Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cep telefonu bürokrasisi

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhaba herkeze

bu sabah hacı sabancı lisesinde girdim sınava telefonlar sorun oldu merak ettiğim her okulda bu sorun oldumu ben aöf sınavlarına giriyorum hiç bu sorunla karşılaşmadım insanlar sınav var diye evindemi bırakacak telefonları zaten bizde ya cok sıkı denetim yapılır yada hiç yapılmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    açma bişi di sınav bi bitti millet telefonu almak için fırından yeni çıkmış ekmeğe saldırır gibi saldırdı ben geri dönüp arabaya bıraktım allahtan yürütmediler o arada umarım kimse orda telefonunu falan kaybetmemiştri saçma bi uygulamaydı öss de bile yok aöf yi bırak bnde aöf de açık olarak gidiyom sessiz de direksiyon sınavında da yasakmış arkadaşlar haberiniz olsn :

designer-samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    bende sarıyerde girdim tel. kapadık üstünede ne denini anlamadım ama kagıt üsütüne ismimi yazıp yapıştırıdlar ve geri verdiler tel bende kaldı yine,
    bide yarım saatde bitirdi başladı muhhabete sinir oldum,kimse kalmadı sınıfda ben bi başıma sınav oldum yaww sınav sonuçları ne zaman açıklanıyo bilen varmı?
    herşey sende biter, yeterki sen karar ver

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    valla benim kurs o kagıdın arkasına 20 eylül yazmış bu kadar uzun sürüyomu bilmiyorum ama öle yazmış...

olurmu olur yani şaşırmam telefonları toplarlarsa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler