Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Kredisi Hakkında Bılgı(YKB Faız 1.48)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/bi...iler/moto.aspx

Trafikte zaman harcatmayan kredi! Şimdi, Yapı Kredi’den özgürlük tutkunlarına ve trafikte zaman harcamayı sevmeyenlere çok özel bir kredi var!

Özellikleri nelerdir?

Sıfır kilometre veya 2. el motosiklet alırken, bir kerede 1.000 YTL ve üzerinde kredi alabilirsiniz. Aldığınız krediyi, sıfır kilometredeki motosikletler için 60 aya, ikinci el motosikletler içinse 48 aya varan vadelerle, bütçenizi zorlamadan, kolayca geri ödeyebilirsiniz.

Geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını ihtiyacınıza göre kendinizin belirleyebildiği Esnek Geri Ödeme Modeli, ihtiyacınız olan Motosiklet Kredisi için de geçerli.

Dilediğiniz yerden alacağınız "0" kilometredeki motosikletlerde KDV+ÖTV dahil fiyatının % 100'üne, “2. el” motosikletlerde ise 1 yaşa kadar kredi kullanabilirsiniz.

Ayrıca; istediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz. Çeşitli firmalarla uyguladığımız Motosiklet Kredisi kampanyalarında, uygun vade ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Motosiklet Kredilerinde, marka bazında çalışmalarımızı öğrenmek için şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.

Ne kadar taksit ödeyeceğim?

Motosiklet Kredisi'yle ilgili ücret ve faizleri, faiz ve ücretler bölümünde bulabilir; ayrıca geri ödemelerle ilgili hesaplamalar için Hesaplama Araçları'ndan yararlanabilirsiniz.

Kredi geri ödemelerinizi dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ve Yapı Kredi Internet Bankacılığı üzerinden kolayca yapabilir ayrıca, ödemelerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazanacağınız Worldpuan’ları 130.000’i aşkın World Üye İşyerinde para yerine kullanabilirsiniz.

Sorularınız ve bankacılık işlemleriniz için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan bireysel müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Nasıl başvurabilirim?

Motosiklet Kredisi sahibi olmak için aşağıda belirtilen belgeler ve bu belgelerin asılları ile birlikte size en yakın şubemize uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru sonucumu ne zaman öğrenebilirim?

Motosiklet Krediniz, bankamıza başvurunuzu takiben 24 saat içinde sonuçlanır.

Başvuru için gerekli belgeler (aslı ve birer fotokopisi)

(Başvuru sahibi ve varsa kefilin) nüfus cüzdanı fotokopisi

(Başvuru sahibi ve varsa kefilin) gelir belgesi

Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi

Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi

Sıfır kilometre Motosikletler için ilgili şirketin vereceği fiyat teklifi (proforma fatura) ve asıl fatura

İkinci el Motosikletler için araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    kredi demeyin bana 36-3=33 ay ım var daha.
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı şekil.......
    kredi demeyiiiiiiiiiiiiiiiiiiin......................... .
    315x24 geride kalan daha
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    abi bu işlerden anlayan biri 13 milyar krediye ne kadar 36 ay vade ile ayda ne kadar ödemem gerekiyo hesaplayabilirmiii
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Motor icin kullanmadım ama 550 X 24 bende kredi oduyorum icim dışım cıktı elimi kolumu bağladı :(

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimki motorum içindi, şikayetçide degilim ama bu aralar bunalttı.bu yüzden
    meteeeeeeeeeeee
    kredi demeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    Honda CBR 1100XX
    ben 1,61 le 18 ay bireysel ihtiyaç kredisi aldım.. 8000 YTl ye 300 Ytl kadar fark ediyor ama ruhsatta rehinlidir ibaresi yok ne yazıkkii. :d buda farklı bir bakış açısı olsa gerek... satarkende o yazıyı kaldırabılmek için bir ton prosedüre gerek kalmıcak... tavsiye ederim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)