Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kask yüzünden ceza alan oldu mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Abi daha Var yazılmama gun sayıyorum bı ıs olursa senı arıyayım kurtarırsın benı
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Kasksız bisiklete bile binmem. Bisikletle geçirdiğim büyük bir kazada leğen kemiğim kırılmıştı. Sonradan kaskı gösterdiler, yarısı paramparçaydı, ama benim başımda bir çizik bile yoktu.
    Üç boyoz bir kola

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı busihido_kadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi daha Var yazılmama gun sayıyorum bı ıs olursa senı arıyayım kurtarırsın benı
    gecenlerde sen yapmıştın sanırım
    polis park halindeki motorunu sormuş sen benim değil demişsin trafik cezasından yırtıp park cezasıyla yırtmıştınız..

bi durum olursa koşarım tabiki de beni destek olarak görme nasıl olsa çağırırım gelir kurtarır diye düşünme ilk fırsatta ehliyeti al kaskını ihmal etme..

yeni nick baya yaradı sana biraz efendileşme görüyorum bravo..

yorumsuz

selamlar herkese,kütahya çavdarhisarda dün bir vatandaşa kask yüzünden 135 ytl yazmışlar bionik 52 motosikletle.neye dayanarak yazıyorlar kask cezası 78/1-b ye 52 ytl kanunları bilmeyen çifti kardeşimize haksızlık yapılmış olmuyormu olayı araştırıp yazıcam yeniden

cancancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    39 ytl yedim o kadar konusmama dil dokmeme rağmen genede yazdı ehliyette yoktu ehliyetten yazmadığıma dua et dedi :(
    Life's Too Short , To Ride With Ugly Women

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Alıntı Taskiranus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıyorlar. 52 ytl yazdılar geçen hafta...
    ÖYLE ŞEY Mİ OLUR YHAAAAA SAÇMALAMIŞ BU POLİSLER
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor üstünde polis amcalarla iyi geçiniyoruz ama

eveligun arabada emniyet kemersiz takıldık diye 55 i geçirdiler acımadan :D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Alıntı cancancan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    39 ytl yedim o kadar konusmama dil dokmeme rağmen genede yazdı ehliyette yoktu ehliyetten yazmadığıma dua et dedi :(

yinede iyi yırtmışsın paçayı........
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

peki b ehliyetim var . a2 direksiyon sınavı da 3 ağustosta ehliyet elime geçesiye ağustos 15-20 . bu zaman içinde yakalanırsam ne kadar ceza yerim bileniniz var mı

artık 55 ytl oldu zam geldi yani:d son 2 ay içinde birisi akçay biri ören biriside burhaniye merkezde olmak üzere ki kasksız asla çıkmam gerçektende 3 adet 55 ytl eve ulaşmış bulunmakta postacı kapıyı çaldığında artık açmayacağım:d
    özkan

benim sorumu site içerisinde arattırdım prifo isimli arkadaş trafik cezalar kurallar diye bi başlık atmış ve sorularımızı cevaplandırmış ama link sanırım çok gerilerde haberiniz olsun cevaplar çok tatminkar

Motosikleti
    YOK
    eet yha 52 ytl yazıyolar ama sadece denetim varsa...

arkadasım o zman sürücü kursu sana geçici olarak bitane ehliyet var yhani ehliyette denmez belge veriyor o belge varsa bişey olmazz

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Evet yaziyorlar ben de motoru ilke aldıgım sıralar da bi ceza yemişdim kask yüzünden
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

slmm arkadaşlar banada arkadan yazdılar galiba plakaya

ya arkadaslar bende yedim galiba ceza trafik cevirmiş kavsakta ama bir sorun var bir sürü motor geciyor hiç birini ne durduruyor ne bişe yapıyor hiç kimsede kask yok bende gectim yanlarından selam bile verdim polise herseyi tam felan diye 100 metre ileride iş için gitmiştim 3 dakka sonra arkadam bitti ama durmadı yavasladı baktı bir yere bişe yazdı galiba gitti kesin yemişimdir demi ama Alahtan durdurmadı motorun vize muayenesi sigortanın günü gecmişti şimid 52 ylt demi cezası birde peşin erken ödersem 39 mu oluyor...

Motosikleti
    Mondial 100km Renk: Kırmızı - 07 JY 608
    ehliyetim yokken her yerde karşıma polis cıkıyodu. Ehliyeti bi Aldım Polise Rastlamıyorum Uzun Zamandır. Daha hiç Ceza yemedim Allaha Şükür. Ne arabada Nede Motorda
    07-gєηçℓιк

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    yukarda dıkkat ettıgım kadarıyla resmen yıkıldım kask topıgınde ben yemedım gecen durdular ehlıyet yoktu muayene yoktu ruhsat yoktu cart yoktu curt yoktu resmen bana sacma gelıyolar ya cıdden uzuldum

olmamı yaa kaskı mı artçıma vereyim dedim konak meydanda bastı yunus beyfendi hemen cezayı!!!!!!!!!!!!

20 metreyi kasksiz sürdüm, kaza yerine gelmislerdi polislerden birisi beni görünce dayanamadi ucarak geldi. 15 €uroma kan dogradi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isminin baş harfi Black_dog_rr nickli dostumm sabah sekizde kasksızlıktan cezayı yedi akşam sekizde bi daha yediii yazıyolar 52 ytl hiç affetmiyolar vallaha
    akılsızmış... zaten koruyacak şeyi olmayana yazmazlar bir daha
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Kask takmadığı için kafası patlayan oldu.Sanırım bu para cezasından daha önemli.

Kask hiç bir zaman polisler ceza yazmasın diye takılmamalıdır,bir amacı var,üretim amacı polisin ceza yazmaması için değil.

Sorunun cevabı ise evet,genele baktığımızda maalesef ki pek ceza yazmıyorlar bin kişi görüp birine ikisine yazıyorlar ama ceza yiyen var yinede.
    öyle deme ama
    polissavar denilen kasklar var
    tanesi 20 TL ye kapış kapış gidiyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:59 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:57 AM ----------

Alıntı ersinko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 metreyi kasksiz sürdüm, kaza yerine gelmislerdi polislerden birisi beni görünce dayanamadi ucarak geldi. 15 €uroma kan dogradi.
    nasıl yani
    artık cezalar € mu kesiliyor ?!?
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)