Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yardımmmm :))

Motovento
    REKLAM ALANI
    NIGT FOX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaslar ben yeniyim aranızda daha ama sormak istedigim bir kaç sey var cevaplarsanız sevinirim.(motor almayı dusunuorumda fz 6)

1)19 yasındayım yamahanın fz 6 larından almak ıstıorum boyum 1.80 fazlamı gelır ama ilk motorum degl bundan once honda cbf 500*-üm vardı 1 yıl kadar kullandım seızce bu deneyım yeterlı mı?

2)bu fz 6 tıyı kullanan abilerim den yardım istiorum 2006 eskı surumu yolda yoruyo mu bde duyduguma gre motor asıl gucunu 9000 devırlerde gosterıomus ne kadr dogru.ustunde gekıstırılmıs r6 motoru olduguu duydum.

3)yeni cıkan fz 6 yle aralarındaki onemlı farklarını soylersenız cok sevınırım sımdıden cevap veren,vermeyen,bakan,bakmayan zaehmet verip yazan herkese cok tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tiger 250
    yaa arkadasım yardım diye yazıyosun bizde bişi var zannediyoz yawwwww....konuyu tam anlamıyla açsana zaman kaybettirdiğinin farkındasın umarım...
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Başlığınızın içerik hakkında bilgi verir şekilde olmasına dikkat ediniz.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)