Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

slm..arkadaslar herkese merhaba...bana yardımcı olurmusunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar merhaba ben sıteye yenı katıldım..arkadaslar su anda hyosung gt250 comet motosikletim var,fakat artık degıstırmek ıstıyorum galıba tarzı bana zevk vrmıyor,ve enduro tarzına gecmek ıstıyorum..su an BMW F650(2000 model ustu yenı kasalardan) yada HONDA TRANSALP var..arada kararsızım..bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım yada 600cc ve uzerınde sız neyı tavsıye edrdnız.saygılarım yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    teknik olarak bilgi sahibi olmamamla beraber görüntü olarak gs diyorumm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    değişiyor :)
    f650 gs bence sınıfında lider bir makina arama yaparsan kullananlardan daha faydalı bilgiler edinebilirsin
    benim için küçükken yaramaz diyorlardı büyüdüm artık yarabiliyorum
    feel the fear and do it anyway ::deliir::

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Bende F650GS öneririm, Çoğu motorcunun Enduro sınıfındaki tek hayali

Uygun, kaliteli bir ikinci el buldunmu sürmede yanında yat

DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Babocan hoşgelmişsin...Bence de f650 GS sınıfında eniyilerden..Yinede kullanan arkadaşlardan bilgilendirmesi veya senin araştırıp bakman gerekli....Şimdiden kolay gelsin.

Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı tentaBlack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba ben sıteye yenı katıldım..arkadaslar su anda hyosung gt250 comet motosikletim var,fakat artık degıstırmek ıstıyorum galıba tarzı bana zevk vrmıyor,ve enduro tarzına gecmek ıstıyorum..su an BMW F650(2000 model ustu yenı kasalardan) yada HONDA TRANSALP var..arada kararsızım..bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım yada 600cc ve uzerınde sız neyı tavsıye edrdnız.saygılarım yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler...
    Merhaba,
    Bende aynen senin gibi, bu iki model arasında sıkışıp kalmıştım. Her iki modelide iyice araştırdım. Fakat biliyorsunuz herkezin zevkleri ve bakış açıları farklı. Benim bakış açım ile F650 GS çok fazla ağır bastı. BU yüzden yaklaşık 5 ay önce bir 2002 model GS sahibi oldum. Oldukça hatta abartmak istemiyorum ama çok fazla memnunum. Yakıt konusunda bu motorun ne derece iyi olduğu sitedeki diğer yazılardan ve testlerden bakabilirsin. Bu çok büyük bir artı bence. Eminim kulağına F650GS çok titriyor gibi bir laf gelmiş olsa gerek. BMW mühendisliği ve motorun yapısı dahilinde bu titreşim tek silindir bir motora göre min. seviyede diyebiliriz. Yüksek hızlarda ayağında rahatsız etmiyecek seviyede hissedebiliyorsun. Tütreşim konusunda beni korkutmayı başarmışlardı ama sen asla dinleme p Tavsiyem eğer bu iş için bütçen yeterliyse 2004 ve sonrasına bakmanda fayda var. (Çift buji motoru biraz da olsa değiştirmiş)
    Umarım yakın zamanda bir F650GS sahibi olarak aramızda senide görmüş oluruz.

Bandidos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1993 honda 900 rr
    bmw nin bakımı ve servisi biraz masraflıdır.birde tek silindir olduğu için transalpa göre biraz daha titreşimli tamamen zevk meselesi ama bmw nin uzun yolu tartışılmaz.ist trabzona gitmiştim hiç bir yerim tutulmadı.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    arramıza hoşşgeldin bence deişmee çok şık bi motor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    aramıza hoşgeldin.bmw f6500gs kullanan arkadaşlarım var ve çok memlunlar motorlarından.hatta hiç tarzım değil ama bir ara bende düşünmüştüm o motoru. bakımları 10000 km de bir yaptırıyorlar.sahibinden.com da 2000 modeli 8000 ytl ye vardı.o ilan duruyomu halen bilmiyorum.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)