Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Mondial 150 ZAT Almak üzereyim ALAYIM MI ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ben ona demedim al 500 lük diye...Sana dedim....Madem o kadar paran var...Aşamıyorsun dimi belli miktarı....İnsanda para olmayınca elinde olanı almaya çalışır....Ya en sevdiğini ya da parasının yettiği en sevdiğini....

Arkadaş ta öyle demiş..Hoşuna gitmiş....Ben de maxi scooterların içinde en iyisi dedim...Gerçekten öyle..Çinlilerin içinde en iyilerinden biri...O kadar paraya tabi.....

Şimdi aman arkadaşım ybr alma desem sen ordan zıplarsın debriyaj sorunu var tu kaka motor diye....

Tamam akıl ver ne alsın adam?....Zat alma diyon kötülüyon alternatif sun...Ama biraz mantıksal olsun verdiğin akıl.....O koca işkembenden sallama.... Haa sakın cbf falan da deme....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ona demedim al 500 lük diye...Sana dedim....Madem o kadar paran var...Aşamıyorsun dimi belli miktarı....İnsanda para olmayınca elinde olanı almaya çalışır....Ya en sevdiğini ya da parasının yettiği en sevdiğini....

Arkadaş ta öyle demiş..Hoşuna gitmiş....Ben de maxi scooterların içinde en iyisi dedim...Gerçekten öyle..Çinlilerin içinde en iyilerinden biri...O kadar paraya tabi.....

Şimdi aman arkadaşım ybr alma desem sen ordan zıplarsın debriyaj sorunu var tu kaka motor diye....

Tamam akıl ver ne alsın adam?....Zat alma diyon kötülüyon alternatif sun...Ama biraz mantıksal olsun verdiğin akıl.....O koca işkembenden sallama.... Haa sakın cbf falan da deme....

yahu bari ybr alsın...50.000 km sorunsuz gitsin...scooterla ilk rampada bayılmasın...belkid ebenim motorumun debriyajı zımbırtılıydı...ama Yamaha veya Hondaya o paraları vermek daha mantıklı...kanka hadi ben yatıyom..senin tuzun kuru yine...bi elin klavyede ötekisi...çüzz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    bazıları kargadan başka kuş CıBıF dan başka motor birtek innova tanırmış
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu bari ybr alsın...50.000 km sorunsuz gitsin...scooterla ilk rampada bayılmasın...belkid ebenim motorumun debriyajı zımbırtılıydı...ama Yamaha veya Hondaya o paraları vermek daha mantıklı...kanka hadi ben yatıyom..senin tuzun kuru yine...bi elin klavyede ötekisi...çüzz...

Ybr yi herzaman tavsiye ederim....Ama arkadaşın tarzı sanırım scooter....Aslında ben ona honda kinetix al derim ama....Temizlerinden kaldımı bilmem...

Şaşırdım len....Nasıl olduda İnnova demedin?....

Motosikleti
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazıları kargadan başka kuş CıBıF dan başka motor birtek innova tanırmış

hay innova kadar başınıza taş düşe emi...Hondanın kıymetinini anlayamadan kara torpak olcanız...birinzi Dorado biriniz ybr olmuşsunuz zaten...byy..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr yi herzaman tavsiye ederim....Ama arkadaşın tarzı sanırım scooter....Aslında ben ona honda kinetix al derim ama....Temizlerinden kaldımı bilmem...

Şaşırdım len....Nasıl olduda İnnova demedin?....
    actıva alsın dicem küçüsüyceniz kebapcı motoru diye nediyim artık size herşeye he diyom...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    actıva alsın dicem küçüsüyceniz kebapcı motoru diye nediyim artık size herşeye he diyom...

Burda cbf ler kebapçı motoru....

Activalar hurdaya çıktı hep...........

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)