Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rossi F1'e geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Moto GP'nin 'Doktor' lakaplı şampiyonu Valentino Rossi geçtiğimiz günlerde Ferrari'nin F1 otomobilini test etme imkanı buldu.

Daha önce de Dünya Ralli Şampiyonası’na katılan pilotun bu testi gerçekleştirmesini Ferrari başkanı Luca Di Montezemolo ön ayak oldu. Montezemolo’nun yetenek gördüğü Rossi Ferrari F1 aracını ilk Nisan 2004’te denemişti. Eğer Rossi F1’e geçiş yaparsa 1964 yılında Ferrari adına dünya şampiyonluğu kazanan İngiliz John Surtees’den sonra iki lastikli hız dünyasından dört lastikli dünyaya geçen ikinci pilot olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Baricello'nun Sezon sonu Ferrari takımından ayrılacağına dair haberler var. Ferrari o boşluğu Rossi ile doldurmaya çalışırsa ferraride 1. ve 2. pilot kavramı ortadan kalkar diye düşünüyorum. Gelecek sene pistlerde aynı takımda olmalarına rağmen Schumayer ve Rossi çekişmesine tanık olabiliriz.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Konuya alakasız olcak ama bu Rossi'yi tip olarak ben bizim Mert'e benzetiyorum biraz.. sen ne dersin Erhan ?
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Gelsin ona minibüscülük yaptırak
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    aythakan dogru soyluyorsun rossi her dalda cok iyi bır pilot adam bence tam bir idol....
    ama bizim KENAN SOFUOĞLU kadar olamaz nede olsa türk....

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Wheelsurf Tek Teker

Cok ilginc bir makina daha once siteye yer almıstı bunlar yenileri

video
    http://www.wheelsurf.nl/gallery2.php?s=m&i=movie1.mpeg

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Ferrari gelecek sezon için Baricello yerine Massa ile anlaştı.Gelecek sezon Massa yarışacak Schumacher ile birlikte.

2006’da 2. Ferrari, Massa’ya emanet
    Ferrari bir süredir devam eden spekülasyonlara son noktayı koydu ve 2006 sezonu için Felipe Massa ile anlaştı.

Derleyen: Fatih Yurdatapan
    NTV-MSNBC
    Güncelleme: 15:25 TSI 04 Ağustos 2005 PerşembeİSTANBUL - 2005 yılının sonunda sözleşmesi sona erecek olan Rubens Barrichello’nun yerini alacak olan Brezilyalı pilot Felipe Massa 2003 yılında Ferrari’de test pilotluğu yapmıştı ve 3 yıldır Sauber Petronas takımı adına yarışıyor.

Ferrari’nin takım patronu Jean Todt’un oğlu Nicolas Todt’un menejerliğini yaptığı Felipe Massa “2006 yılında Ferrari’de yarışacağım için çok mutluyum ve gururluyum. Maranello bana 2001 yılından beri güveniyor. Bir yıl Ferrari’de test pilotluğu yaptım ve Sauber’de 3. yılımdayım. Artık daha deneyimliyim ve kariyerimin en iyi fırsatı için kendimi hazır hissediyorum. Ayrıca geçen üç yıl için Peter Sauber’e de teşekkür ediyorum. Geriye kalan yarışlarda onun takımı için elimden geleni yapacağım” dedi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler