Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

SR 50 Replicam Boyadan Çıktı!

Motovento
    REKLAM ALANI

Eveeet.Bugün ögleden sonra gidip bıraktığım plastik parçaları boyacıdan aldım ve tekrar motosiklete monte ettim.. Apriliam artık böyle görünüyor.Tam istediğim gibi olmasada eskisinden güzel oldu sanırım..(Turuncu favori renklerimdendir)

Yorumu olan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel olmuş

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    süper oldu alet
    sıra hussarda
    ERASER WİLL COME BACK

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    walla tatlı olmus kardes.hayırlı olsun yenı rengın.

Begendiginize Sevindim.

Ehe Alt kısımıda aynı renge boyatmayı düşünüyorum fakat üzerinde çok zor bulunan stickerlar var ve kıyamıyorum resmen ya! Alt kısımıda turuncu veya beyaza boyatsam çok daha güzel olacak sanırım?Neyse şimdilik turuncuya biraz alışalım onuda düşünürüz.Ben bu motosikleti kısmetse satmayı düşünmüyorum.Şehir içi ulaşımı için mükemmel bir araç.KLV 1000 - Vstorm - Ducati Monster - FZ6 alacak olsam bile bu motosikler bi köşede duracak.Bayağı emek sarfettim.Ayrıca 1 kez beni yolda bırakmadı.Su Çamur demedi Yavrucak.

(Bakınız Bu Başlığa: http://www.motosiklet.net/modules.ph...er=asc&start=0 )

Ateş senin şu motoru sat birader. Bu zamana kadar birşey olmadıysa bundan sonra olur. Motora o kadar adam baktı elbet birinin nazarı değmiştir. Elemtere fişş kem gözlere şişş
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Süper olmuş olm zevkine hayranım, her açıdan ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Olsuun Adaşım Ateş İtalyada okuyor.Tek bir telefonumda her türlü parçasını yollar bana.İlk motosikletimden sonra duygusal bağ kurabildigim tek motosikler bu hakan abi.6 motosiklet değiştirdim ( Bakınız: http://ates.ruhum.com/mylife.php ) MZ 125 SX den sonra severek bindigim + baktıgım + temizledigim tek motor bu. 50 cc olması umrumda bile degil.600 cc 110 beygir SS motosiklette sürdüm ama scooterın zevki ayrı..

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Güzel olmuş hayırlı olsun, Maaşallah diyelimde nazar değmesin
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Ehe Sagolasın Olcaycım

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlgi alanları
    ateş guzel olmuş duşundugum gibi çıktı renk uyumu super saten motora bakcaksın yaa baktıkca guzelleşiyor sıfır alıp sabit bırakmak bence sadece eskimesine yol açıyor
    Motorize07.com Antalya Team

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muhteşem bir motor turuncu boya harbiden daha güzel olmuş. Boyanın fiyatını sorsam ayıp olur mu?
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

Arka Camurluk + Engine Guard Plastigi + Egzost Koruma Zamazingosunu toplam 30 YTL ye boyattim.İscilik pek iyi olmasada kabul görecek sekilde boyamis adam.Bazi boya birikmeleri akmalari var ama onuda tabi anlamadigimiz icin ''Abi bu plastik metal gibi boya tutmaz yuzey kaygan oldugu icin akar gider elimden bu kadar geldi hatalarimin farkindayim ama olacagi bu '' diyerek mesleki bir kacma stratejisi uyguladi ama yinede parasini kirpmadan verdim Zaten 2 Kutu Kaliteli bir sprey boya alsam herhalde 20 milyondan assagi boyayamazdim bu parcalari.Ayrica bir sürü eziyet ugras dur.

iyi oldu iyi..

Abi bu maksimum kaç yapıyo bir de direk injeksiyon var mı?(motorun görünüşüne hasta kaldımda acaba performansı nasıl diye merak ettim)

murat_by - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx250 twister
    Ates, kardş o canavarlardan sonra 50 cc lik motora nasıl binebiliyosun anlamıyorum ben heleki o suzukiden sonra 50 cc ye binemezdim yani bana yavaş gelirdi ama motor güzel olmuş kazasız belasız binersin inş.
    murat_by

designer-samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    çok güzel olmuş hakkaten
    herşey sende biter, yeterki sen karar ver

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    50cc ama inanın bana racingi olanlar bile dönüp bakıyor kaldırıma koyuyoruz bazen milletin gözü üstünde
    @murat_by 50cc de motor 1400cc de sonuçta özgürlükten kopmamak Ateş istese racingde alır gene ama mzden sonra 2. aşkı bu motor onun
    ERASER WİLL COME BACK

Beyler 50cc ama direk injeksiyon var galiba birde 2 zamanlı olunca biraz basması gerek kaç yapar bu meret Çünkü görünüşü gerçekten güzel çevikmi diye merak ettim şimdi

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Valla o eletin son yaptığı hız 90 km. yokuş aşağı 95 km. filan çok zorlarsan. Tabii onun ibresine bakarsan sen 95 yaparken o 105 yapıyor gibi gözüküyor ayrıca injeksiyon yok 99 model olduğu için, ayrıca birazda fazla yakıyor 0.85 YKR , ama ben o motordaki frenleri hiçbir motorda hatta arabada görmedim ön disk arka disk ve APTRILLA diski yani klasmanını frenlerindede muhafaza ediyor ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    güle güle eskit

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler