Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CBF 250 ile başlasam??

Motovento
    REKLAM ALANI
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence chooper tarzı bir makinede vites değişimi frenleme denge gibi unsurları geliştirmesinde fayda var ayrıca düşmeyeceğini umarsak 1000rr la başlasın arkadaş

herşeyin kötüsünü düşünerek hareket etmeliyiz bence... acemidir düşme ihtimali yüksektir bence

cbf ye de koruma demiri takılabilir fakat bir chooper full demir olduğu icin düşse sinyali bile kırılmayacaktır bence

sevgiler
    Başlangıç motoru olarak gayet hassasımdır. Bunu bazı arkadaşlar bilirler. CBF250 başlangıç için biraz eğitimle uygundur o yüzden dedim.

Ona kalırsa ben 110cc'de 11bin km tecrübeden sonra 250cc aldım
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Chopper makinalar yeni başlayanlara tavsiye edilmez.Manevraları, kontrolü zordur,kısıtlıdır.Kilo olarak ağırdırlar,aks mesafesi uzun olduğundan ağırlık trasnferi yavaş gerçekleşir,bundan dolayı fren özellikleri de diğer motorlara göre kötüdür.Tek avantajı yere yakın olmasından dolayı ayakların yere tam basmasıdır ki boyu çok kısa olmayan birisi Cbf'te de yere rahatlıkla basabilir.Bence Cbf 250 çok iyi bir başlangıç motoru.Rahatlıkla alabilirsin.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    olabilir kazasız sürüşler
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    hic tecrübem yoktu iki gün yaklaşık 200km ybr kullandıktan sonra hyosung aldım hic düşmedim ama honda sürüş kursundaki eğitmen elimde olsa chooper tarzı ile başlatırdım insanları dedi, yaptığım açıklamaları yaptı banada mantıklı geldi bu yüzden yazdım.

he bu arada en iyi araba kullananlar arabaya düşük model araç yada kamyon ile başlayanlardır.
    çünkü hic bir yardımcı güç olmadan hidrolik direkyion, otm vites, abs vb hic bişi olmadan sadece kendi becerileri ile kullandıkları icin ilerde daha profesyonel olurlar...
    chooper ide bu arkadaşımız sırf kendi becerisi ile kullanacağı icin ağırlığa alışccağı icin zor frene alışcağı icin ybr de 10km dondükten sonra 600e bile gecer...

sevgiler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)