Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Teşekkürler Lbc

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    speed 150 naked
    hayırlı olsun abi çok geziyorsun koruma şart aslında firmalar seninle iletişime geçerek yeni ürettikleri modeller için seni test pilotu seçseler hem sen ücretsiz gezi imkanı bulsan hemde firma ürettiği modelin yüksek kilometrelerde çıkaracağı sorunları göz önünde bulundurarak revizyona gitse... bu ithalatcılar içinde geçerli olabilir mesela çinden yeni bir model getirecekleri zaman ilk önce 1 tane örneği sana verseler binsen km yi artırsan test etsen sorunsuzsa gerisini öyle getirseler mesela hem onlar zarar etmemiş olur hemde sen gezerek mutlu olursun....
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    yakışıklı olmuşsun abi arkadaşların dediği ğibi bizde birşey lazım oldumu bize ve bizden olanlara yardım olanlara gitsin paramız
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    vay ümmet abim yakışır sana...LBC_bülent güzel bir insandır,kardeşime bende teşekkür ediyorum...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    LBC'ye ümmet abiye verdiği destekten dolayı teşekkür ederim.Abi sanada kazasız sürüşler...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    VFR-800
    Alıntı eradnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi çok geziyorsun koruma şart aslında firmalar seninle iletişime geçerek yeni ürettikleri modeller için seni test pilotu seçseler hem sen ücretsiz gezi imkanı bulsan hemde firma ürettiği modelin yüksek kilometrelerde çıkaracağı sorunları göz önünde bulundurarak revizyona gitse... bu ithalatcılar içinde geçerli olabilir mesela çinden yeni bir model getirecekleri zaman ilk önce 1 tane örneği sana verseler binsen km yi artırsan test etsen sorunsuzsa gerisini öyle getirseler mesela hem onlar zarar etmemiş olur hemde sen gezerek mutlu olursun....
    Güzel fikir, zaten tercih yaparken kullanılan motorlara bakmak gerekir, motoru alıp vitrine koymucaz sonuçta

türkiye şartlarında kullanılıp, işte bu motorun tekeriylee türkiyenin her yol şartlarından geçtiği belirtilmesi, alıcıların içlerini rahatlatır..

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Ümmet abicim hayırlı ugurlu olsun,kazasız belasız günlerde eskit.Adanaya bekliyoruz abicim,yolun açık olsun...
    Born To Be wild,Live to Ride...

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sende bıgun ona ıyılık yaparsın ummet abı ... gercekten ıyılıksever ınsanlarmıs...!

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    arkadaşlar bazı arkadaşlar korumaların fiatlarını soruyorlar LBC yetkililerine ilettim bunu net e fiat koymuyorum diyorlar yanlış anlaşılma olur diye.ben size iletişim adres ve nmr yazıyorum kendiniz görüşebilirsiniz.
    LEVNT VE BÜLENT ERDEN
    02163284692
    adres:yavuztürk mah.
    hoşgörü sk
    no:9
    ümraniye

HEPİNİZE HAYIRLI RAMAZANLAR.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler