Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Mont alacağım... ACİL YARDIM!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Korumaları sökünce o mont yağmurluğa dönmesin Özer arkadaşım?
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumaları sökünce o mont yağmurluğa dönmesin Özer arkadaşım?
    Haklısın işin birde o boyutu var. Peki sen ne önerirsin ?
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Bence deneyerek alman daha iyi.Bazı modellerin korumaları çok fazla belli olmadığı için normal kullanım içinde sökmene gerek kalmıyor.Bide içi çıkabilen modeller olduğu için üzerine çok iyi oturanı almalısınki daha iyi havalarda içini çıkardığında paraşüt gibi şişmesin montun.Nitekim benim İxon motor üzerindeyken yelken vazifesi görüyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Haklısın bunuda telefonda bir belirteyim ben.Malesef yer bana uzak, bu nedenle kargo ile alış veriş yapmak zorundayım.Normalde en doğrusu denemektir.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Uzun olan enduro tip bir mont. Senin motorunda bacakların yukarı oldukça kıvrıldığı için etek kısmı rahatsız eder, spor motorlara uygun değil. Alttaki model hem dar kesimiyle, hemde kısa yapısıyla daha uygun kullandığın motora
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ya birde korumaları sökmek takmak hiç pratik olmaz her ne kadar kolay çıksada.Kolay çıksa çıksa dirsek korumaları çıkar sırt koruması hastarindaki cebinde olur.Ama arkadaşın dedigi gibi deneyerek alman en iyisi
    Mesala benim monta yazın bana büyük geliyo.Ama kışın içligi taktıgımdan daha dolgun oluyor montun içi ama yazın aynen yelkenli gibi yelleniyordu rüzgardan.

Motosikleti
    Arkadaşlar sağolun yardımcı olduğunuz için, uzun olan kuryeci ve kışın çok sık motosiklet kullanan arkadaşların işine daha çok yarar gibi geliyor.Ayrıca içlik konusunda pek birşey yapamayız diye düşünüyorum.İçliksiz tam üzerime oturan montun içliğini taktığım zaman rahat hareket edebileceğimizide sanmıyorum.Hem Kaiser'ın da dediği gibi uzun olan racing için pek uygun olmaz.

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    1011

bu montun aynısı ve pantolonunu 280 ytl'ye aldım..
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    Düşüncen nedir Birol ?

Motosikleti

Arkadaşlar montumu aldım ve bugün denedim.Fiyatına göre gayet güzel.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    hayırlı olsun güle güle kullan

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güle güle kullan
    Teşekkür ederim.

ERGENE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B-King
    kardeşim güle güle kullan tekrar hayırlı olsun bu gün üstünde gördüm tam senlik bir mont.
    THRACE

Motosikleti
    Alıntı ERGENE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim güle güle kullan tekrar hayırlı olsun bu gün üstünde gördüm tam senlik bir mont.
    Eksik olma Erol,

Bugün göstermek amacı ile sadece senin yanına geldim.Diğerleri tesadüfen gördü

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    hayırlı olsun.istanbulda olsan birlikte deposuna giderdik.sahibinide tanıyorum indirimde yapardı ama konuyu yeni görüyorum dostum artık hayırlısı diyim.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Güle güle kullan.İnşallah korumalarının işe yaramasını gerektiren bir duruma hiç düşmezsin.Hep şık bir mont olarak kullanman dileğiyle.
    Oğuz

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    ee hadi hayırlı olsun....
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    Sağolun arkadaşlar.Teşekkür ederim...

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    özerim hayırlı olsun yeni montun...kışlıkmı yazlıkmı içi çıkartılıp yıkanabiliyomu...bu soğuklarda sıcak tutuyomu...nedir ne değildir söyle bakalım...belki ikinci mont olarak düşünebilirim...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özerim hayırlı olsun yeni montun...kışlıkmı yazlıkmı içi çıkartılıp yıkanabiliyomu...bu soğuklarda sıcak tutuyomu...nedir ne değildir söyle bakalım...belki ikinci mont olarak düşünebilirim...

Çok teşekkür ederim Bülent. Dur sana montu aldığım yere yazdığım yorumu aktarayım;

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...524&ShowPane=2

Fiyatına göre kaliteli bir mont olduğunu söyleyebilirim.Mont elinize ulaştığında, üzerindeki kumaşın kalitesini ve sağlamlığını hissetmemeniz mümkün değil.Üzerinize güzel oturuyor ve şık duruyor.Zayıf ve uzun boylu bir insan olduğum için montu online olarak almadan biraz tereddütüm vardı.Boy ve kilo bilgilerimi feyizoğlu çalışanlarına ilettim ve sağolsunlar uygun montu göndermeye çalıştılar.Mont gelir gelmez hemen motosikletime binerek montu denemek üzere yola çıktım.Mont biraz bol olmasına rağmen, içine soğuk alarak beni hiç üşütmedi ve rüzgardan çokta rahatsız etmedi.Aynı zamanda konfurlu bir motosiklet kullanımı sağladı.Aynı kalite ürünün,bir çok farklı markada en az iki katı fiyatına satıldığına eminim.Bize bu ürünleri sunan NİC firmasına ve Feyizoğlu çalışanlarına teşekkür ediyorum.. Lüleburgaz / KIRKLARELİ

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)