Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Mt 03 Nasildir?(alinir mi;)

Motovento
    REKLAM ALANI
    masaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet arkadaslar arastirdim da alipda forumlara motor hakkinda bilgi yazilmamis nasil bir alet tek silindirli ve 48 hp xt660 motoru kullaniliyor tek silindir olmasi yakit konusunda cok cimri mi yapar,son surati ne olur,ayni zamanda titresim cok mudur bilgili arkadaslar yardim lutfen ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    ıkıteker dergisi testını yapmıştı,bir araştır derim.
    Ride your way

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    şimdiye kadar bu motorun özelliklerini hiç araştırmamışdım sen tek silindir 48 hp deyince gerçekten şaşırdım. motor 4 silindirli gibi duruyor.

bu topigi açman gerçekten iyi olmuş. benzin tüketimi,vibrasyon sorunu, ve ivmelenmesi?????

motor hakkında cevaplanması gereken çok fazla soru var

açıkcası tek silindir olması pek içime sinmedi. titreşim olacagı düşüncesindeyim ayrıca 600cc 'lik bir naked'e göre ivmelenmesininde pek tatmin edici sevide olacagını düşünmüyorum.

bir başka sorun ise fiyatı 16.999 ytl. bence tek silindir bir motor için fazla.

bu paraya 600cc çok güzel nakedler alabilirsin.

amacın benzin tasarrufu ise er6n düşünebilirsin.2 silindirli olması nedeniyle diger 600cc 4 silindirli motorlara göre daha ekonomik yakıt tüketimi olur. ayrıca fiyatıda mt 03 e göre çok uygun.
    er6n 13.500 ytl'ye alabilirsin üstelik 72 ps yani daha düşük fiyata daha fazla güç. tabiki son karar senin ama ben 16.999ytl'ye mt 03 almazdım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bilen varsa söylesin
    tek silindirli motora o para verilmez mi?silindir sayısıyla probleminiz nedir arkadaşlar?evet tek silindir ama içinde de kolum kadar piston var...onun zevki de ayrıdır, anlayanı da vardır.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    emredvm silindir sayısıyla problemimiz yok

sorun motor cadde motoru ve dogal olarak zaman zaman yüksek hızlara çıkacak arkadaşımız. bu hızlarda vibrasyon olurmu endişesi.

açıkcası benim endişem buuu. mt 03 kullanan arkadaşta pek yok gibi. olsa onun yorumları bu soruya iyi cevap olurdu gerçekten.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)