Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

topçulardan kayışdağına gidiş hk

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gt250r
    Merhaba arkadaşlar yarın sabah kayışdaığının orda bulunan kayışdağı gümrüğünün oraya gitmem lazım yalovadan deniz otobüsü ilede gidebilirim ama eğer gidiş yolu çok basitse motorla gitmek istiyorum acaba kaybolurmuyum motorla gitsem?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaşım,
    Yalovadan nereye geçeceksin önce o önemli. arabalı Vapur ile geçersen E-5 yolunu Bostancı köprüsüne kadar takip edeceksin (45 Km), bostancı köprüsünü geçmeden sağa içerenköy küçükbakkalköy yönüne devam edeceksin. Ana Yolu takip et, 3 Km sonra Gümrük tabelalarını görürsün. Tabelalar seni tam önüne çıkaracaktır.

Eğer Pendik Denizotobüsü ile geleceksen, sahil yolundan Bostancıya kadar geleceksin (20 Km.). Bostancı alt geçidinden tabelaları izleyip İçerenköy tarafına tırmanacaksın, yine Küçükbakkalköy tarafında tabelalar Gümrüğe yönlendirecek seni. yollar pek karışık değil, özellikle bostancı veya içerenköy de kime sorsan tarif edecektir. Ben zorlanacağını sanmıyorum

İyi yolculuklar
    Poturdak

Motosikleti
    Gt250r
    @denizcimuzaffer ilgine teşekkürler eğer gidiş topçulardan senin anlattığın gibi kolaysa motorla gitmeyi düşünüyorum aama karışık kaybolursun dersen deniz otobüsü ile gitmeyi planlıyorum

Motosikleti
    Kaybolacağını sanmıyorum arkadaş.
    topçulardan gazla, Bostancı Köprüsünü kaçırma, geçsen bile hemen ileriden benzinciden girersin, olmadı PTT Hastanesinin oradan. Oradan sırasıyla, içerenköy, küçükbakkalköy, gümrük tabelalarını takip et. Motorla çok kolay olacağını düşünüyorum
    Poturdak

Motosikleti
    Gt250r
    @denizcimuzaffer teşekkürler yardımcı olduğun için dediğin gibi yapayım ozaman sabahtan erkenden çıkayım yola öyle güzel anlatmışsınki istesende kabolamazsın

Motosikleti
    Alıntı domdom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @denizcimuzaffer teşekkürler yardımcı olduğun için dediğin gibi yapayım ozaman sabahtan erkenden çıkayım yola öyle güzel anlatmışsınki istesende kabolamazsın
    Rica ederim arkadaş
    yalnız Gümrüğün orası bayaa büyük bir yer. kamyon, yük ve şahıs girişleri kısımlarını bilmiyorum, soracaksın artık
    Kazasız belasız gel. Sabah erkenden trafik olmaz yarım satte veya 45 dakikada orada olabilirsin. trafiğe kalırsan max. 1 saat
    Poturdak

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    içerenköyden yukarı rampadır, çıkar çıkmaz karşında BP benzinci var, onun sağından yukarı çıkıyoruz giriş kapısı yolun sol tarafında kalıyor, bunu bulmak değilde bula-mamak çok zor olur bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)