Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Hız cezasınla ilgili bir soru....

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Baksana hala sesi çıkmadı, uyudu mu ne
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    ya ben arkandayım plaka kapama konusunda ama
    radara girdiğin zaman büyük ihtimal plakan kapalıda olsa ... plakalı motor diye anons ediyolardır
    e o sıradada büyük ihtimal geçen tek motor sen olucan
    pek işe yaramaz bence
    benim plaka kuyruk altıydı köprüde tmmda radarda yalan olur gibime geliyo..
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Sen merak etme, telsizle polis haber verene kadar cuvvvv uçarsın

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben arkandayım plaka kapama konusunda ama
    radara girdiğin zaman büyük ihtimal plakan kapalıda olsa ... plakalı motor diye anons ediyolardır
    e o sıradada büyük ihtimal geçen tek motor sen olucan
    pek işe yaramaz bence
    benim plaka kuyruk altıydı köprüde tmmda radarda yalan olur gibime geliyo..

ah sayın danışmanın ahh...racon şu...2.ekip seni çevirdiğinde abi hastam var basıyom al şu 20 liği dersin olay biter...işlemezse abi o zaman cezam neyse razıyım dersin...hiç bir polis 120 nin üstünde giden bir motosikleti durdurmaya (genelde) çalışmaz...çünkü uğraşacağı milyonlarca 4 teker vardır...seni durdurmayla uğraşmaz canına susamaz...bilir moturcular kırıktır...

Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen merak etme, telsizle polis haber verene kadar cuvvvv uçarsın

kampana kafa kaçtı...yenge geldi...buraya kadar artık...kılıbık bu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah sayın danışmanın ahh...racon şu...2.ekip seni çevirdiğinde abi hastam var basıyom al şu 20 liği dersin olay biter...işlemezse abi o zaman cezam neyse razıyım dersin...hiç bir polis 120 nin üstünde giden bir motosikleti durdurmaya (genelde) çalışmaz...çünkü uğraşacağı milyonlarca 4 teker vardır...seni durdurmayla uğraşmaz canına susamaz...bilir moturcular kırıktır...

kampana kafa kaçtı...yenge geldi...buraya kadar artık...kılıbık bu...
    20 yıldan fazladır motora binerim eğer çamurluysa sadece plakayı yıkarım.... Bu kadar hassasım....

Yapıyosunuz bu ...ku bizi karalıyorsunuz ondan sonra....
    Madem kapatıcan hiç takma olsun bitsin.... Delikanlı ol accik.... Korkma.... Demekki bi haltlar yiyon sen trafikte....

Ahanda bak buraya yazarım bu bir ihbardır diye....Haberin olsun....

Şıracı dişi de dahil buna....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Bence polislerin o gün defter doldurma günüydü

Adama ruhsatın içinde 50'lik sıkıştırıp vermek istemiştim. Yani en azından aklımdan geçmişti ..

Ama direkmen ; Cezan 222 ytl dedi sustum kaldım

Dedim nooluyo ne cezası veriyosun adam mı ezmişim .. Kaç km hızla geliyomuşum .. Dedi ki virajda 97 .. Dedim yol boş hastam var cart curt hiçbirşey fayda etmedi ..

Sonuç olarak başa gelen çekilir , trafik cezası yarışçının kamçısıdır .. Daha biraz argo sözcükler var ama topic kilitlenmesin
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 yıldan fazladır motora binerim eğer çamurluysa sadece plakayı yıkarım.... Bu kadar hassasım....

Yapıyosunuz bu ...ku bizi karalıyorsunuz ondan sonra....
    Madem kapatıcan hiç takma olsun bitsin.... Delikanlı ol accik.... Korkma.... Demekki bi haltlar yiyon sen trafikte....

Ahanda bak buraya yazarım bu bir ihbardır diye....Haberin olsun....

olm sen adam olmıcan ya...222 girmiş...ne dersin bre zındık...kızmısın olm sen...kız gibimi motur kullanıyon...ee başa gelmeyince anlaşılmazmış...başına gelsinde gör emi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Plakayı kapayınca erkek gibimi kullanılıyo......

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    tabiki
    aslında önemli olan plakayı yazdırmamak

Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence polislerin o gün defter doldurma günüydü

Adama ruhsatın içinde 50'lik sıkıştırıp vermek istemiştim. Yani en azından aklımdan geçmişti ..

Ama direkmen ; Cezan 222 ytl dedi sustum kaldım

Dedim nooluyo ne cezası veriyosun adam mı ezmişim .. Kaç km hızla geliyomuşum .. Dedi ki virajda 97 .. Dedim yol boş hastam var cart curt hiçbirşey fayda etmedi ..

Sonuç olarak başa gelen çekilir , trafik cezası yarışçının kamçısıdır .. Daha biraz argo sözcükler var ama topic kilitlenmesin
    ya senn yicee nvarmış
    radar seni kaydettimi işin bitti ceza kesmeden yollıyamıyolar çünkü emniyetin kayıtlarına geçiyosun otomatik olarak..
    ama rutin çevirme olursa her türlü yırtarsın
    GKN MOTORS

50 yazan yere 97yle girmen demek %94 aşmış oluyosun hız sınırını =) %10 oynama payı var 55le girseydin ceza yemicektin %30a kadar da yarısı dedikleri gibi ama öyle 50 ytl sıkıştırmak çok kolay olmuyo radarda radar bilgisayara direk kaydoluyo polis rüşvet alması için ya amirin zılgıt yicek kaçırdım adamı çeviremedim dicek ya da anlaşmalı olucak amiriyle o yüzden radar cezaları genelde paşa paşa ödeniyor 15 günü geçirmessen %25 indiriminden faydalanırsın benim tavsiyem o olur sana

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ahaha abi hala arkasındayım sözümün ben. Plaka kapatmanın bi yanlışı yok bence..

olm sen adam olmıcan ya...222 girmiş...ne dersin bre zındık...kızmısın olm sen...kız gibimi motur kullanıyon...ee başa gelmeyince anlaşılmazmış...başına gelsinde gör emi...
    Abiiiiiiiiiiiiiii Kız gibi ne demek

Plakayı kapayınca erkek gibimi kullanılıyo......
    Al işte buyur burdan yak

Motosikleti
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahaha abi hala arkasındayım sözümün ben. Plaka kapatmanın bi yanlışı yok bence..

Abiiiiiiiiiiiiiii Kız gibi ne demek

Al işte buyur burdan yak
    kız gibi demek...nezaket kuralları içinde doğaya alpe saygılı bir şekilde arac kullanmak demek...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Diyelim ki bir yakınınıza veya arabanıza motorcu arkadaşımız bodoslama girdi....

Ve o arkadaşınız da plakayı siz ikiniz gibi ya eğerek kamufle etmiş yada 2 harfini kapamış.....

Plakası alınamadı sonuçta..... EEeee nolacak demeyin....

Buraya çıkacaksınız bas bas bağıracaksınız.... ...fsiz moturcu, İnsanlıktan nasibini almamış falan diye dövüneceksiniz....

Değilmi?....

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Plaka kapatarak gezmeyi kesinlikle hoş karşılamıyorum... Bir yerden geçmek için bir anlığına kapatmak olabilir fakat her zaman kapalı gezmek hem büyük suç hem de saygısızlıktır.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yorum yok...ben kaçar........

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    yorum yok...ben kaçar........
    Nooldu?..... Terlimisin?........

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Forumları incelerseniz gereksiz okadar çok yazılmış şey görürsünüzki bu nada şaşırmamak gerek,arkadaş ceza yemiş radara girmiş konu plaka kapatıp nasıl kaçılır veya nasıl cezadan yırtılır a gelmiş,sonra değişmiş rüşvet nasıl verilir ve görevliler hangi durumlarda .....alır veya alamaz a dönmüş

Geçmiş zamanda da yine sitemize üye ,sağlık memuru bir arkadaşım ehliyetsiz araç kullanmaktan dolayı aracı bağlanmış ve .......vererek nasıl motosikletini kurtardığını anlatmış ve vayyy bunlar söle yapıyor böyle yapıyor diye ağlanıyordu,konu böyle uzayıp gidiyordu.

Biz nezaman adam oluruz?ne zaman kurallara uyarız,nasıl daha emniyetli sürüş yaparız,cevremize nasıl saygılı oluruz,vs,vs,vs bunları konuşmak tartışmak varken bu gibi konular ile boşuna zaman kaybediyoruz

Sevgili Mete_han, lafım sana deil, beni sakın ha yanlış anlamayın belki alp_tunay ile samimiyetiniz e dayanarak bu şekilde bir birinize nazire yapıyor olabilirsiniz ama inanın ben forumları okudukça okadar çok gereksiz ve saçma konu olduğunu görüyorumki hayret ediyorum ve rahatsız oluyorum cunku kirlilikten dolayı ne aradığımı bulabiliyorum nede öğrenebiliyorum ....... üyemiz topic açmış su markanın su modeli nin teknik verilerini yazmış, test etmiş emek vermiş bi bakıyorsunuz cevap yazan 5 inci arkadaşımız bu alet kaç para yakıyo diye soru soruyor.....ehhhhhh pes yaniiiii mübarek bi aç ta baştan sona ne yazılmış oku cevabını bulamaz isen sor.... Örnekler çoğaltılabilir bilmem anlatabildimmi..
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Motosikleti
    Alıntı harved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumları incelerseniz gereksiz okadar çok yazılmış şey görürsünüzki bu nada şaşırmamak gerek,arkadaş ceza yemiş radara girmiş konu plaka kapatıp nasıl kaçılır veya nasıl cezadan yırtılır a gelmiş,sonra değişmiş rüşvet nasıl verilir ve görevliler hangi durumlarda .....alır veya alamaz a dönmüş

Geçmiş zamanda da yine sitemize üye ,sağlık memuru bir arkadaşım ehliyetsiz araç kullanmaktan dolayı aracı bağlanmış ve .......vererek nasıl motosikletini kurtardığını anlatmış ve vayyy bunlar söle yapıyor böyle yapıyor diye ağlanıyordu,konu böyle uzayıp gidiyordu.

Biz nezaman adam oluruz?ne zaman kurallara uyarız,nasıl daha emniyetli sürüş yaparız,cevremize nasıl saygılı oluruz,vs,vs,vs bunları konuşmak tartışmak varken bu gibi konular ile boşuna zaman kaybediyoruz

Sevgili Mete_han, lafım sana deil, beni sakın ha yanlış anlamayın belki alp_tunay ile samimiyetiniz e dayanarak bu şekilde bir birinize nazire yapıyor olabilirsiniz ama inanın ben forumları okudukça okadar çok gereksiz ve saçma konu olduğunu görüyorumki hayret ediyorum ve rahatsız oluyorum cunku kirlilikten dolayı ne aradığımı bulabiliyorum nede öğrenebiliyorum ....... üyemiz topic açmış su markanın su modeli nin teknik verilerini yazmış, test etmiş emek vermiş bi bakıyorsunuz cevap yazan 5 inci arkadaşımız bu alet kaç para yakıyo diye soru soruyor.....ehhhhhh pes yaniiiii mübarek bi aç ta baştan sona ne yazılmış oku cevabını bulamaz isen sor.... Örnekler çoğaltılabilir bilmem anlatabildimmi..

harved hoca haklısın sözüm yok...zaten böyle konulara birde biz bulaştıkmı iyice çorba oluyor...ama dediğim gibi isteyen istediği topikde aradığını buluyor...bizim yerimiz alple konu dışı genelde...2 dolu yıldan sonra(gezi..motor...ne alam ne satayım...onumu bunumu alsamdan ..)artık olayı geyiğe vurmak daha işimize geliyor veya IQ ve ego savaşlarıda diyebiliriz buna...bu topik en azından şunu verdi bizlere...(detaya indirgemek lazım) hızımız kaç olmalı...kaç km de olursak ne ceza yeriz...yoksa bende dahil 222 ytl cezanın varlığından bihaberdik...sevgiler...iyigeceler ...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Peki forum ortamından siz neler beklersiniz?......... Sadece bişeyler öğrenmekse bunun daha değişik yollarıda var....

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.... Ama yazdıklarımızda mutlaka konuyla alakalı bir şey bulabilirsin....

Ben kendi adıma biraz daha ortam yumuşak olsun hepimiz neşelenelim diye eklentiler, mesajlar, katıyorum....

Aradığınız şeylerde yardımcı olabiliriz size.... Madem engel olduk bi işe yarayalım.....

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    potensiyel olarak 50cc ustu bu cezayı yemeye hazır olsun hız limitimiz 70km sollama hariç geçilmemesi lzm bu yasalar yapıldıgında yollarda mobiletten baska alet yoktu galiba hadi bnm gbiler 100-11o fln yapabilio ama 600 vya 1000lik motorlu arkadaşlara allah kolaylık versin
    true love..

Drift Religion

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)