Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

delta montu önerirmisiniz???

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hay ağzını seveyim, tam düşündüklerimi söylemişsin
    deltadaki ürünler şekilsizler için, orantı falan yok hiçbirinde
    daha çok şey söylerim delta için ama zaten söyledim korumalarımı yazdığım başlıkta
    bir daha söylemiim...
    bu arada ben fuardan LBC speed mont almıştım, gayet memnunum, onu da belirtiim, hatta geçen düştüm(ufak bir düşüş ama yine de düşüş işte), ne bana ne monta hiç birşey olmadı hayret ettim, montta kir bile yoktu
    deltadan vazgeçtim zaten.richa yı alabilirim.olmadı held,oda olmadı lbc speed de hoşuma gitti yani.fiyatıda uygun
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    EFT talimatıyla birlikte siparişi verdim bakalım, pazartesiye eft yapılsa çarşamba gibi mont elimde olacak inşalah. kendine güven ve neticesinde aşırı sürat anlamında söylemiyorum ama korumalı olarak motora binince, motora binmek daha zevkli, eğlenceli hale geliyor. bir hafta önce dizliğimi: http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44417 aldım; 38 liraya, montum sipariş verdim, kısmetse alacağım çarşambaya: http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44382.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    kARDEŞ ÜÇ MAAŞIM DİORSUN DA HAYATINDAN DEĞERLİMİ YEMEYİP İÇMEYİP ALMALISIN BENCE UCUZ ETİN YAHNİSİ FLAN MEVZUU VARYA HAYAT OYUNA GELMEZ AMAN HA DİKKAT

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı bestamik19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EFT talimatıyla birlikte siparişi verdim bakalım, pazartesiye eft yapılsa çarşamba gibi mont elimde olacak inşalah. kendine güven ve neticesinde aşırı sürat anlamında söylemiyorum ama korumalı olarak motora binince, motora binmek daha zevkli, eğlenceli hale geliyor. bir hafta önce dizliğimi: http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44417 aldım; 38 liraya, montum sipariş verdim, kısmetse alacağım çarşambaya: http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44382.
    dostum dizlik 55 ytl yazıyor sen nasıl 38 ytl ye aldın

Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kARDEŞ ÜÇ MAAŞIM DİORSUN DA HAYATINDAN DEĞERLİMİ YEMEYİP İÇMEYİP ALMALISIN BENCE UCUZ ETİN YAHNİSİ FLAN MEVZUU VARYA HAYAT OYUNA GELMEZ AMAN HA DİKKAT
    arkadaşım haklısında şimdi motorun taksidinide ödüyorum zaten bişey kalmıyor.benim alabilmem için ya 6 ay beklemem lazım.yada sayısaldan para çıkması lazım aşağıdaki richa yı alıcam büyük ihtimal ne diyosun?korumazmı?
    dirsek,omuz,sırt koruması var para çıkmasını bekleyene kadar bunu alayım diyorum

dün bulduğum richa için bugün yine uğradım.yukardaki richayı peşin 160 ytl ye bağladım.ay başı alıcam inşallah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    korumaları plastik flan olmasın dikkat et aman bence güzel bi monta geçene kadar dikkatli kullannn aramızdan ayrılmaaa

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    bende revit tempo var gerçekten çok memnunum tavsiye ederim....
    YUNUS EMRE KARAN
    www.facebook.com/yunusemrekaran
    https://www.youtube.com/channel/UCPdXVxbgO4Pwi0IZqVxcUDw

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    ERDEM860 Burda herkes seninki gibi titanyum korumalı montunun olmasını ister.Herkesin hayatı degerli ama durum olmayınca alınamıyor işte

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ERDEM860 Burda herkes seninki gibi titanyum korumalı montunun olmasını ister.Herkesin hayatı degerli ama durum olmayınca alınamıyor işte
    Kardeş ben ev bakıyorum kocaaaa maaşımdan elime kalan para 500 ytl bile değillll yemedim içmedim aldım.

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    korumaları plastik flan olmasın dikkat et aman bence güzel bi monta geçene kadar dikkatli kullannn aramızdan ayrılmaaa
    vallahi bilmiyorum plastikmidir nedir?bide ne olması gerekiyor kouçuk tarzı bişeymi vallahi iyi bişey almaya çalışıyorum o yüzden bulduğum tüm modelleri sizinle paylaşıyorum ama richa da kötü bi marka değilmiş duyumlarıma göre

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    valla ne malzemeden olmalı bende bilmiorum ki internette bir araştırmanı tavsiye ederim nolur nolmaz... minimum paraya maksimum koruma hangisinde var araştır bul bence.. sonra karpuz kabuğu gibi kask olayına dönmesin yani Allah korusun ilk düşmede korumalar parcalanmasın

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    valla ne malzemeden olmalı bende bilmiorum ki internette bir araştırmanı tavsiye ederim nolur nolmaz... minimum paraya maksimum koruma hangisinde var araştır bul bence.. sonra karpuz kabuğu gibi kask olayına dönmesin yani Allah korusun ilk düşmede korumalar parcalanmasın
    vallahi richa mont a hiç bir olumsuz tepki olmadığı için ben onu seçtim.fiyatına gelince normalde 119 euro dedi.ama elinde 1-2 tane kaldığını söyledi.pazarlıklı ve peşin olunca 160 ytl ye ikna ettim.
    bide şunlar var ya.en iyisi hemen almak her geçen gün yeni bi mont buluyorum
    http://www.mcamotor.com/Cat.asp?idx=1&shf=2&Bolum=1

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    ın illaki kışlık mı olması gerek.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ın illaki kışlık mı olması gerek.
    yooo kışlık gibimi duruyor.olsun önümüz kış zaten

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)