Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Adamı deli ediyorlar bu dengesizler....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir SS çi olarak esef le kınıyorum seni..... Ne o bizden kaçıyormusun?....
    SS'ci olarak mi ? Nasil yani Alp'im Tunay'im ? Sen misin SS'ci ? (Konuyu hic okumadim, sadece mesajina atfen yazdim)
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Evet abi ilk once hayırlı ugurlu olsunn tebrık baslıgından hayırlı olsun dıyecektık ama senın bu konunu gorunce dayanamadım Allah kaza bela vermesın gule gule bın ustad başına gelen olayla ılgılı bızdekı motosıklet kulturu nasıl oturacaksa nasıl beklıyorsak sabredıyorsak bu tunıng sevdalısı kardeslerımınde bıgun duzelecegıne ınanıyorum ama duzelene kadar uzak durmakta fayda var. Bu soyledıklerın SS kullanmak demek hırcın olmak, sürekli rahatsız eden olmak, durmadan akrobatik hareketler yapan olmamalı. abi bunlarıda biz yaptık he ben yapmadım belkı ama ss sınıfına bınenleron bazıları yaptı belkı hız yapmadı ama yuksek devır yuksek ses ınsanlarda delı makınesı ımajı bıraktı, ınsallah buda duzelecek ama sen yıne sakın ol ne kadar senı gormesem yuzyuze konusma fırsatı bulamasamda yapının bıraz sınırlı oldugu bellı oluyor aman abı yınede sakın o eleman tas patlasa 7000 cevırır sen gaz actıgında neler olabılıcegını gayet ıyı bılıyorsun

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CERRAHI sen motor aldin mi hocam ? Aldiysan hayirli olsun ya.. Festivalden dolayi giremiyorum siteye gunlerdir, bihaber kaldik kusura kalma
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Geçmiş olsun cerrahi, çok dikkatli ol, ortalık mahoni dolu.

Giden trafik için bende henüz çare bulamadım.

Işıklarda beklerken iki aragazı ver sonra rolantide kalkış yap devam et, ciuuuv diye gidiyo salaklar

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Cerrahi abi 600 rr ile 300 km'ye kadar çıkabiliyoruz sınırları zorlanılırsa ancak türkiyemin yollarını hepimiz biliyoruz o kadar hız yapmaya hiç gerek yok aslında canımızı ortaya koyuyoruz düşünsenize 300 km hıza ulaşıyorum ve ortaya canımı koyuyorum 300'e çıktıktan sonra ne oluyor ki hem başımız göğemi deyiyor yoksa altın madalyamı takıyorlar mantıksız dimi şayet benim altımda hayabusa dahi olsa 140-150 den yukarı çıkmam maksimum sende çıkma abi ne olur dengesizlere kulak asma görmemezlikten gel..... baktın aragazımı veriyor yarışalımmı diyor ferrari'den aşağı arabalarla muhatap olmuyorum de gitsin abicim..... allah güle güle kullanmak nasip eylesin.... süper bi motorun var bir çoğumuzun hayallerindeki motor allah sana nasip etti inşallah bizlerede nasip eder..

Allaha emanet ol...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    benim gibi yapcaksın cekeceksin sag incen motorda bekliyeceksin
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    HACI MURTAZA (BİSİKLETİM)
    Bu elemanlar çok fazla tokya dırft seyretmişler yada hızlı ve öfkeli böle filmleri tv koymamak lazım sona bazı kuş beğinliler filmin etkisinden kurtulamayıp böle ahmaklıklar yapıyolar.Keşke kafayı patlatsamışın
    herkez kapmış motorunu iyi ama ben nasıl motor sahibi olucammmm.Ağlamak istiiiyomm ya motorum yokkkkkkkkkk:salut:

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Dakka bir gol birr..Dur daha nelerle karşılaşacaksın.Altındaki motor dikkat çekici,seni olmasada milleti tahrik ediyo işte.Ama sen tanıdığım kadarıyla bilinçli bir sürücüsün.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    böle tiplere uymıyacaksın kesinlikle hayatın anlamının farkında olmayan boş yaşayan insanlar bunlar.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)