Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

bu nasıl bi iş ya anlamadım yaa????

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    aprilia leo 150
    kesinlikle tüm yazılanlara katılıyorum...motor almaya niyetin varsa sende herkes gibi önce motorunu al olmazsa (nasıl olsa burası türkiye..battı balık yan gider hesabı)...tabi alacağın motoruda iyi seçmen lazım...hiç tecrüben olmadığı için 600 'lük bir chooper fazla olabilir...

sonuçta sınavda çok fazla tecrübe gerekmiyor...bir kaç tane trafik hunisini etrafından gidip geldin mi direksiyondan geçtin demektir...tecrübe yollarda lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    bende sürücü kursuna ilk gittiğimde adam motorun varsa öğretiriz dedi

[FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

gestapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sürücü kursuna ilk gittiğimde adam motorun varsa öğretiriz dedi

sonra ne oldu?? motorun yoksa vermeyiz mi dediler

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı gestapo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonra ne oldu?? motorun yoksa vermeyiz mi dediler
    ne dicek amcama kaç lira dedim

abartmadan söylüyorum 250 ytl sadece kurs ücreti ve bu kurs istanbul gibi medeniyete yakın biyer
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    Ben motosiklet kullanmayı 50cc 3 vitesli Polonya Malı motosikletle öğrendim =)) öğlen gittim aldım. Önce 1. viteste kullandım yavaş yavaş. Sonra vites değiştirme gereğini hissettim. Tabi motora binmeden satıcıya sorduğum ilk şey; Vites sırası nasıl ? sorusuydu. En alttaki 1, üstü BOŞ, üstü 2, en üst de 3. vitesti. Akşam da arkama kankamı aldım bu gün öğrendim dediğimde şaşırmıştı. Çok kolay arkadaşım öğrenmesi dert etme.. Aldığın gün öğrenirsin motoru

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne dicek amcama kaç lira dedim

abartmadan söylüyorum 250 ytl sadece kurs ücreti ve bu kurs istanbul gibi medeniyete yakın biyer
    evet banada 250 dedi ama tanıdık die 150 alıcak benden ama 14 eylüle kadar biyerden mootor bul öğren kullanmayı dedi!!bnde bunun üzerine fasla para verip adam gibi kurs veren biyer aramaya başladım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    Alıntı gestapo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet demekki çoğu kurs öyle yapıyor! onedenle hergün televizyonda havada uçan adamlar parçalanmış motorlar görüyoruz!! ben artık tw de kameralara yakalanmış motor kazaları görünce şaşırmıyorum bilakis acaba nasıl bi dangozluk yapmışta kaza yapmış die merak la izliyorum!! EĞİTİM ŞART KESİNLİKLE

demekki bu ülkede motor ehliyeti alabilmemiz için yasalara karşı gelip kaçak motor kullanmamız gerekiyor...
    sanki ehlıyet kurslarında dört dörtluk motor kullanmayı ögretıyolar....
    ben zaten bılıyom kullanmayı gerek yok ayrıyeten bıseyler ögrenmeye....hem böle olunca fıyat falanda düşüoo....benım ıcın bı sorun olmadı yanıı....

Motosikleti
    Cbr 125R
    Motoru öğren gel diyen kursları kesinlikle M.E.B.'na şikayet etmek lazım arkadaşlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ve benım kursa verdıgım para 180 ytl...oda 2006 subat ayındaki fiyat....

Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanki ehlıyet kurslarında dört dörtluk motor kullanmayı ögretıyolar....
    ben zaten bılıyom kullanmayı gerek yok ayrıyeten bıseyler ögrenmeye....hem böle olunca fıyat falanda düşüoo....benım ıcın bı sorun olmadı yanıı....
    bana dokunmayan yılan bin yaşasın diosun yani.. osaman bi gün sen gayet güzel güzel motorunu kullanırken aynen senin gibi ehliyet almış ama hayatında motor kullanmamış bi insan yüzünden allah korusun bi kaza filan yaparsan bakalım aynı şekilde düşünücekmisin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ya abıcım o sahıs motor kullanmayı bılmıyorsa benım ehlıyetı aldııgm yer ona sertıfıka vermez....veren baska yer olursada onların ayıbı serefısızlıgı olur...
    benım kurs dedıkı...eger motor kullanmayı bılıyorsan bız sana sadece setıfıka verırız sende ehlıyetını alırsın dedı.....zaten kendı motorlarıda var...kursta her sey ok olunca hemen motora bındırıolar zaten gercekten kullanmayı bılıp bılmedıgımı görmek ııcn....sınavada kendı motorları ıle gırıyoz.....
    bence hıc bı sorun yok....
    ha sen bılmıyorsan ögreten bı yere gıt...ben sana yanlıs yol göstermıs olmayayım.....senınde ısıne gelen bı durum olsa nıye gerı tepesınkı fırsatı dımı...baska yerlere gıttım adamlar bana 450-500 u geckın masraf cıkardılar...ne geregı varkı ...zaten bıldıgım seyı bana gene gösterecekler...hiç gerek yok yanı....

hayatında motor kullanmamıs adama ehlıyet vermıolar abıcım....

Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya abıcım o sahıs motor kullanmayı bılmıyorsa benım ehlıyetı aldııgm yer ona sertıfıka vermez....veren baska yer olursada onların ayıbı serefısızlıgı olur...
    benım kurs dedıkı...eger motor kullanmayı bılıyorsan bız sana sadece setıfıka verırız sende ehlıyetını alırsın dedı.....zaten kendı motorlarıda var...kursta her sey ok olunca hemen motora bındırıolar zaten gercekten kullanmayı bılıp bılmedıgımı görmek ııcn....sınavada kendı motorları ıle gırıyoz.....
    bence hıc bı sorun yok....
    ha sen bılmıyorsan ögreten bı yere gıt...ben sana yanlıs yol göstermıs olmayayım.....senınde ısıne gelen bı durum olsa nıye gerı tepesınkı fırsatı dımı...baska yerlere gıttım adamlar bana 450-500 u geckın masraf cıkardılar...ne geregı varkı ...zaten bıldıgım seyı bana gene gösterecekler...hiç gerek yok yanı....

hayatında motor kullanmamıs adama ehlıyet vermıolar abıcım....
    senin srürücü kursunun prensipleri olabilir ancak şu 3 gündür duyduklarım bnm ehliyeti alamıyacağım deil di herkez abi alırsın ehliyeti bişey yok hiç bilmeyen de alıyor diolardı! ama sonuç ben ehliyet almak istemiorum iyi bir motosikletçi olmak istiorum sürücü kursununda bunu bana sağlaması gerekir! bnm seni eleştirdiğim yok saten neden üzrine alınıyorsun sen iyi motor kulanıor olablirsin ama unutmaki herkez senin gibi deil olmadığınıda pideicilerden pizzacı motorlarından görüorsundur heralde

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)