Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: ALKOLLÜ MOTOSİKLET KULLANIRMISINIZ ?

Katılımcı sayısı
184. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • hayır kullanmam...

116 63.04%
  • bir iki biradan birşey olmaz..az içtiysem sürerim

37 20.11%
  • içkimide içerim , motosikletimide kullanırım

13 7.07%
  • duruma göre değişir...

18 9.78%
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Içkide Içerim , Motosiklette Sürerim ! !

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı emredvm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [Bİnsanlar kabul etse de etmese de bu ülkede alkol kullanma özgürlüğü vardır, din ve vicdan hürriyeti vardır.Açın anayasayı okuyun.

dostum o özgürlüğü bende kullanıyorum ve içiyorum vs...Ama ben yeryüzü ve gökyüzünün yaratıcısının kitabından başka hiç bir şeye inanmam...

neyse kalpler kırılmasın...sonucta dinimiz hoşgörü dini...din emrettiği için değil tabi...kendi içimden gelen şeyler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bilen varsa söylesin
    zaten mesele bu.Hoşgörü meselesi yani.Ben senin nasıl biri olduğunu az da olsa fark ettiğimi düşünüyorum zaten hiç konuşmasak da.Ama bazıları öyle davranıyor ki en hoşgörülü görünen en gülümseyen kişi tepene çıkmaya çalışıyor çaktırmadan, takiyye yapıyor.O yüzden ben de en iyi defans hücumdur deyip yüklenme gereği hissediyorum.Yoksa ben de kimseyi kırmak istemem gerekmedikçe.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Kardeşim, içersin, sürersin, sonra geberir gidersin.. Bu kadar basit...

Sürdüm ölmedim diyeceksiniz, çekirge, bir sıçrar, iki sıçrar , üçüncü de...

Kendi canını düşünmüyorsan, etrafındakileri tehlikeye atma bari, git kendini yak...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Sen benim ne olduğumu yada olmadığımı bilip ne yapacaksın?Adam gibi üslup nasıl oluyor?Benim ki adam gibi bir üslup değil mi?Ağır mı konuştum da saldırı uçuşuna geçiyorsun?Bir yerin mi acıdı?Beni boşver bak ben senin kim yada ne olduğunla hiç ilgilenmiyorum mesela...ders çıkar biraz.
    kimsenin sana karıştığı yok burda. hayat senin hayatın, mahvetmek istersen sen bilirsin. ama içkili bir durumda birilerinin hayatını karartmazsın inşAllah.
    bir arkadaş içkinin dinen yasak olduğunu vurgulamaya çalışıyor ama sen üstüne vazifeymiş gibi hemen atladın. halbuki mesajını yazar çıkarsın, sanane onun yazdıklarından. başkalarının inançlarını eleştirmek ne haddine. kendi inancına bak, başkalarınınkine dil uzatma.

CERRAHİ forum içerisinde dini konuların tartışılması yasak. sanma ki söz konusu olan din olunca biz başka kural tanırız, ama istemiyorlarsa da boşver. yanlış bir nokta gördük mü müdahale ederiz gerekirse.
    bir de yanlış anlama, olayın dini boyutunu laf arasında vermek yakışmaz bize. içikinin ahiretteki zararlarını göz önüne aldığımızda dünyadaki zararları hikaye kalır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bilen varsa söylesin
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimsenin sana karıştığı yok burda. hayat senin hayatın, mahvetmek istersen sen bilirsin. ama içkili bir durumda birilerinin hayatını karartmazsın inşAllah.
    bir arkadaş içkinin dinen yasak olduğunu vurgulamaya çalışıyor ama sen üstüne vazifeymiş gibi hemen atladın. halbuki mesajını yazar çıkarsın, sanane onun yazdıklarından. başkalarının inançlarını eleştirmek ne haddine. kendi inancına bak, başkalarınınkine dil uzatma.

CERRAHİ forum içerisinde dini konuların tartışılması yasak. sanma ki söz konusu olan din olunca biz başka kural tanırız, ama istemiyorlarsa da boşver. yanlış bir nokta gördük mü müdahale ederiz gerekirse.
    bir de yanlış anlama, olayın dini boyutunu laf arasında vermek yakışmaz bize. içikinin ahiretteki zararlarını göz önüne aldığımızda dünyadaki zararları hikaye kalır.
    Kaplan mısın, kedi misin son kez buraya yazıyorum bak.daha fazla tartışmak istiyorsanız ya ayrı konu açalım yada özelden yaz.Ben kimsenin inancını eleştirmiyorum ama gerekirse(eleştirilirsem) eleştiririm de.Diyorum ki konuyu saptırmayalım.Alkolün dini boyutu mu tartışılıyor burda?Müslüman olan bir kimse alkolün kendi dininde haram olduğunu bilmiyor mu zannediyorsun?öyle düşünüyorsanız da açarsınız islam konusu tartışırsınız.Sence burda dini mesajlar vermek doğru birşey mi?ben alkol kullanacağım ve birisi durup dururken karşıma çıkıp yanlış yapıyorsun bak Allah seni hidayete erdirir inşallah da kurtulursun falan diyecek ha...adamın alnını karışlarım ben!
    Kimin doğru kimin yanlış yaptığına dini açıdan karar vermeye çalışırsanız ya engizisyon mahkemelerine yada suud, iran dolaylarına doğru gider bu toplum.Ben de buna izin vermem ne pahasına olursa olsun.

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Ben içkide içerim ;ertesi günde motosiklet sürerim,sağlıcakla...

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sanma ki söz konusu olan din olunca biz başka kural tanırız, ama istemiyorlarsa da boşver.
    .
    Hımmm
    Ducatista:)

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    ben alkol kullanacağım ve birisi durup dururken karşıma çıkıp yanlış yapıyorsun bak Allah seni hidayete erdirir inşallah da kurtulursun falan diyecek ha...adamın alnını karışlarım ben!
    yani adam senin iyiliğin için konuşacak sen alnını karışlayacan.
    hodri meydan ozaman, bakalım kim karışlar.
    ne kadar rahat şu forum ortamı. kes bir yağlı olsun.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Konu dışına çıkan mesajlaşmaların yanı sıra,konunun tartışmaya ve dini atışmalara dönmesi sebebiyle başlık kilitlenmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)