Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Neden HiçBirşeyi Beğenmiyoruz..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor gibi motor mu bakıyosun 125 ve sport .. git derby 125 al.. cbr a süper sport deyip süper sportları karalamayın .. yazık o motora verilen o paraya .. neymiş markası hondaymış.. yukarıda 3 motor saymışsın 2 tanesi yan yana konur derby ve gtr.. cbr 125 bu motorların yanına konursa fukara durur ..ezilir arada ..

sen beğenilecek bişey koy önümüze beğeniriz ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    Benim de mesela yamaha bws motorum var, ama 2 zamanlı

ama ben onu öyle seviyorum...

Asıl mesele insanoğlunun doyumsuzluğu bence.

Daha duymadım ama Bmw R1200GS yi de eleştiren biri olursa şaşırmam
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda kinetix 2 zamanlı 1991 92 modelleri hala kullanılıyor hemde sucular kullanıyor .. 6-7 damacana dolu suyu koyuyolar motora ..bws bilinen en dayanıklı motorlardan .. yamaha chapy 50 cc yağını en son peder ne zaman deişmiştir acep 1993 ten beri bizde bu gidişle 2030 da hala yürüyo olcak gibime geliyor.. mz ler her yol şartında hemde aslanlar gibi gidiyolar.. 2 zamanlı iyi değil veya dayanıksız diyen varsa gelsin bana ..her türlü boy ölçüsü alınır .. itina ile teslim edilir..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BWS öyle evet üstad, ama ufak bi sorunu var oda yakıtı, yoksa şehir içinde bu tür ufak getir götür işlerinde en ideal makina, canavar çünkü, bizim işyerindede varmış bir ara sırf bu benzini yüzünden biraz kullanıp çıkarmışlar elden, ha bak burdan birşeyler cıkar iste şimdi BWS süper modelmi bana göre öyle cevremde tecrübe edenlerde hemfikir ancak yakıt gibi bi problemi cıktı mesela, maddiyatı elveren insana koyarmı bu? koymaz. ama bana göre bir sorun teskil edebilir yada isverene göre ticari bakarsak, ticari bakma evden ise hesaplı olsun diye kullanan kisiyede bi sorun teskil eder, ama motosiklette bisi yok, gayet atak ve kullanıslı?
    İste böyle şeylere değinilerek ışık olunabilir bana göre, yani yorumlarken

-Hocam bak bu makinayı kullandım gayet atak ve güçlü bir motoru var seri çok ancak Yakıt konusunda su gibi içiyo bilgin olsun diyebiliriz.
    Ama napıyosun
    -Ben kullandım cok kötü bu alet, kullanmayı bilmediğimden değil, makina iyi değil, hem üstelik yakıtıda su gibi içiyor 1000lik SS mübarek, almayın kardesim yazık günah parana bak?!?
    Olmaz bence?
    Comfirmation Bias

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Aslında olay beğenmeme değil herkes kendi aldığı motoru haklı çıkaracak ki içi rahatlayacak.

Hayırlı olsun demeden motorun fiyatını soran, çok paraya almışın diye eleştiren bir sürü insan var. Bazen forumlardan soğuyor insan.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    delicoban
    Boşver sen moped falan diyenleri yakıtıda çok iyi aslında söylemedigin tek şey cbr nin parçalarının pahılılıgı onuda çok dikkatli sürerek masraftan kurtulabilirsin
    Bakınırken bunu buldum Muğladamış hem http://sahibinden.com/displayitem.php?a=3623525 35oomüş.Wala bizde para olsaydı alırdıkta işte 55oo sıfır fiyatı haketmiyor bence.Nese şu 2oo7 kasalar gelsede 2oo6 nın sıfırlarından millet sebeplense

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)