Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

bu nasıl bi iş ya anlamadım yaa????

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda falcon nx4 ve kardeşi today
    bence sürücü kursundaiş yok başka bir yerlerede sor sen yinede...
    Honda Falcon NX4
    Honda Today

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gestapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etme sürücü kursları rekabet içindedirler. Senin sınavda gösterdiğin başarılar onlara artı yada eksi puan olarak döner. O yüzden mutlaka Direksiyon sınavından önce sınav yapacağın (kendileri sağlıyor başka motora mesala kendi motoruna binemiyorsun.) motora alışman için diğer öğrencilerle gider gelirsin.
    nasıl sınav zamanı sınavın yapılacağı motora bine biliyormuyuz ben anlayamadım ne demek istediğini!sürücü kursu kendi motorunumu verior deneme yapmak için sınav öncesi

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kardeşim, sen beni dinle, direksiyon eğitimi veren bir kurs bul !!!

hadi buldun biyerden kullandın, üstüne düşürsen, ayağın kırılsa bişey olsa ne yapacaksın?
    hadi onu da geçtim, düşürdün motoru, masrafını nasıl karşılayacaksın?
    Aynen
    Sitede sokemon nickli arkadaşımız sana yardımcı olabilir.Bi kursta çalışıyodu bu arkdaş.İstersen onla kontaga geç

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    bence kesinlikle işini ciddi yaparak sağlam bi eğitim veren yere git. Alsancak sürücü kursu var sanırsam. sokemon çağtay sana yardımcı olur bu konuda

sokemon çağatay arkadaşımıza nasıl ulaşabilirim??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    valla benım ehlıyetı aldıgım kursta bana bısey ögretmedı....
    zaten biz motor kullanmayı bılenlere sadece sertıfıka verıyoruz dedıler....benımde zaten canıma mınnet...
    ok dedım..gırdım aldım ehlıyetı....
    hiçte sorun olmadı....

Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benım ehlıyetı aldıgım kursta bana bısey ögretmedı....
    zaten biz motor kullanmayı bılenlere sadece sertıfıka verıyoruz dedıler....benımde zaten canıma mınnet...
    ok dedım..gırdım aldım ehlıyetı....
    hiçte sorun olmadı....
    evet demekki çoğu kurs öyle yapıyor! onedenle hergün televizyonda havada uçan adamlar parçalanmış motorlar görüyoruz!! ben artık tw de kameralara yakalanmış motor kazaları görünce şaşırmıyorum bilakis acaba nasıl bi dangozluk yapmışta kaza yapmış die merak la izliyorum!! EĞİTİM ŞART KESİNLİKLE

demekki bu ülkede motor ehliyeti alabilmemiz için yasalara karşı gelip kaçak motor kullanmamız gerekiyor...

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    hulasa-i kelam ALLAHa ve ahiret gününe inanmayanlar yasama yaparsa böyle olur, sistemin ıslahı islamla mümkündür. sözün özü

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gestapo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl sınav zamanı sınavın yapılacağı motora bine biliyormuyuz ben anlayamadım ne demek istediğini!sürücü kursu kendi motorunumu verior deneme yapmak için sınav öncesi
    evet burda sınavdan bi saat once fln kurslar motorlarını getirdi ilk defa deneyen cok insan vardı
    true love..

Drift Religion

Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet burda sınavdan bi saat once fln kurslar motorlarını getirdi ilk defa deneyen cok insan vardı
    alla alla demekki okadar basit bişey bu motora binme işi 5 dk da örenilio ozaman hiç kasmiim yaw

alla alla demekki okadar basit bişey bu motora binme işi 5 dk da örenilio ozaman hiç kasmiim yaw
    aslında yaptıkları sınava göre evet sadece bi tur atarsın ytr gecersn ama trafige cıkmak içinse ya kendi motorunu alıncan kendi basına yavasa yavas ogrencen yada ciddi bi kurs (yani extra para) bulucan ole ogrenicen istanbulda var adam gibi iş yapan ama yapmayanda emin ol ordaki kdr cok
    true love..

Drift Religion

aslında yaptıkları sınava göre evet sadece bi tur atarsın ytr gecersn ama trafige cıkmak içinse ya kendi motorunu alıncan kendi basına yavasa yavas ogrencen yada ciddi bi kurs (yani extra para) bulucan ole ogrenicen istanbulda var adam gibi iş yapan ama yapmayanda emin ol ordaki kdr cok
    evet trafik farklı bir olay ancak saten uzun zamndır şöförüm trafikten anlarım ancak bnm takıldığım nokta şu.. ben cruiser tarzı bir motor alıcam ve bu motoru aldım diyelim ehliyetim de olsun hadi geçtim sınavdan ancak adam hadi buyrun motor sizin dedi ben baydım paraları nasıl alcam o motoruda eve getiricem kısaca nasıl kullanıcam yani hepsi bir muamma! sürücü kursları çin mallarıiice ucuzladı gidip 3 farklı tarz da motor alıp ve talebe göre hangi tarz motor kullanmak istiyorsak ona göre eğitim verseler ne olur?? bence çok çok müşteri olur

evet trafik farklı bir olay ancak saten uzun zamndır şöförüm trafikten anlarım ancak bnm takıldığım nokta şu.. ben cruiser tarzı bir motor alıcam ve bu motoru aldım diyelim ehliyetim de olsun hadi geçtim sınavdan ancak adam hadi buyrun motor sizin dedi ben baydım paraları nasıl alcam o motoruda eve getiricem kısaca nasıl kullanıcam yani hepsi bir muamma! sürücü kursları çin mallarıiice ucuzladı gidip 3 farklı tarz da motor alıp ve talebe göre hangi tarz motor kullanmak istiyorsak ona göre eğitim verseler ne olur?? bence çok çok müşteri olur
    adamlar motoru eve kdr getiriyo abi mrk etme haa gerisimi araba gibi ztn herkeste solyuyo biraz sabır biraz azim kolayca helledersin once bos araziler sonra kuytu yollar ztn hazır oldugunda kendini ruzgara karsı bulursun
    true love..

Drift Religion

Niyet 0070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi aynı olay benim de başıma geldi. "motor kullanmayı bilmiyosan işin ne burda ?" dedi bi dövmediği kaldı adamın beni
    ben de şu motor sürme işini çok merak ediyorum. yapabilir miyim yapamaz mıyım diye ama burdaki herkes gibi "kıvırırsın" diyolar bana da heralde bu kadar söyleyen kişinin bir bildiği vardır
    şuan bende kursa gidiyorum. önce B yi alıp sonra a2 yi alıcam. ehliyet aşağı yukarı yılbaşında elimde olucak benim de

abi işallah istediğin eğitimi alıp gönlünce motorunu sürersin

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bende ehliyetden önce motosikletimi aldım.kendine güveniyosan yaparsın bence.ben motoru aldım ilk kez kullanmama karşı eve kadar kendim götürdüm.sonra akşam otobana çıktım.herşey sende biter.kursun verdiği eğitimdede ilk kez vitesli kullandım ve gerçektende kolay olduğunu öğrendim.şimdi bilsem vitesli alırdım diye
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    daha yok malesef
    sinyalleri verdin mi dengeli gittin mi ehliyet tamam tabi en önemlisini unutmayalım paran oldu mu zaten sorunda yok sadece para almak için kurulmuş şirketler sürücü kursları
    hayatta ya tozu dumana katarsın yada tozunu dumanı yutarsın:cherry:

Motosikleti
    -
    Direksiyon dersi veren kurs bulman zor. Sınavdan 1 saat önce gittim bende. Sınav yerinde verdiler motoru, nası yapıcağımı anlattılar. Sonra ilk denememde kolay gelince sinirlendim, kendi motoruma bindim (vitesli) onunla sınav oldum. Şans işte sakatlık çıkmadı

Ama scooter kullanmak kolaydır emin ol. Hata yapanlarıda geçiriyo çoğu görevli.
    [COLOR="Red"][B]ACEMİ[/B][/COLOR]:silent:

yıkıldım26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbf 150
    almana gerek yok bi scooter bulup 100metre git gel yapıp donerkende ayagını yere indirmiosan ehlyt almak için bi sakıncan yok demektir kurslara laf edioruz ama adamlarda haklı bole sınava bole egitim::
    ayağını yere koyduğun zaman geçemiyormusun orasını anlamadım ben yaw

Alıntı yıkıldım26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayağını yere koyduğun zaman geçemiyormusun orasını anlamadım ben yaw
    walla orasını bende anlamadım!dün bir arkadaşla konuştum ben sınava girerken bi adam vardı motordan geçmiş ama hayatında motorun m sini bilmio filan dedi buna göstermişler böle gidiosun die bu bi basmış ne labut kalmış işaret yıkmış heryeri adam geçmiş ama o gün tw de bukadar kaza görüntüsü olmasına şaşmamalı

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    bak sevgili kardeşim, birincisi izmir de başka kurs mu yok, boşver sanki mecburmusun ordan almaya başka kurslara sor, ikincisi direksiyon sınavını benim bildiğim kadarıyla her yerde scooter larla yapıyolar ( ben geçen hafta girdim mesela ordan biliyorum ) keşke istanbul da olsaydın, ben sitede reklamı olan gelişim sürücü kursundan aldım ehliyetimi, yarım saatte motor kullanmayı söktüm hemde scooter falan değil ha, yamaha ybr 125, keeway superlight 150 ve kymco ck 125 ler le öğrendim (ibrahim bey sağolsun) araba ve bisiklet kullanıyorsan çok zorlanmazsın merak etme, hatta sınav gününe kadar sadece bir kere scooter kullandım o da scooter ı merak ettiğimden dolayı, hiç zorlanmadan da geçtim, olay bundan ibaret senin anlayacağın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)