Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1,500 YTL OLAN MOTORUN SATIŞI NE KADAR OLUR

Motovento
    REKLAM ALANI
    kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    başlıkta belirtiğim gibi arkadaşlar bilgisi olan varsa cevap verebirmi 1,500 veya 1,800 ytl arası motorun ne kadar devir masrafı olur bide neye göre bu belirleniyor cevaplarınız için şimdiden teşekürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asyamotorclub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS150T
    merhaba kardeş yeni teslim alındığında yani sıfır alındığında 220.YTL masraf alıyorlar sende devir olduğu için plaka falan gerekmeyecek vergide olmayacak tahmini 150.YTL harcarsın gibi geliyor.

Herkese kazasız sürüşler...
    [url]www.asyamotorclub.com[/url]

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    aşağı yukarı 150-170 YTL arası sadece noter satışı tutuyor. + ruhsat ve muamele ücreti var.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

murat_by - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx250 twister
    sagolun arkadaşlar bu konuyu bende merak ediyordum az çok fikrimiz olmuş oldu
    murat_by

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    arkadaslar noter masrafları, sizin motoru satın aldığınız fiyata göre değil noterler'de bulunan hemen hemen her aracın 2. el piyasa fiyatının bulunduğu bir kataloğa göre hesaplanıyor. genelde de bu fiyatlar sizin motoru aldığınız fiyattan yüksek oluyor. 17 milyarlık bir arabanın noter masrafı geçen ay 350 milyon çıkmıştı fakat onda biri fiyatına bir motorun noter masrafı tabi ki 35 milyon tutmaz, tahminimce 100 milyona yakın tutar ama geçeceğini de sanmıyorum. bu işleri yapması için muameleciye de ekstra olarak 40-50 ytl fazla veriyosun fakat verdiğinden pek haberin olmuyo çünkü adam sana komisyonu dahil toplam masrafı söylüyor. plaka değişmicekse bence muameliciye işi vermeye gerek yok bir gün içerisinde 150 ytl harcayarak tüm işleri halledebilirsin..

Motosikleti
    AS 150 T
    150 cıvarı noter+30 ruhsat değişimi tek sayfa+muamele ücreti
    masraf bızzat notere sorulmustur.asya 150 t olarak gorunmedığı için noter 150 T1 fiyatına baktı.ortalama fiyat verdı telefonda sordum.
    motor surmek bır tutkudur,tutkunuzu facia ya dönüstürmeyin...34 HOF 21

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler