Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Africa Twin üretimi ne zaman durdu acaba ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hegemonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    temiz afrika bulunmuyor, kimse satmak istemiyor. olanları almak için ise fazla fazla vermek gerekiyor. uygun bulunursa gözü kapalı alınacak motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Birde benim bildiğim afrikanın üretim sebebi yeni modele yer vermek değildi.O yıllarda çıkan EURO normlarını sağlayamadığı içindi. Emisyonla ilgili bir sebebtendi galiba.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2003 yılında son twinleri piyasaya sürdüler ve üretimini durdurdular. efsane oldu .. hani derlerya bırakacaksan en tepedeyken bırak efsane ol diye.. öle oldu..

2004 yılında suzuki v-storm u üretene kadar rakib çıkmadı twine..150 000 evet yannış yazmadım yüzellilbin km gidip motor bloğuna anahtar değmemiş örnekleri var.

diğer yaygın bir inanışa göre yedek parçasını satamadılar. Kaza yapmadan kolay kolay parça istemeyen bir motordu. o yüzden kaldırdılar diyende çoktur.

kim ne derse desin özelikle beyaz kırmızı mavi rengi ile endurocuların gönlüne taht kurmuş bir motordur.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bir onceki yaz avare avare dolasirken, benim eski motoru yanina park etmistim.
    Sonra sahibi ile tanistik.
    Yaris motoruyla enduroculuk mu yapiyorsun? diye sormustu.
    Ben de Africa Twin'le avrupada ne ariyorsun, Afrika'ya gitsene seklinde karsilik vermistim.
    Madem buralarda gezeceksin Pan europa al diye de eklemistim.

Son gorusmemiz oldu.

Kalitedir.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

keske hic baslamasaydi su lanet motorun uretimi.Ocagina incir agaci dikmek icin birebir.
    2. el arka amortisorun tanesini 750 tlye bulabilirseniz sanslisinizdir.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Zaten dünya turu yapan kişilerin çoğunda Africa Twin eski Süper Tenerelerden var.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Africa twine verecegin o paralara daha bircok motosikletle yapabilirsin bu yolculuklari.Hatta gecenlerde gormustuk r1 ile bi amcam da yapiordu bu yolculugu.200 cclik bir scooterla yapani da var transalple yapani da cok fazla bmw su ile yapan da africa twin le yapan da var ki, bu motorlarla yapmak emin ol daha rahattir. Africa twinin nin tastan selesinin uzerinde 100 km yapmak 300 kmye bedeldir zaten.Parca fiyatlari almis basini gitmis fiyatlar da cabasi. En son Hello Africa macerasi icin cikan arkadas ta 10 yasinda africa twin fiyatina 1 yasinda son teknoloji tenere ile yolculuguna devam ediyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)