Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaliteli Yakıt Veren Benzin İstasyonları?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    bıde luk oıl dıye bı fırma var lıbadıye caddesınde dığer fırmalardan ucuza satıyor orası nasıl bır benzın ıstasyonu hıc alan varmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir'de:

-- Buca'da stadın yakınındaki bp

-- Hatay'da askeri hastane yanında bp

-- Balçova otobandaki PO'lar

-- Bornova Özgörkey sırasındaki Shell

den alıyorum. Sorun yaşamadım.

İzmir'den başka yer yazın arkadaşlar..
    Bornova egeüniversitesi karşısı shell istasyonu.Sürekli egeüni. nin karşısındaki shell istasyonundan alıyorum benzinimi.Mecbur kaldığım zamanlardada diğer shell istasyonlarını tercih etmeye çalışıyorum.

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    arkadaşlar shell ve bp benim için en iyilerden
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    shell den alıyorum 2 senedirki sorun yaşamadım
    Youtube Kanalım -- Youtube.com/bilemir1

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    arkadaşlar 1 senemi shell benzin istasyonunda pompacılık yapmış birisi olarak söylüyorum benzini sheel den aklı kelden alıcaksın yüksek performans daha çok km istiyosanız dediğimi bi düşünün

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    peki arkadaşlar bende şöyle bir şey sormak istiyorum 1er km aralıkla 2 benzin istasyonu var ikiside diyelimki bp yakıtları aynımı olur acaba?

Motosikleti
    150 zat
    ben hep bp den, aynı istasyon aynı pompa ve mümkünse aynı pompacı pala amcadan bu arda isim vermek istemiyorum ama hatırlamanız için söylüyorum reklamalrında köstebek oynatan firmanın bir pompacısı na sordum bu yakıt nasıl bukadar reklamı yapılıyor diye aldığım cevap ise depolardaki benzin aynı gelen tankerler de aynı benzini getiriyor sadece gelip pompaların üstündeki yazıları değiştirdiler şeklindeydi. bence reklama aldanmamak ve mümkün olduğu kadar aynı yerden almakta fayda var.
    Önce Emniyet :cat:

yuzak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200 cc
    aynı yolda yedekten yedege deneme sonu
    petrol ofisi 340 km
    digerleri 270-295 km

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    hepsi aynı hepsi aliağ rafinerisinden alıyor yakıtı ne farkı? kimse kendini kandırmasın ama su var tabiki istasyonun temizliği yakıtada yansıyor fark ne ?yakıtı aldıktan sonra üzerinde ufak oynamalar yapıyor firmalar kendi çapında sonrada su saçma oktan muabbeti çıkıyor 98 100 bana kalırsa en temiz olan yerden alın ve oktan 95 i geçmesin diğer oktanlar hiç bir işinize yaramaz !!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    opet'lerden alıyoruz biz,herhangi bi sorun olmadı şimdiye kadar....
    durun birde reklam yapim, mersin ağaoğlu petrol, mersin- adana yolu 35. kilometre giderken sağda dönerken solda , uçarken aşaaada

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cagriko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bp shell ve total istediğiniz istasyondan alabilirsiniz bu 3 şirketin sözleşmesini gördüm istasyon sahiplerinin kaçak benzin getirecek kadar aptal olduklarını sanmıyorum ortalama ayda 1kere denetime gelip yakıt kalitesini ölçüyolar ve bütün yakıtlar yurt dışı bandrollu geliyo ve denetmenler ne kadar yakıt satıp ne kadar aldıklarını tek tek inceliyolar bu üçünden şaşmayın nerden biliyosun dicek olursan akrabam istanbul bp finans ofisinde çalışıyor
    Alıntı muratti_R1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben manisa ahmetlide po bayisiyim yolu bu tarafa düşen arkadaşlar benden güvenle benzinlerini alabilirler ben sattığım yakıtın sonuna kadar arkasındayım referans olarak ümmet perkitan , kaptan poyraz , darksilence yi verebilirim (biraz reklam kokuyor ama ne yapalım olsun artık o kadar )
    izmirde sadece bornova metro yanındaki BP ve kipa yanındaki BP den alırım benzinimi,
    cagriko bu kadar kesin ve genel söyleme bence, geçen sene ahmetli-turgutlu arasındaki shell den arabama benzin almıştım, onu bitirene kadar sinir hastası oldum, araba 2000 devirlere yaklaşınca stop ediyodu, ite kaka zorla çalışıyodu, bitirmek için düşük vites yüksek devirle boş boş gezdim durdum, soora muratti_R1 den fulledim ve arabam bakımdan çıkmış gibi eski randımanına kavuştu, onun referans listesine bende kendimi ekliyorum,
    May The Force Be With You

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    arkadaslar bı soru sormustum luk oıl dıe bı benzın ıstasyonu var lıbadıye cd sınde orası nasıl hıc alan varmı benzını dıgerlerındende bıraz ucuz werıyor

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    ben önceleri shell istasyonlarını kullanıyodum.ama geçen cumartesi sabahı gördüğüm muamele fikrimi değiştirmeye zorladı.girdim benzinciye yaklaşık bi 5dk bekledim.tam görevli bana doğru geliyodu.depo kapağını falan açtım.o sırada hemen yanımdaki pompaya bir araba geldi.Adam yönünü değiştirdi arabanın yanına gitti.ben bi şaşırdım napıyo bu falan diye?sonra başka biri geldi plakamı yazdı ne kadarlık diye soracağı sırada kapadım depoyu yüksek sesle;"ben 5 dkdır bekliyorum burda sıra bana geliyo adamınız beni bırakıp arabaya geçiyo diye bağırdım.adam kusura bakmayın arkadaş yeni falan dedi.dedim ne yenisi ya insan olsa sıra kavramını bilir dedim bastım gittim.Evt bir kişinin sorumsuzluğu bütün şirkete yüklenemez ama ona göre adam alsınlar işe ona göre eğitsinler.opetlerdeki çalışanlar daima güleryüzlü.

artık opet'ten yada bulursam aytemiz petrolden alıyorum.hiç değilse motorlara falan bile aynı derecede hizmet veriyor adamlar.
    Drift Religion

Motosikleti
    Artık Yok...
    totalden ve po dan uzak durun derim bunu bir istasyona bağlamıyorum totalin benzini çok kaltiesiz manisada aldım motor tekleye teklete alaşehire kadar gittim bir kere antalya totalden aldım bu seferde gaza basıyorum basıyorum motor gitmiyor istanbul totalden bir kere arabaya mazot aldık araba duman atmaya başladı soluğu servisde aldık adam dedi abi mazot pis ucuz yırtmışsınız dedi..

po da ondan aşağı kalır değil po kaliteyi çok çok bozdu koskoca maslakdaki sanayinin ordaki po dan benzin aldık aracın benizn filtresini tıkadı pislikmi ne varmış benizinde po da da başımdan çok anılar geçdi

ben po ile totalden uzak durun derim..

zaten 95 oktana kadar bütün benzinliklerde fiyat aynı 97/98 oktanda epey fark ediyor bu lukoil benimde dikkatimi çekdi yakıtı ucuz ama risk kumar alamadım..

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    totalden ve po dan uzak durun derim bunu bir istasyona bağlamıyorum totalin benzini çok kaltiesiz manisada aldım motor tekleye teklete alaşehire kadar gittim bir kere antalya totalden aldım bu seferde gaza basıyorum basıyorum motor gitmiyor istanbul totalden bir kere arabaya mazot aldık araba duman atmaya başladı soluğu servisde aldık adam dedi abi mazot pis ucuz yırtmışsınız dedi..

po da ondan aşağı kalır değil po kaliteyi çok çok bozdu koskoca maslakdaki sanayinin ordaki po dan benzin aldık aracın benizn filtresini tıkadı pislikmi ne varmış benizinde po da da başımdan çok anılar geçdi

ben po ile totalden uzak durun derim..

zaten 95 oktana kadar bütün benzinliklerde fiyat aynı 97/98 oktanda epey fark ediyor bu lukoil benimde dikkatimi çekdi yakıtı ucuz ama risk kumar alamadım..
    reklam kokan bir topiği hortlattın ya helal sana
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Artık Yok...
    ne biliyim benzine zam gelmiş çok fena bakmadım konunun tarihine..

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne biliyim benzine zam gelmiş çok fena bakmadım konunun tarihine..

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    benim motor dizel az yakıyo çokta sorun olmuyor
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor dizel az yakıyo çokta sorun olmuyor
    motorunuzun markazı ne aceba sizin beyfendi

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunuzun markazı ne aceba sizin beyfendi
    epey eski ama idare dediyo 9 hp pancar ...
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)