Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cbr 125 r (2.el) ve Yamaha Ybr 125( sıfır)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbf 150
    Tekrar sağolun arkadaşlar; Ybr'ye karar verdim, gözüm cbr 2.el 125 r de kala kala, çünkü kavun değilki bu kıçını koklayıp,parmakla tıklayıp iyisini seçmede... 2.el makina almak,uzman kişilere mahsus bir durum...(Oda ben de yok)Seneye, sınavı kazanıp mesleğe başladıktan sonra ilk işim sıfır cbr 125r parasını birktirmek olacak,ondan sonra da çıta yükseltilir azimli bir şekilde...

Saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilia Rs 50 & Yamaha rx 115 & Yamaha mbk ms-1
    Bence ybr den sonra cbr125 e dönme çünkü performansı sana yetmeyecektir daha yüksek cc li bir makina almanı öneririm..

Motosikleti
    Cbf 150
    Ok,zaman ne gösterecek bakalım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    tecrübe varsa 3.500 ytl ye yarış çıkması modlu ucuza bulabilirsin bi kawa 95 model fln bende düşünüyorum ama polisler zaten gıcık bide bunun hoşuna gidiceğini hiç sanmıyorum ayrıca başka bir yönden düşünürsek burada polislerin altında tiger 250 polis var ben 150 küsür hp le kaçarken onların 25 küsürle beni kovalamassı pek sallamaz gibi geliyor ama şu liseye bi geçim 7 buçuk milyarlık hakkımı sonuna kadar kullancam ....

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı qwertyuıop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tecrübe varsa 3.500 ytl ye yarış çıkması modlu ucuza bulabilirsin bi kawa 95 model fln bende düşünüyorum ama polisler zaten gıcık bide bunun hoşuna gidiceğini hiç sanmıyorum ayrıca başka bir yönden düşünürsek burada polislerin altında tiger 250 polis var ben 150 küsür hp le kaçarken onların 25 küsürle beni kovalamassı pek sallamaz gibi geliyor ama şu liseye bi geçim 7 buçuk milyarlık hakkımı sonuna kadar kullancam ....
    Afferim, aynen devam.....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)