Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

80 le giderken bir bayan dokundu..

Motovento
    REKLAM ALANI
    prolixin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Bu sabah köprü çıkışı artçımla 80km gibi sağ şeritte motorumla mutlu mesut giderken, sol tarafımdan bana aniden yaklaşan Gümüş Hyundai Getz ve muhterem sürücüsü artçımın ayaklarına hafifçe dokunarak yalpalamamızı sağladı..Ve korna sesi ile irkilerek kendi şeridine geçti..Trafik durmadığı için kendiyle ilgilemedim ama zaten çaldığım korna ve el kol hareketlerine tek tepkisi göz ucuyla bakmak oldu, sonra ona da bakmadı ve sakızını çiğnemeye devam etti..en azından bir özür hakkediyorum sanırım..Sonuçta demin 2 kişinin canını alıyordun..

Diyecek çok şey varda, sinirliyim hala..Keşke plakasını alıp biraz uğraşsaydım..Sadece yeteneksizlik söz konusu değil, saygısızlık, salaklık, bencillik gibi çok şey var..Ve böyle sürücüler de pek az değil ne yazıkki..

Ama açık konuşmak gerekirse, bu tarz şeylerin hepsini birden hep bayanlarda görüyorum..Saygısızlık yeteniksizlikle birleşince hiç çekilmez bir hal alıyor..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YamahaRx115
    evet haklısın dostum bayanlar kaza yapmaya sebeb oluyorlar 4 tekerlerden cektiğimiz ne yaw

Motosikleti
    Trek 24 vites dağ bisikleti :D
    o bayan bana dokunsaydı ben ona yapacağımı bilirdim !!! vallaha billahada onu takip ederdim yalansızım

cok gecmıs olsun ıı o kadarcıkla kurtulmusun demekten alamıyorum kendımı ben trafıkte yanımdan bı bayan surucu gectımı ıcımden olumden donduk dıyorum her sefer... yanımdan gecmesı bıle yeterlı oluyo

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun, geçenlerde bende işten çıktım eve gidiyorum 60 ile 70 arası bulunduğum şerit üzerinde gayette sakince bayan sürücü tam yanımda aynı hızla gidiyoruz yavaş yavaş sola yanaşıyor (solunada hiç bakmıyor yanındakiyle konuşuyor) bende fark ettim durumu baktım gittikce hızlı bir şekilde yanaşmaya başladı bastım kornaya aralıksız ne yapmaya çalışıyorsun hanımefendi dedim ayy pardon dikkat etmemişim dedi arkadanda yunus abimiz geliyordu oda gördü sağa çektirdi bastı cezayı

hehehe o yunusun elını operım ben...

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    abi yolunu kesip durduracaksın aşagıya indireceksin ağzını burnunu dağıtacaksın kız veya erkek olması hiç farketmez bak bakalım bi daha yapabiliyormu abi canıma kastı olan birisine hiç acımam en dogrusu bu laftan kötü sözden anlamazlar abi böyleleri ben olsaydım bi güzel girişirdim ondan sonrada arabasının anahtarını köprüden aşağı atardım ne hali varsa görseydi ondan sonrada nedir bu 4 tekerlilerden çektigimiz yaa...çok geçmiş olsun kardeş..

ati_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bayanlara araba verende hata zaten...süremiyorlar..

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    geçmiş olsun öncelikle bayan suruculere biraz daha dıkkat etmemiz gereklı çünku nerde ne yapacaklarını bellı olmuyor
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış. allahta hemen farkedip panik yapmamışsın.
    DRİFT RELİGİON

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp

cok var bunlardan

Öncelikle geçmiş olsun.Gittiğim hey yere motosikletle gidiyorum ve günde birkaç kez buna benzer yaklaşmalar oluyor.Bay bayan farketmiyor ama bayanların elinde sürekli telefon olup yaşları 20-25 arasında olan ve oldukça makyajlı olanları ölüm makinası.Artık ortalığı karıştırmaya o kadar alımışlarki trafikte bi r sorun yarattıkları zaman dönüp bakmıyorlar yada özür dilemiyorlar çünkü günde defalarca yaptıkları birşey.Bir motosikletin varsa bir tanede kamyonun olacak.Sıkıştıranı, adilik yapanı takip edecen plakasını alacan.Hergün gidip taciz edecen tıklatacan

Motosikleti
    henüz yok ki..
    abi bayanlara laf söylemeyin.. her kadın bir çiçektir ama araç kullanırken onlardan şeytanı yok
    ben de istiyorummmmm motosiklet :queen:

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben olsaydım nerde olursa olsun onunde durur onu durdururdum once sonra arabanın icinde 2 tane cakardım o zaman gorurdu insanların hayatı ile nasıl oynandıgını.
    Allah ın salagı sen oyuncakmı sanıyorsun bunu ?
    Simdi aklınızdan söyle bi dusunce geciyordur. Bayana el kalkarmı ?
    Valla hayatımla oynuyorsa eger ona öyle seyler kalkarki burada söylenecek seyler degil.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    prolixin geçmiş olsun
    cerrahi son cümlen biraz yanlış tarafa çekilir nitelikte.
    arkadaşlar trafikte bayan sürücülerden uzak durun, diğer sürücülerden de uzak durun, arabalarla muhatab olmamaya bakın.

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    ah bayanlar ah..
    ne zaman önümdeki aracın sürücüsünün bayan olduunu farketsem, bırakın sollamayı, hemen aradaki mesafeyi açarım.
    her seferinde de haklı çıkarım, mutlaka saçma sapan bir hareket yaparlar.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    geçmiş olsun arkadaşım..benimde bayanlarla çoook mevzum olduda neyse ayrım yok eşek eşşekrir
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

kemalkemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    değil , değil,,,
    bu işlerin bayla bayanla ilgisi yok
    mesele eğitim meselesi
    tabi bir de aynı trafiği paylaştığın insanlara saygı gösterebilme becerisi

iğneyi kendimize çuvaldızı başkasına...
    yapılan bireysel hatayı ,fırsat bu fırsat deyip tüm kadın sürücülere mal etme becerisine sahip bizlerin , demin bahsettiğim başkalarına saygı gösterme becerisine sahip olabileceğimizi sanmıyorum

tabi bu arada yazmayı unuttum arkadaşım geçmiş olsun

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hepinizin beynini alıp, bir poşete koyup yakmak istiyorum, ve hepinizden nefret ediyorum... Bıkmadınız mı artık genelleme yapmaktan, ahh bayanlar demekten neden bu kadar zevk alıyorsunuz...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    yuan 110cup
    abowwww çok kızmış yaaa

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    geçmiş olsun arkadaşım...malesef trafikte bu tarz angutlarla birlikteyiz...seyir halindeykende yapabileceğimiz tek şey elimizden geldiğince tepki gösterip yaptığının çok çok yanlış birşey olduğunu sürücüye hissettirmektir...

cerrahi son cümlen gerçekten olmamış...sana yakıştıramadım doğrusu...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)