceki 2 motorumda ilan vermeden, hatta satmayı düşünmediğim halde ısrar üzerine satıldı.
    Yaa Önder bırak motoru benim diş noolcak diş
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    çok güzel bir motoru, süper fiyata almışsın.
    uzun süredir listeme aldığım ve takip ettiğim motordu seninki.
    güle güle kullan, hayrını gör inşallah.
    mutlu günleriniz olsun
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun cumoni,güle güle kullan motosikletini
    en nihayetinde buldun kandıracak bir satıcı kendine benim aprilia pegasoya da türlü tuhaf tekliflerle gelmiştin defalarca sahibinden.com'dan ama seni pek kaale almadıydım moto sarrafısın diye,eeee arayan mevlasını da belasını da buluyo işte mühim olan vazgeçmeden defalarca asılmak kimbilir doktor beye de neler neler yazıp bezdirmişindir alana kadar hadi tekrara kal sağlıcakla güle güle bin motosikletine
    Önce teşekkür ediyorum güzel temennilerin için..
    Sonra, valla haklısın diyorum... Senin motoruna yaptığım türde teklifleri çok kişiye de yaptım... Sonunda biri pes etti şekilde görüldüğü gibi... Aslında sana daha çok asılacaktım ama nedense enduro almaya bir türlü kesin karar veremedim..

Yahu, vallahi bildiğiniz gibi değil. Ne ben doktoru ve ne de doktor beni yordu! Doktora sadece bir kez teklifte bulundum. Çok kırıcı bir teklif yaptığımı ben de kabul ediyorum. Yine de kısmetmiş ki oldu... Sen de biliyorsun ki sana yaptığım teklif böylesine kırıcı değildi.
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı cumoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce teşekkür ediyorum güzel temennilerin için..
    Sonra, valla haklısın diyorum... Senin motoruna yaptığım türde teklifleri çok kişiye de yaptım... Sonunda biri pes etti şekilde görüldüğü gibi... Aslında sana daha çok asılacaktım ama nedense enduro almaya bir türlü kesin karar veremedim..

Yahu, vallahi bildiğiniz gibi değil. Ne ben doktoru ve ne de doktor beni yordu! Doktora sadece bir kez teklifte bulundum. Çok kırıcı bir teklif yaptığımı ben de kabul ediyorum. Yine de kısmetmiş ki oldu... Sen de biliyorsun ki sana yaptığım teklif böylesine kırıcı değildi.

tekrar hayırlı uğurlu olsun inan burada nickini görünce önce şaşırdım okuyunca baştan sona dek sevindim,aslında doktor beye 2000 tl eksik teklifine göre bana sadece 900 tl eksiğine mail atmıştın o zaman desene insaflı günündeymişin bana karşı model ve km. ye bakınca ne kadar 4 ayak üstüne düştüğün zaten ortada yoruma bile gerek yok,gezi ve buluşmalarda görüşmek dileğiyle sevgilerimle
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    şu ana kadar herşey güzel inşallah satışta bir sorun çıkmaz

1999 senesinde benzincide gördüğüm bir otoya teklif yapmıştım ayak üstü aldım ve hiç pişman olmadım

inşallah sende hoşnut kalırsın güle güle kullan
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar choper motor incelememe rağmen bu motor gözümden kaçmış şuan itibariyle incelemeye alıyorum LS 650 yi , hayırlı olsun ve motor hakkındaki izlenimlerini performans olarak merak ediyorum.650 cc bir makine için 130 140 son hız için düşük değilmidir, çünkü benim 250 cc çinli bile 130km hıza yaklaşmakta , kayış aktarmalı olmasını nasıl değerlendirirsiniz, yakıt tüketimi nasıldır , vibrasyon konusunda bir fikriniz war mı , sorularımı bu makineyi kullanan biri olarak yanıtlayabilirseniz çok sewinirim
    bizim 150 HS düzde 135 i gördü seninkide düşük oluo bire bizimki scooter seninki chooper hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle kal sağlıcakla
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    abi hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah.... bide biz değişip 600 rr alsaydık neyse kısmet
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun babocan..İyi bir seçim yapmışsın...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim 150 HS düzde 135 i gördü seninkide düşük oluo bire bizimki scooter seninki chooper hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle kal sağlıcakla

hahahahahah hocam yazmayin söyle seyler bi düsün cidden böyle birseye imkan varmi .. kadranlari yanlis gösteriyor bicok cinli motorun ... bi arabayla cikin yan yana gidin bakalim gercek sürat ne ? benimde jinlunum vardi 140 km/h süratle giderken yanimdan belediye otobüsü gecmisti ... bu arada hayirli ugurlu olsun cimuno abi ( murdock lawless -- seversin sen ) çok sevindim yeni motoruna allah iyi günlerde mutlu saglikli neseli keyifli binmeyi nasip etsin insallah
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin doktor arızasız çıkmış, hayırlıs olsun güle güle kullan...

Vallaa bende doktordan aldım bana da çok şanslısın dediler bizimkide aküyü deiştirdi satıştan bi gün önce...

Tek sorunu lastikler 4 yıllık, deiştirmemiş, yaptığı indirimde lastiklere gitmiş oldu...
    Teşekkür ederim de... Nasıl yani? Şimdi benimkinin lastikleri de orijinal olduğuna göre 4 yıllık olmak üzereler; değişmem mi gerekiyor? Yahu daha kılları üzerinde duruyordu... Ama kuruyup sertleşmişlerdir artık değil mi? Valla öyle de olsa ben bu lastiklerle birkaç sezon idare ederim diye düşünmüştüm! Yazık olur şimdi daha 5 bin km. bile yapmamış lastiklere... Hem öyle kuruyup çatlamış bir halleri de yoktu yanlış hatırlamıyorsam. Ama yarın tekrar ve daha detaylı inceleyeceğim. Motosiklette lastiğin şakası olmaz, iyi bilirim! Hatırlattığınız için ayrıca teşekkürler...

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı cumoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim de... Nasıl yani? Şimdi benimkinin lastikleri de orijinal olduğuna göre 4 yıllık olmak üzereler; değişmem mi gerekiyor? Yahu daha kılları üzerinde duruyordu... Ama kuruyup sertleşmişlerdir artık değil mi? Valla öyle de olsa ben bu lastiklerle birkaç sezon idare ederim diye düşünmüştüm! Yazık olur şimdi daha 5 bin km. bile yapmamış lastiklere... Hem öyle kuruyup çatlamış bir halleri de yoktu yanlış hatırlamıyorsam. Ama yarın tekrar ve daha detaylı inceleyeceğim. Motosiklette lastiğin şakası olmaz, iyi bilirim! Hatırlattığınız için ayrıca teşekkürler...
    Benim lastiklerde tertemiz daha 4000 km yol yapmış adam ama 2 yıllık süreleri vardır lastiklerin.. Vitrinde bile bu süreyi doldurabilirler ve sonrasında kullanılması pek sağlıklı değildir.. Malum motosiklette en önemli olan yol tutuştur ve yılı dolduğu zaman lastiklerin değiştirilmesi gerekir..

Kıllar yada lastiğin temizliği ne yazıkki yol tutuşta yıldan sonra gelen önceliklerdir..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu ana kadar herşey güzel inşallah satışta bir sorun çıkmaz
    Nasıl bir sorun mesela??? Hürriyet Pazarlama'dan alındığı için rehinli olabilir demek istiyorsan, doğrudur. Ruhsatta, rehinlidir satılamaz kaydı var. Ancak, borcun tamamının ödendiği ve rehinin kaldırıldığına ilişkin yazı da ruhsatın içinde duruyor. Başka tür bir problem ne olabilir, bilemiyorum?

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir motoru, süper fiyata almışsın.
    uzun süredir listeme aldığım ve takip ettiğim motordu seninki.
    güle güle kullan, hayrını gör inşallah.
    mutlu günleriniz olsun
    Teşekkürler...
    Aynı motordan Bursa'da bir adet daha var (ilanlarda görebilirsin). Hem de siyahı. Biraz zorlarsanız 6000 YTL ye alma şansınız olabilir. Bana son 6500 YTL olur demişti ama daha da düşebileceğini tahmin ediyorum... Belli mi olur? Düşmez kalkmaz bir Allah!

Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... hayırlı olsun, benim merak ettiğim tek silindir 650 cc motor da titreşim ne durumda rahatsız edici midir ?
    Şu an için sadece Bursa-Yalova ve Yenikapı-Kozyatağı sürüşleri yapabildim. Motora yabancı olmam ve sürüşü de gece yapmak zorunda kalmam sebebiyle oldukça sakin kullandım... Ancak, bir ara 120 km. ye kadar çıktığımı, hatta geçtiğimi gördüm! Ne zaman hızlandığımı anlayamamıştım bile. Bunu fark edince hemen yavaşlayıp daha da dikkatli sürmeye başladım... Gerçi iniş pozisyonundaydım ama 4. vitesteydim. Yolu boş görünce farkında olmadan salmışım...

Kadran depo üzerinde bulunduğu için sürekli göz önünde durmuyor, bakmak için başını hafifçe eğmen dahi gerekebiliyor. Tüm dikkatimi yola yoğunlaştırdığım ve ortalama devirlerde kullandığım için vibrasyonun v sini dahi fark edemedim, edemezdim! Tahminim, makul devirlerde rahatsız edici bir vibrasyonun söz konusu olmayacağıdır ki 4. viteste 120 km. hızda dahi bir rahatsızlık hissetmediğimi gayet net hatırlıyorum.

Kullandıkça, motorla ilgili görüşlerimi daha detaylı olarak sizlerle paylaşacağım dostum. Teşekkür ederim ilginize...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Gerçekten çok şanslımışsın ya.4 senede 45oo km yapmış bi de biz motoru az sürüyoruz diyorduk Neyse hayırlı olsun iyi denkgetirmişiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Hayırlısı olsun güzel motor, ama keşke hp gücü daha fazla olsaydı 650 cc 34 hp.

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    hayırlı olsun.
    güzel makinaymış..
    facebook(Fazer Tutkunları)

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Motorunuz hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Allah kaza bela vermesin.

Yazınızı da bir çırpıda okuduk.

Nasip kısmet işi işte. Neyin nerden ne zaman geleceği belli olmuyor.

Bende ikinci motorumu alırken benzer birşey yaşadım.

Fiyat konusunda sizin kadar avantajım olmadı ama motoru buldum ya ona şükrediyorum.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)