Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

aprilia rs 125 hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar benı bılenınız bılır...çiçeği burnunda motosiklet sewdalısı enes..!

ılk motor olarak halen bır motor secebılmıs degılım ve malum okulda devam edıyor pek vakıt ayıramıyorum...eskı topici bulamadıgımdan yenı konu acıyorum..kızma moderatör abi

rs 125,cbr125r,gt250r
    isteme oranlarım ıse soyle;

rs125=%60
    cbr125r=%50
    gt250r=%55

ama her tülü teklife acıgım kızmıosunuz ınsallah boyle kararsızımdır ben baya bı turlu karar verememm...
    [B]motosiklet hayattır...[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilia Rs 50 & Yamaha rx 115 & Yamaha mbk ms-1
    Motordan anlamıyorsan tamir becerin yoksa aprilia alma derim..
    Boyun 1.80 civarıysa iri yapılı bir insansan cbr 125 alma..
    Gtr 250 bence en iyisi bu rs 125 kadar guclu olamaz belkı ama senı uzmez kasa yapısı olarak rs 125 i aratmaz cbrdan kalıplı ve guclu... Bence tek seçimin gt 250 r olmalı...
    atid bunu beğendi.

sezginmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125
    Alıntı replicad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motordan anlamıyorsan tamir becerin yoksa aprilia alma derim..
    Boyun 1.80 civarıysa iri yapılı bir insansan cbr 125 alma..
    Gtr 250 bence en iyisi bu rs 125 kadar guclu olamaz belkı ama senı uzmez kasa yapısı olarak rs 125 i aratmaz cbrdan kalıplı ve guclu... Bence tek seçimin gt 250 r olmalı...
    bencede tercihini gt 250r dan yaparsan pişman olmazsın
    Sezgin_Max

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Derbi GPR 125'ede bak derim Enes.
    inşallah bende yakın bi zamanda CBR yada GPR alıcam...
    Bende Kararsızım...

2 zamanlı ve 4 zamanlı muhabbetinden dolayı...
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı D C R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derbi GPR 125'ede bak derim Enes.
    inşallah bende yakın bi zamanda CBR yada GPR alıcam...
    Bende Kararsızım...

2 zamanlı ve 4 zamanlı muhabbetinden dolayı...
    Bakın Aprilia Derbi yada Gilera isteyen arkadaşlar eğer motor tamir beceriniz yoksa bu 2 zamanlı italyan racingleri ayakta tutamazsınız.... Performans olarak belkide çok iyiler fakat biraz mantıklı düşünün bende aprilia var gilera gfr 125 vardı ama her yiğidin harcı değil bunları yürütmek ya cok paran olacak yada tamirden anlayacaksın.. Bu üç italyan zevk motorudur herzaman üzerine binip gezemeziniz.. Benden söylemesi...

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    bakk güzel kardeşim
    en zevklileridir aralarında rs
    para problemin yoksa alım satımdaki kayıplarda bana dokunmaz diyosan mutlaka rs al
    he yok abi çıtır çıtır geziyim öle yüksek cclerle dalga geçmeye gerek yok ama şeklim düzgün olsun istiosan hyo 250 al
    son olarak cbr 125, eğer bütçen o kardarsa yapıcak bişi yok, alırsın motosikletim var der binersin..
    GKN MOTORS

ya hyosung aslında guzel motor ama cogu yerde sorunlu dıyolar ,kalıtelı mı ??bu yusden bnmde kafam karısık...bu arada maddi durumum ıyı bu motorları alacak kadar var allaha sukur....!yalnız rs nın ıkıncı elını ve ben gt250 r yı hıc yakından gormedım sadece comet'ı gordum...

Motosikleti
    R1
    bak
    sordun cevapladık, güven sen bize
    GKN MOTORS

gt 250r nın sorunlarını tartıssak ?? bakalım onda kım haklı ??

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    www.hyosungfanclub.com adresinden istediğin bilgilere ulaşa bileceğini düşünüyorum...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    -
    paran yoksa, motoru uzun süre kullancam diyosan ve Türkiye şartlarında Rs125 almak hiçte akıl kârı deil.. !
    atid bunu beğendi.

Motosikleti
    R1
    Alıntı 28enes28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt 250r nın sorunlarını tartıssak ?? bakalım onda kım haklı ??
    hyo larla ilgili bi başlık var
    oldukça teferruatlı
    sen önce ara forumda incele
    soora sor küçüğüm
    GKN MOTORS

rs 125 i canlı olarak gördüysen incelediysen.! hyo tavsiye ederim. eğer rs yi canlı olarak görmediysen. rs 125 alırsın.cevap biraz tuhafmı oldu yok yaa anlarsın sen.
    Hayat boş pompala çoş.

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    arkadaşlar rs125, aldıktan 10.000km sonra bozulacakmış gibi konuşmayalım lütfen. son derece dayanıklı bir motor, onbinlerce kilometre sorunsuz kullanan bir galerici tanıyorum. tamam iki zamanlı motorun ömrü 4 zamanlıya göre kısa olabilir ama arkadaş bu motoru büyük ihtimalle geçiş motoru olarak kullanacak. saydığı üç motor içinde en eğlencelisi rs125 bence. ama ben olsam bu üçü içinden hyo alırdım o ayrı mesele. hem 2007 kasalarda eskiden bahsedilen kemikli vites geçişlerinden eser yok.

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı 28enes28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya hyosung aslında guzel motor ama cogu yerde sorunlu dıyolar ,kalıtelı mı ??bu yusden bnmde kafam karısık...bu arada maddi durumum ıyı bu motorları alacak kadar var allaha sukur....!yalnız rs nın ıkıncı elını ve ben gt250 r yı hıc yakından gormedım sadece comet'ı gordum...
    arkadasım benim sevgilimin hyosung u var 250 lik 2.el aldığı halde hiç bi sorun yaşamıyo 4-5aydır seklide düzgün makinanın maddi sorunum da yok diosun git sıfırını al derim

Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar rs125, aldıktan 10.000km sonra bozulacakmış gibi konuşmayalım lütfen. son derece dayanıklı bir motor, onbinlerce kilometre sorunsuz kullanan bir galerici tanıyorum. tamam iki zamanlı motorun ömrü 4 zamanlıya göre kısa olabilir ama arkadaş bu motoru büyük ihtimalle geçiş motoru olarak kullanacak. saydığı üç motor içinde en eğlencelisi rs125 bence. ama ben olsam bu üçü içinden hyo alırdım o ayrı mesele. hem 2007 kasalarda eskiden bahsedilen kemikli vites geçişlerinden eser yok.
    hay emeğ. sağlık bende bunu anlatmaya çalışıyordum işte...rs 125i görüp incelerse vazgeçemez.yok üçünüde görüp incelediyse gt 250r ı tavsiye edr.
    Hayat boş pompala çoş.

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    @ replicad
    Abi komiksin ya anadoluda sittin senedir kullanılan jawalar var ve sen son teknoloji aletlere tamirden anlamıyosan alma diyosun.25bin km.de piston gömlek istemeyen aletler var ki artık bu tabuları yıkalım yarış değil arkadaş caddede kullanacak.Ben eski bir gpr125 kullanıcısıyım kesinlikle ve kesinlikle rs125 tavsiye ederim.Birde tamirden anlasam bile heralde piston gömlek ben yapmam işin ustası adamlara yaptırırım.Zaten her şeyden anlayan arkadaşlar sayesinde motorların ömrü kısalır,veya kazalar olur...Son 1 senede 8 motor aldım sattım ve bunların arasında hyo. da vardı derbi de hyo.dan memnun kalmadım eski yazılarımı okursanız neden olduğunu anlarsınız.(Açıklama yapayım maymun iştahlı olduğumda 8 motor değiştirdim ve en sonunda askere gidene kadar aliyim bi dandik motor yürüsün yeter dedim ck 125i aldım.)Ama 2 zamanlı motora benzin dayanmaz bu bir gerçek 600lük makinalara neredeyse benzin konusunda kafa tutar.20ytl.e 120 km maximum gittim.İşin doğru tarafı durumun iyise aprilia yoksa gt250 veya cbr 125.Parça fiyatı olarakta aprilia hyo.yu fena sollar ama motorun bakımını rodajını yapar birde düşürmeden kaza yapmadan kullanırsan baya gider.Ama bu bahsettiğimiz motorları alanlar biraz kullanır hecesini alır cc. yükseltmek için satar.Alıpta 10 sene kullanan vardır belki ama ben daha rastlamadım.Geçiş motorudur bu motorlar.Ha dersen ben alır kullanırım o zaman birşey diyemem.Bu arada aprilia hyo.ile denk bir motor değil çok daha üstündür.Acemi ilk vitesli motor tecrübesi içinde nacishane fikrim kesinlikle tavsiye etmem.Daha önce kullanmışlığın varsa ...Hyo.cular sinirlenmeyin veya bozulmayın Ben derbiyle bile hyo.ya toz yutturmuştum (ne yazzık ki böyle bir cahillik hayatımda azda olsa yaptım ama kalkışı gidişi hyo.yu hikayeden öteye geçiremedi.)Ama görüntü olarak hyo. 10 numara motor.Cbr 125 e gelince abi en kolay satılan en kolay bulunan ve arkasında honda olan ve alırken & satarken en mutlu eden motor ama aralarında en az performanslısı olan.Abimde vardı çok eğlenceli motordu.Bana göre cbf150 den tek farkı su soğutmalı motoru ve grenajı( Tabii repsolün) gerisi bide fiyatı yani rs125 veya gt250nin tipi ve performansının yanından geçemez ama günlük kullanım için bire bir.Neyse çok geyik yaptım hadi ii geceler arkadaşlar (Hepsi iki teker mesele gönüller bir olsun.)

Motosikleti
    superzzt Arkadaşım kim ne derse desin ben aprilia gibi 2 zamanlı italyanların tamirden anlamayanlar tarafından yürütülemeyeceğini düşünüyorum.. Şuan piyasada birçok patlak motor var dolayısıyla arkadaşımızın ilk motoru olacak vede 2. el rs125 e parası yetiyormus dediğine göre.. İlk motor olarak tecrübesi az patlak motor alabilir orjinal olmayan pistonlarla performans veren makinalar var ama tabi ömrü çok az olmakta, Ya onlardan birine rast gelirse ne olacak? Bu arada dediğim gibi bende hala aprilia rs durmakta motorumu seviyorum övüyorumda ama ne zaman ne tepki verceğinide biliyorum son teknoloji diye bozulmayacak değil.. ayrıca 93-98 model rs 125 ler suankilere taş çıkarır bunuda söyliyim.. Bence hyo alsın ilk motoru olacak elindne kolay çıkarır rs 125 gibi aylarca beklemez satmak için.. Dediğim gibi rs zevk motorudur herkez yürütemez paran varsa veya az bucuk tamirden anlıyorsan alırsın kullanırsın yoksa yürütmek zordur..

Motosikleti
    R1
    bu arada sana rs al dediysek 98 demedik hee
    2006
    aşşağısına sakın girme
    eski kasaya yani..
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada sana rs al dediysek 98 demedik hee
    2006
    aşşağısına sakın girme
    eski kasaya yani..
    Yanlış anlaşımla olmasın 2006 rs suan itibariyle daha sağlamdır tabiki ama eskilerin performansı daha iyi o anlamda demiştim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)