Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MÜJDEE... Mondial Fİyatlarını düşürmüş...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    MÜJDEE... Mondial Fİyatlarını düşürmüş...
    hee...
    ben de düşürdüm
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=2613621
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %100 orijinal Çin malı. Düşmesi de var, çiziği de var, pası-pusu da var.

Son fiyatı yazdım. Tiko para 1300 Lira. Pazarlık, takas, vs. için aramayınız.
    Zaten motoru görmeden, binmeden, sanal alemde nasıl pazarlık yapılır, anlamış değilim.
    Bedavaya almış olsaydım, hiç kimseyi üzmez, seve seve yine bedavaya verirdim.

İsterseniz, kredi kartıyla 125 YTL x 12 ay taksitle de alabilirsiniz.

Noter satışı verilmeden teslim edilmeyecektir.
    Esnaf arkadaşlar kusura bakmasınlar ve hiç aramasınlar lütfen.

kanka elinde patlar makine söylemedi deme...bana beleş vercektin akrobasi yapcaktım onla...yeni yetenekler adınaydı herşey...1000 liraya bul bir kekoş ver helal olsun sana...alırken düşünmedin şimdi satarken 40.000 kere düşünürsün nasıl satcam diye...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı Fürek adlı üyeden alıntı

kanka elinde patlar makine söylemedi deme...bana beleş vercektin akrobasi yapcaktım onla...yeni yetenekler adınaydı herşey...1000 liraya bul bir kekoş ver helal olsun sana...alırken düşünmedin şimdi satarken 40.000 kere düşünürsün nasıl satcam diye...
    patlarsa patlasın. umrumda değil.
    ben değil, el kaybeder.
    bu fiyata bu motoru rüyalarında göremezler.

yarın şarköy'e kaçıyorum mondimle.
    aha buraya yazdım.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...tml#post701937

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    sıktı artık sizin bu çin japon muhabbetiniz
    kim birşey alsam dese onu alma japon al nedir bu yaw

parası olan japon alsın, olmayan binmesin diyin de olsun bitsin
    ben de mondial vardı kardeşim gayette memnundum ama bu senin memnun kalacağın anlamına gelmiyor.
    o çok sevdiğiniz japon makinaları da arıza yapıyor. onların 4-5- servis bakımı ile sıfır çinli motor alınıyor....
    para ağaçtan toplanmıyor siz değil ama birçoğumuz evimizi bile zor geçindiyoruz japona para nerde
    almayın kardeşim motor felan gerek yok otobüse-minibüse binin alacaksanız da fikir sahibi olanlara fikir sorun
    papağan gibi her seferinde aynı lakırdıyı tekrar edenlere değil

Motosikleti
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben değil, el kaybeder.

bu fiyata bu motoru rüyalarında göremezler.
    Küçük Emrah formatı...arabesk bi durum...senide kaybediyoruz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    acaba mondial ve bilimum çinli motorlar piyasa olmasa çok sevilen CıBıF 150 kaç para olurdu hiç düşündünüz mü?
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba mondial ve bilimum çinli motorlar piyasa olmasa çok sevilen CıBıF 150 kaç para olurdu hiç düşündünüz mü?
    8000 lira olurdu muhtemelen...üzerine 28.000 lira ekleyip Gold Wıng almak daha mantıklı tabiki...

TheNeverEnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 125 gy Cross Fire :)
    çin malı alma 2. el japon al derim ben...!
    [FONT="Fixedsys"][COLOR="DarkGreen"]Özgürlük, Andrenalin, Keyif, Macera, Paylaşmak The Never End...[/COLOR][/FONT]
    ::xicon_ev

Motosikleti
    @mete_han eğer daha pahalı motora binmek istemiyorsanız bırakın kim ne alırsa alsın. talep çok olan malın fiyatında talep enflasyonu olur.
    ayrıca;
    ciğeri sönmüş ikici el japona para bağlamak yerinde sıfır çinli alırım.
    50 000 km de motora sıfır çinli fiyatı gibi fiyat çekiyorlar.
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mete_han eğer daha pahalı motora binmek istemiyorsanız bırakın kim ne alırsa alsın. talep çok olan malın fiyatında talep enflasyonu olur.
    ayrıca;
    ciğeri sönmüş

ikici el japona para bağlamak yerinde sıfır çinli alırım.

50 000 km de motora sıfır çinli fiyatı gibi fiyat çekiyorlar.

işte hatan burada...bu hataları herkes yapıyor...sıfır çinli derken arorayı mondıyı kastediyorsan alanada satanada üzülürüm...benim cbf de çinli...kategorimiz belli...2500 ile 3500 e ne alabiliriz...veya sıfır çinli fiyatına ne bulabiliriz...önemli olan budur...arıza yapmaması veya yolda kalmasıda önemli değil...ne alınmaması gerektiğini sende bende çok iyi biliyoruz...

Motosikleti
    CBF 150 ilk çıktığında söylediğim bir sözü yeniden söylemek isterim.
    yazıcılar satın alınırken 5000 - 50 000 baskı maliyetleri hesaplanır. bu hesaplama içinde periyodik olarak değişmesi gereken parçalar, ortalama baskı ile kullanılan sarf malzemeleri gibi.
    motosiklet modelleri için 50 000 km toplam maliyet analizi bu güne kadar yapılmamış. salla pati satın alıyoruz. servis ücreti + periyodik bakımda değişen parçaların fiyatı+ ortalama benzin masrafı.
    hala fanatiklik ile motor seçiyoruz.
    ben çinli ucuz motorları mürekkep püskürtmeli yazıcılara benzetiyorum. çok kullanıldığında pahalıya geliyor. 4 büyüklerin motorları ise lazer yazıcılar gibi uzun yıllar kullanımda uygun.
    eğer bir kişi bir yılda 7 - 8 000 km yapmıyorsa kısa mesafelerde kullanacaksa çinli motorda işini görecektir. eğer amaç ulaşım ise. burada öne çıkan konu ise bir yıl içinde ne kadar kullanılacak kullanırken en uzun hangi mesafede kullanılacak. kişinin genel bütçesi motorun masraflarını çıkarabilecek düzeyde mi? her alıcının kendisine özel olan durumlar. kişi bunları göz önüne aldığında kendisi için en ekonomik ve uygun motoru alacaktır.

Motosikleti
    ihtiyaca göre motor kavramı diye bir şey yok dostum...bizdeki olay şu...ben o tipleri sevmiyorum deniyor...ybr cbf innova beat kymco actıv125..ck125actıva için...mal sağlam diyosun tınlamıyolar...ihtiyac dediğin bizimkilerin cüsse meselesi...büyük duracak...shadow 250...jınlun 250 ler var ya...onlar iri duruyor onlar mest ediyor...kt 125 bile alan var yani sen düşün gerisini...bu kadar kötü motor seçen bir jeneraasyon...ha az paraya az köfte yokmu var...ama o köfteyi beğenmezsen alırsın Arorayı mondıyı servisle akraba olursun...şimdi 15-20.000 e gelip arıza vermemiş mondı yokmu var...ama istatistik olarak dikkate alınmaz...mondının her modeli aynen başka 15-20 modelde varmı var...stıckerlar farklı bilirsin...yani senin Doradoyu tek ayıran özelllik özgün tasarım olması...ama gördün işte hisse senedi gibi değeri düştü birden...geçen yaz kavuruyordu ortalığı şimdi yeller esiyor yanlışmıyım...

Alıntı derwish adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben de mondial vardı kardeşim gayette memnundum ama bu senin memnun kalacağın anlamına gelmiyor.
    o çok sevdiğiniz japon makinaları da arıza yapıyor. onların 4-5- servis bakımı ile sıfır çinli motor alınıyor....
    para ağaçtan toplanmıyor siz değil ama birçoğumuz evimizi bile zor geçindiyoruz japona para nerde
    almayın kardeşim motor felan gerek yok otobüse-minibüse binin alacaksanız da fikir sahibi olanlara fikir sorun
    bazı kısıler var kı motor nedır bılmıyor ama bır anda almak ıstıyor gelıyor forumlara soranada japon al demek hakkıdır bu mılletın kullanıyorlar ve kalıtesını bılıyorlar. ama sen de haklısın ewet ya japon yada alma desınler ben dıyorum sahsen ama surda yanlıssın motor tek kelımeyle ıste 1 mılyarlık olsun ısterse 10 mılyarlık zevk işidr yanı ewımızı bıle gecındıremıyoruz nasıl japon alalım dıyosun ama kardesım ewını gecındıremeyen adamın motorla ısı olmaz. motor luks tür.karnını bıle doyuramıyosan ki(bende zengin degilim) ne cınlıye ne japona bıneceksın.coluguna cocuguna yedırceksın o parayı onalrın rıskıdır cunku o para cınlı veya japonla gezerek harcayacagın para degıldır saygılar sewgıler

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtiyaca göre motor kavramı diye bir şey yok dostum...bizdeki olay şu...ben o tipleri sevmiyorum deniyor...ybr cbf innova beat kymco actıv125..ck125actıva için...mal sağlam diyosun tınlamıyolar...ihtiyac dediğin bizimkilerin cüsse meselesi...büyük duracak...shadow 250...jınlun 250 ler var ya...onlar iri duruyor onlar mest ediyor...kt 125 bile alan var yani sen düşün gerisini...bu kadar kötü motor seçen bir jeneraasyon...ha az paraya az köfte yokmu var...ama o köfteyi beğenmezsen alırsın Arorayı mondıyı servisle akraba olursun...şimdi 15-20.000 e gelip arıza vermemiş mondı yokmu var...ama istatistik olarak dikkate alınmaz...mondının her modeli aynen başka 15-20 modelde varmı var...stıckerlar farklı bilirsin...yani senin Doradoyu tek ayıran özelllik özgün tasarım olması...ama gördün işte hisse senedi gibi değeri düştü birden...geçen yaz kavuruyordu ortalığı şimdi yeller esiyor yanlışmıyım...
    bunu yazan adam, bilgisayarı matkapla delen adam
    bunu yazan adam metroya kaskla binen, makdonald'ta kaskla dolaşan adam
    bunu yazan adam işkembeden sallayıp, sonra zırıl gibi anıran adam
    bunu yazan adam fürek medalyonunu boynuna takabilmiş adam (pardon madam)
    bunu yazan adam 150 kiloluk çınar gibi gövdesiyle innova alıp, motorun üzerinde koşmak zorunda olan adam
    bunu yazan adam innova üzerindeki görüntüsüyle, gişe görevlilerine kriz geçirtip, köprüden beleş geçen adam

dükkana su taşımak için kh 100 aldık. çalıştı, kendini amorti etti ve hala çalışıyor. su taşıyor.
    işleri düzeltince de, gittik sıfır activa aldık.
    şimdi 2 motor koşturuyor.
    hata mı ettik acep?
    kafadan yemeyip içmeyip, capon motor almak için kemer mi sıksaydık?
    hala onun taksidini mi ödeseydik?

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    doşmanın varsa çin malı hediye et bu laf boş deyil saygılar

Motosikleti
    BMW F650FB
    ya bırakın bu işleri.
    sanki çin malı girmeseydi piyasaya, bu kadar adam motor kullanacaktı.
    sanki festivaller bu kadar şenlikli olacaktı
    sanki siteler bu kadar fazla dolu olacaktı
    sanki birbirimizi tanıyacaktık.

yarın sabah, çin malları tümden kalksın piyasadan, ondan sonra millet motor alabilecek mi sanıyorsunuz?

10 milyara ybr, cbf mi bulabileceksiniz?

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    ben sağlamlık vedayanıklık konusunda yorum yaptım doğru süylüyon her 500 ytl si olan motor sahibi olmuş saygımız var ama çoğunun ehliyeti bile yok hemen hemen her gün bir iki kişiyi tirafikten alıyorum ehliyeten dolayı .ayrıyeten ilk defa senden duyuyorum çin maları sayesinde vestivaler düzen lendiyini ey vala dostum

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Alıntı serdar10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senın kullandıgın yamaha da çin malı !
    tam değil abi yamaha ona bakarsanda bana inanmazsınız today de çin malı.
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    BMW F650FB
    ben sağlamlık vedayanıklık konusunda yorum yaptım doğru süylüyon her 500 ytl si olan motor sahibi olmuş saygımız var ama çoğunun ehliyeti bile yok hemen hemen her gün bir iki kişiyi tirafikten alıyorum ehliyeten dolayı .ayrıyeten ilk defa senden duyuyorum çin maları sayesinde vestivaler düzen lendiyini ey vala dostum
    sanki eskiden japon kullananlarda ehliyet vardı. hala ehliyetsiz yılların motorcuları var aramızda.
    ehliyeti olmayanı, çinci, japoncu, italyancı vs gibi ayırdetmeden topluyorsanız, size helal olsun.
    ama yok farklı muamele varsa, işte o zaman yazık.
    +
    ülkemizde, son üç yılda motosiklete olan ilgi patlaması, çin motorları sayesinde olmuştur.
    beğenmediğiniz 500 liralık çin motorları, ihtiyacı olan, olmayan pek çok insan tarafından alınmış, yollarda salınmaya başlamıştır.
    bu yeni motorcuların bir kısmı sitelere girmeye, yeni aktivitelere katılmaya başlamıştır.
    festivaller, siteler, kulüpler tarafından organize edilip, yine siteler tarafından duyuruluyor.
    bu festivallere katılıp, motor markalarını gözlemlerseniz, çinlilerin hiç te azımsanmayacak kadar çok olduğunu göreceksiniz.

kısacası; festivaller çin malları sayesinde düzenleniyor demedim.
    motorcular bu kadar çoğaldığı için şenlikli geçiyor diyorum.

Alıntı derwish adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sana sölediğin her konuda katılıyorum dostum sadece benim sorumlu olduğum kimse yok evli filan değilim yani onu belirtmek isterim... arkadaşlara soruyorum diyorum ki böle böle iki tane motor var hangisini alsam diyorum 2 seçenek sunuyorum bana kalkıp 3.motordan yanii japon motorlarından bahsediyolar bende biliyorum onların ne olduğunu kaç para olduğunu kalitesini... benim elimdeki para çinli lere yetiyo ama istesem pederden destek alarak japon motorda alabilirim...benimde kendime göre nedenlerim var çinli motor almak için

*ilk olarak scooter alcam çünkü doru düzgün motosiklet kullanmadım bilem (hem daha ilk defa motor kullanan biri olarak 600 lük makine alsam daha mı iyi )
    *tecrübe kazanmak için
    *parçaları ucuz illaki düşmeler olcaktır ilk kullanmada o yüzden çinli seçtim
    *sora uzun yol yapmıycağım için ztn bu motorlarla uzun yol yapılmaz diye düşünüyorum...istisnalar hariç
    (lütfen kimse darılmasın bu şekilde konuşmamın nedeni sorduğum bi soru yüzünden konunun bu noktaya kadar gelmiş olmasıdır yanii bi bakımdan benim yüzümden gerginlik yaşanmış olmasıdır hiç gerek yokk gerginliğe herkes kendi düşüncesini ortaya koymakta serbesttir , yinede yorumlarınız için tşk ederim hepinize)
    tşk.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)