Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: sizce en ii rengi hangisidir_?

Katılımcı sayısı
13. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • gri

1 7.69%
  • siyah

10 76.92%
  • mavi

0 0%
  • kırmızı

2 15.38%

tvs apache elemanları buraya

Motovento
    REKLAM ALANI

ewet beyler apache elemanları olarak görüş alışverişinde bulunabileceğimiz sorunlarımızı yazabileceğimiz bi yer oldu işte herkesi beklerim!!!!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

kardeş bu ne hız? daha yeni actık da bismillah

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin diyelim o zaman
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ya aktım hiç böle apache elmanlarının toplu olduğu bi forum yok o yüzden forumu acıyım dedim benim daha motoru alalı 2 ay oldu da elemanlara birkaç sey sorcaktım

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamam gelelım hadı hatta bıyerde toplanalım artık yeter dımı

oo erol kardeş hoşgeldin sen fanatik apachecisin yaa her forumda okuyorum senin apache ile ilgili yorumlarını

Motosikleti
    tvs apache
    konu apache olurda erol88 dururmu? tvs nin komandosu erol 88 hee bu arada erolcumm denle 2 kere karsılastık ikincisinde bana şile yolunu sormuştun esenyalı po da hatırladınmı?.. he bu arada samet kardeş eline sağlık topiği açmakla iyi ettin burada bilgi vede tecrübelerimizi onla bunla dalaşmadan kendi aramızda paylaşırız tvs kullanıcılarına vede sempatizanlarına topiğimiz hatırlı uğurlu olsun inş. fayda sağlarız buradaki diyaloglardan
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    merhaba arkadaşlar başlığı gördüm atladım.ama daha ilginci apache_samet hem adaşım hem motodaşım bu yüzden biraz duygulandım ağlamak istiyorum
    bir araya gelmişken şikayetim var bu apachenin ön teker hiç yere basmıyo ya ağırlık bağlıcam valla ......
    İki kişinin bindiği motor değildir.

adaş harbi güzel bi tesadüf olmuş. valla bende öle bi denge problemi yok ama bazaen dik yamaçlarda tırmanıken acayip kafa kaldırıyo ewet ön biraz hafif galiba ama normalde problem yok yani

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    asphaltkowboy o senmıydın :( kusra bakma yahuu ee sorunu olan yokmu sımdı ne tartısıcazz bee neyse ben baslatayım o zaman kafa grenajındakı urunde tek olan tıtresımı plastık takoz vasıtası ıle sorunu kokten cozdum yag olarak ne kullanıyosunuz 10,40 castrol atıyorum ben zıncır koruması ve yan ayak koyma demırını de cıkarttım gayet ıyı oldu tıpı

Alıntı EROLL88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asphaltkowboy o senmıydın :( kusra bakma yahuu ee sorunu olan yokmu sımdı ne tartısıcazz bee neyse ben baslatayım o zaman kafa grenajındakı urunde tek olan tıtresımı plastık takoz vasıtası ıle sorunu kokten cozdum yag olarak ne kullanıyosunuz 10,40 castrol atıyorum ben zıncır koruması ve yan ayak koyma demırını de cıkarttım gayet ıyı oldu tıpı
    ya aga o titresimden bıktım yaaa hele bide arkaya gectiğim zaman ayaklar felaket titriyo motordan soğuttu beni bende aynı yağdan kullanıyorum

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  LÜTFEN konu açmadan önce ARAMA yapınız.Bu konuda başlık forumda zaten mevcuttur.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler