Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Jinlun kullanan arkadaslar --

Motovento
    REKLAM ALANI

Istanbul anadoludaki jinlun kullanan arkadaslar. Diyorumki soyle bi yerlerde bulussak fikir alisverisi yapsak, birbirimize tecrubelerimizi anlatsak. Birbirimizin motorlarini bi test ederiz falan belki nasil olur. Ne dersiniz??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

biz niye gelmiyoruz herkes gelsin muhabbet olsun...

Gelin abi gelin herkes gelsin...
    Sonra modlardan firca falan yemiyelim ama..

SERENO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JINLUN 250-5
    bi gün ve saat belirlersek
    ona göre arkadaşlarda kendilerini ayarlar
    başka forumlarda millet her hafta aynı gün ve saatte buluşuyorr

istanbul da olup gelebilecek herkes gelsin, mesela bostancı sahilde falan buluşulabilinir. güzel çaybahçeleri var orda ama alternatif yerleri de düşünelim tabii...

Motosikleti
    JINLUN 250-5
    bence sahilde bi cep te buluşmak lazım
    orda tanışılırrr ondan sonra istenilen yere gidilirr

SERENO, önceden karar vermek daha iyi olur bence. çünkü geç kalan olursa nerde olacağımızı bilir ve sonradan oraya gelebilir. benim için sorun zaman, o nedenle bu buluşma ne zaman?

sahil yolunda kartala dogru gima-koctas ikilisinin oldugu yer veya migrosun oldugu yerde yada sureyyapasa (ama biraz kalabalik olabilir) genis otopark alani var.oralar iyi olur ama biraz uzak kacabilir. Daha ortada bi yer olarak ta kozyatagi carrefour un on tarafinda arabadan arinmis buyuk bir otopark alani var.

Persembe gunu 7 gibi toplanmaya basliyalim o zaman. Ne dersiniz. Bulusma yeri olarak da bostancidan kartal yonune giderken araba park alanlari var. Onlardan bir tanesini secebiliriz. Yada daha iyi fikirleri olan arkadaslar varsa yazsinlar

herkes çalışıyor sanırım, o nedenle perşembe akşamı saat 19:30 nasıl olur? baron985, gayet iyi 2 yer belirtmiş. bunlardan biri olabilir bence.

Benim icin farketmez dostum kartalda uyar bana sureyyapliajida ....Ama sureyya plaji daha iyi gibi ....
    Baron dostum sec birini.

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    conqueror, Hocam bravo size. Artık çıkardıgınız sonuçları ve resimleri bizimlede paylaşırsınız.

o zaman perşembe akşamı saat 19:30 da süreyyaplajında hacıoğlu nun orada buluşalım. (migros tarafı genelde kalabalık oluyor o nedenle hacıoğlunu önerdim)
    herkes mutabıksa genel bir toplantı başlığı açalım, sadece jinlun olmasın

sureyyapasa olsun bari.orda yayla sanat merkezi var. tam karsisinda demirle kapatilmis arabalarin park etmesine izin verilmeyen bi yer var. motorlari gorunce gorevliler buraya koyabilirsiniz diyo direk zaten. genelde motorcular orda oluyo.bizde orda bulusalim o zaman.bizim arkadasla birlikte bir persembe gunu 19:30 da ordayiz o zaman

sureyyapasa olsun bari.orda yayla sanat merkezi var. tam karsisinda demirle kapatilmis arabalarin park etmesine izin verilmeyen bi yer var. motorlari gorunce gorevliler buraya koyabilirsiniz diyo direk zaten. genelde motorcular orda oluyo.bizde orda bulusalim o zaman.bizim arkadasla birlikte bir persembe gunu 19:30 da ordayiz o zaman

ok dostum
    bu persembe saat 19 30 da dedigin yerde bulusuyoruz o zaman.

baylar bayanlar yeni başlığı açıyorum o halde...

dostum ac acmasinada mod arkadaslara bi danis derim ben .....
    Ben 3-5 jinlun kullanan arkadas gelicek diye actim topici modlara sormadan. Fakat genel bir bulusma isinde modlar yapar diye dusunmekteyim...

Motosikleti
    JINLUN 250-5
    bennce uygun
    eğer çok kalabalık olursa da
    ileriye doğru giderizz

conqueror, valla açtım bile. skull bildiğim kadarıyla bostancıda oturuyor, müsaitse gelsin toplantıya başkanlık etsin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler