Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

BUNLAR NE YAPIYOR?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bu adamlara yaptığınız hakaretlerin aynısını, TEM otoyolunda 120-130 la giderken yanınızdan ışık gibi geçen RACE kullanıcılarınada yapıyor musunuz?
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    +1 Çünkü onlar kültürlü ve paralılar bazı arkadaşlara göre.Başkalarına yönelttikleri eleştiri aynen kendilerine dönünce bozuluyorlar asıl okuduğunu anlamayanını kim olduğuda apaçık ortada.ben kimseye kişisel bir saldırı yapmadım sadece kendi eleştirilerini kendisine çevirdim e canınız acıcak tabi biraz çuvaldız yakar adamı

250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    dostum sen gerçekten anlamamakta direniyorsun...ben mobiletede binerim,ama asla mobiletle,motorda veya bisikletle 3-4 kişi binip veya önünü kaldırıp üstünde garip şekillerde durup trafiktekilere sıkıntı vermem...
    sen kabul etsende etmesende bu Türkiyenin ciddi bir sorunu ,kanayan bir yarası..sende bunlardansın galiba bukadar gocunup,konuyu aynı noktaya odakladığına göre...
    hangi alete biniyorsanız binin,ama adamlık bilinci ile binin....(desemde boş, eğitim şart)
    ...araç türünü komplex yapmamak lazım....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler