Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

motosikletinizi nereye koyuyorsunuz otoparkamı, apartmanamı başka bi yere mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henuz yok
    arkadaşlar ilk defa başlık acıorum , adım muhammed motosiklet almak istiorum zealsun zs 19 dusunuorum yalnız apartmanda park alanı yok içeri sokmam imkansız zaten benim durumumda olanalar ne yapıolar bi yol gosteren akıl veren olursa cok minnettar kalırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    4 tarafı kapalı özel garaj yaptık ona Tabii bizim ev bahçeli. Eğer sizin apartmanda, dışarıda kömürlüğünüz varsa, bu bir alternatif olabilir veya sende korumalıklarla 4 tarafını kapatabilirsin
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

baggio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cgl 125 + cbf 500
    Benim cbf 500'üm var motorumu eve sokuyorum ama her seferinde bana eziyet oluyor çünkü engel olarak önümde yüksek bir kaldırım ve apartman girişinde 5 basamak var bunun için 2 ayrı rampa yaptırdım birincisi kaldırıma ikincisi merdivenlere. bu şekilde 1'nci viteste yarım gaz ile motoru yavaş yavaş içeri sokuyorum. NOT: eziyet olsada geceleri rahat uyuyorum.

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Kymco cup motorumu apartmanı altındakı garaja bırakıyorum
    ama Tenere garaja sığmıyor sokakta elektrik direğine
    zincirliyorum ama......AKLIM MOTORDA KALIYOR....
    ____it's my life_1982____

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    Benim apartmanın içerisinde koyacak yerim olmadığından, aparmanın önüne bırakıyorum. Ama apartmanın kapısına ve sabit bir demire olmak üzere 3 adet kilitim var onalrı bağlıyorum, bırandasını çekiyorum bide aparrmanın önü sürekli aydınlık. Artık ondan sonra allaha emanet ediyorum. Yanlız bundan sonra taşınacağım evde herşeyden önce motosikletime uygun olup olmama şartını arayacağım aslında elimden gelse yatak odama kadar sokarım ama nerde

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Apartmanın kendi kapalı garajı var oraya koyuyorum.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Valla paraya kıydım kasko yaptırdım.Canım nereye isterse koyuyorum.Eşimin motosikletide arka tekerleğe bağlıyorum.Alarmlı disk kilidini mutlaka tavsiye ederim.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Bizim apartmanın kömürlüğü var ve cüruf çıkarma rampası. Oradan aşağıya süzülüyorum. Ayrıca o geniş mekan, motosikletleri deli gibi seven Apartman Görevlisi nin evine açılıyor. Kilit milit yok yani
    Poturdak

benimde evimin arkasında bahçem var
    bahçedede dogo arjantin köpek var
    ama yinede arka kapıdan eve sokuyorum

bahçede fareler oluyo onlar zarar verir diye düşünüyorum
    birde sabahın erken saatlerinde çingeneler ne var ne yok toplayıp götürüyo sokakta
    köpek var yok farketmiyo

aklımda kalacağına ewde kalsın ...

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    kapalı otopark'a koyuyorum ben

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Deli gibi otopark parası ödüyorum. Hatta ödediklerimi toplasam bir tane daha motor rahatlıkla alırdım. Sırf bu yüzden motor sevdamı abartamıyorum. Bir ara işe motor ile gidip gelyordum baktım masraf 2 katına çıktı. Vazgeçtim. Artık haftada bir motora binebiliyorum. Maalesef büyük eziyet.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    bina girişinde yer olmadığı için otoparka koyuyorum...ama olsa kesinlikle otoparla bırakmazdım...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    kaldığım apartmanın onunde duruyo.kilit+motorun kendi alarmı +direksiyon kilidi var ama bazı geceler bi ses duyunca hemen aşağıya iniyorum.yanımızdaki özel otoparkta motordan otomobil parası isteyip ölü bi köşeye koalım diyo tav 1500 bi durum yanii

Motosikleti
    henuz yok
    ewt arkadaşlar benim de kafama takılan sey koyacak hiç bi yer olmaması otoparkta ne kadar ucret alınıyor?sadece geceleri otoparkta kalsa gunduz alsam evin onunde kilitlesem die düşünüorum , sırf bu yüzden motor almayabilrim gercekten eziyet ... Kemal kardeşime %100 katılıyorum ,, ama bunun bi yolunu bulmak lazım

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    balkonumun altına koyuyorum. zincir + gidon kilidi + çalmaya yeltenecek kişinin canını tek kurşunla almaya kararlı bir sahip.

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Apartmanın zemin kat dairelerinden biri apartman görevlisinin dairesi,diğeriyse depo maksatlı kullanılan kapalı bir alan ve otoparkdan içine pot farkı olduğu için ufak bir rampa çıkılarak girilebiliyor.Sıfır geçtiği hatta çoğunda aynaları çarparak geçtiğim için yarım debriyajla filan olmuyor,"Ya Allah" diyerek yükleniyorum o ağır motora rampayı çıkarmak için.Ama geceleride kapalı alanda diye çok rahat uyuyorum.Arkadaşlarımda kaldığımda ise direksiyon kilidi,disk kilidi ve zincir...Onlara rağmen uyandığımda ilk iş motoru kontrol etmek
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    valla ben koyacak yeri ayarladım bi cuma günü karnemi alıp babama götüriyim bizim balkon asma oraya binanın otoparkından girerek sokıcağım otoparkın bi kapısı var kıyamet kopsa o kadar ses çıkmaz çalmaq zor gibi işte...
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    dükkan tuttum. hem evdeki ıvır zıvır hem de motor duruyor. eve yakın. arada bir kafa dinlemek için iyi oluyor.

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Apartmanın önüne zincirliyorum yakında 2. zinciri alıcam.Ölü uyandıran cinsten bir alarmım var.Birde uyku sorunu olan bir bünye var gecede 2-3 inip ayakkabı topuğuna basaraktan apartmanı turluyorum.Ama hiç rahat değilim evi değiştirecektim bunun için olmadı

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    motorumu gecen hafta sattım apartmanın merdiven altına koyuyordum yanı alllah emanet..bence bır taksıcı benzıncı fılan bul oraya koy... yada bı dukkanlar anlas servıs olabılrı galerı olabılır bunları dusun derım;)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)