Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KTM 640 Adventure alasım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nezih abi ktm sini satmadı sky teami az yakıyo, masrafsız diye ikinci olarak aldı. Bende Onur'a onu demek istedim.
    Onda 400'lük KTM vardı diye hatırlıyorum. Sorsana bi memnun muymuş
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pro, sana en baştan anlatmak istedigimiz buydu.Yuksek hacimli enduroların arazi kabiliyetinin oldukca dusuk olması bu tarz enduroların bizim hiçbir zaman son motorumuz olmamasının baslica nedenlerinden biriydi.Bak, sende de arazi tutkusu yavaş yavaş başlamış olsa gerek ki, orta hacimli enduroları tercihlerinin arasina eklemissin.
    Neyse, lafı uzatmadan hemen bildiklerimi paylaşayım.KTM 640 ile uzun yolda, iki kişi veya yalnız bir şekilde rahat etme ihtimalin sıfır.Hele hele bir de senin gibi Capo'dan geciş yapmak isteyen biri için bu oldukca zor.YUksek oranda titreşiminden dolayı altında spesiyel bir cross varmış hissine kapılırsın ama bir taraftan da handikap olarak altında ki spesiyel cross degildir.Yani yetenekleri spesiyel crosa yakın olmasına ragmen onun kadar da yetenekli degildir.Cunku bir taraftan agırlıgı da spesiyellere gore fazladır.Bence uzak durman faydalı olur.Bunun yerine XT, Dakar seni optimum arazi ve asfalt kulanımında maksimum tatmin eder.
    Yakıt tuketimi aklımda degil ama ogrenır ogrenmez paylaşırım.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Evet 400 cc tamam sorayim. Onur Falcon düşünmez misin ? Ama çok yakıyor.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    250cc scooter
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Capo kalsın mı diyorsun
    capo veya varadero tank ktm vilyins cip gibi belki çok zorlu yollarda biraz avantajı var ancak genele vurduğun zaman elindeki de braz dikkatli olmakla her yola gelir konforuda cabası olur daha iyi yol yaparsın capo in tekbaşına ktm aut
    ancak haricen ktm süper tabi

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    ne kadar çok acaba???........

Evet 400 cc tamam sorayim. Onur Falcon düşünmez misin ? Ama çok yakıyor.
    Tugba, bu haftasonu yine Urgup'e gittim.100 km' de 4,03 lt benzin tuketti.Bence gayet guzel.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı pazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pro, sana en baştan anlatmak istedigimiz buydu.Yuksek hacimli enduroların arazi kabiliyetinin oldukca dusuk olması bu tarz enduroların bizim hiçbir zaman son motorumuz olmamasının baslica nedenlerinden biriydi.Bak, sende de arazi tutkusu yavaş yavaş başlamış olsa gerek ki, orta hacimli enduroları tercihlerinin arasina eklemissin.
    Neyse, lafı uzatmadan hemen bildiklerimi paylaşayım.KTM 640 ile uzun yolda, iki kişi veya yalnız bir şekilde rahat etme ihtimalin sıfır.Hele hele bir de senin gibi Capo'dan geciş yapmak isteyen biri için bu oldukca zor.YUksek oranda titreşiminden dolayı altında spesiyel bir cross varmış hissine kapılırsın ama bir taraftan da handikap olarak altında ki spesiyel cross degildir.Yani yetenekleri spesiyel crosa yakın olmasına ragmen onun kadar da yetenekli degildir.Cunku bir taraftan agırlıgı da spesiyellere gore fazladır.Bence uzak durman faydalı olur.Bunun yerine XT, Dakar seni optimum arazi ve asfalt kulanımında maksimum tatmin eder.
    Yakıt tuketimi aklımda degil ama ogrenır ogrenmez paylaşırım.
    Benim o tartışmada anlatmak istediğim o değildi ama "Hard enduro isteyen special cross alır, enduro-touring isteyen 1000'lik enduro alır" demek istemiştim. Hala da aynını diyorum Dakar, XT ve F650GS arada kalan motorlar bence. Açıkçası benim bahsettiğim tarzda yollarda pek de başarılı olacaklarını sanmıyorum. Şu fotoğraflar gibi:

Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    eee bunu nesi çok çinli 250lilik cruiser lerin 6,5 lt yaktığını düşünürsek tabi cc olarak karşılaştırıyorum baya bi normal dedil mi?

Motosikleti
    250cc scooter
    küçük cc ucuzlardan arazi motoru al biraz hevesini al baktın dağda bozuldu uçurumdan at gitsin

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Volkan Okanla konuşuyorum da telde şuan, ortalama kaç km/h la gittiğini soruyor ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Volkan Okanla konuşuyorum da telde şuan, ortalama kaç km/h la gittiğini soruyor ?
    90 civarı!
    Honda NX 4 Falcon

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    pro dostum bence sen capo dan şaşma biraz daha dolaşınca arazide onada alışırsın hele bi çamurda dene senin duşunduğunkadar da seni üzmez kilosuna bakma kolay kolay saplanıp kalmaz çamurda.
    zaten birkere kıyıpta çamurlansan capo ile bidaha başka makina istemessin.

Qrhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650v, CBF150
    İyi günler arkadaşlar çoktandır yazan yok. ben şu an cbf150 kullanıyorum, köy yolu ve asfalt tabi köy yolu falan denk geldikçe fena gazlıyorum. Şimdi sorum şu 2 cüsseli kişi ve 3lü çanta ile uygunmudur taşıma kapasitesi 200kg. hatta özellikle motor ömrü nedir. Ustam özellikle transalp 650 öneriyor ama o alette bunun gibi arazide gezmesi gazlaması biraz sıkıntı gibi yani motor ömrü ve sorunsuzluğu transalp gibimi ve yüksek hızlarda 3lü çanta ile kafa sallama gibi dengesizliği varmı. fiyatları hemen hemen denk malum

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Açtığım konularda var. Aradığın cevapları orda bulursun. Hala aklına takılan varsa orda sor cevaplarım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)