Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Ya Ben Ya MORORSİKLETİN diyen sevgilimi terk ettim :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banada lazım motosiklet kaynaklı yaw kimle tanıssam ben binmem korkarım tiripleri bıktım anam bıktım
    furkan bir topic aç hemen.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu Toplam 17 üye okuyor. (15 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)
    alp_tunay, erdo2002, furkankyl, ozkansava, one, e-rider, honeymaker, divingcenter, marwel114, antiachos, knight79, pecobra, exile, giallorosso, t_u_runcu

Valla reyting yükseldi.....Sorun herkesde mi var ne?....
    Ben eşimden onayı alıncaya kadar 4 senemi harcadım. 4. senede (yani bu sene) ben alıyorum motoru, hiç bir kuvvet durduramaz beni dedim, koydum noktayı. Aha .
    [B][I]Önce Eğitim[/I][/B] :cat:
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    [QUOTE=ozkansava;682767][QUOTE=mete_han;682753]mantıklı bulmadım...motordan vazgeçemeyeceğini bilmesine rağmen sana neden rest çekmiş olabilir ki...senin iyiliğini istemiş olabilirmi...2.kazanda yanında kim olacak bunlarıda düşün...veya kazandan sonra seninle birlikte kim üzüldü...motosiklet hiç bir boşluğu doldurmaz...
    Sayın mete_han bey bu sözünüzden sonra motosikletseverler klübünden çıkarılmış bulunmaktasınız.Teessüf ederiz.
    abicim 2 tekerlek...ait olduğu yer garaj..kapıönü vs...insan ilişkileriyle motor sevgisini kıyaslama bana ters geldi...abes şekli...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuzun kuru tabe...çoluk yok çocuk yok...elin şeyinde gezersin...ver elini Latıno club...onlar şimdi melmeketlerindeAvrupalı gavur turistler için diyom he...ruzlar bizden aç..) dünyanın en mükemmel hayatlarını yaşıyor şaşkın...sen ve bizim gibi Asyalılar ise onları eğlendirmek için yaşıyoruz...
    ama metehan abi russia kızlarıda güzel şimdi yiğidi öldür hakkını ver yaf
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Böyle bir kıyaslama yapan kişi terk edilmeyi hak etmiş demektir.
    kişiler kendilerini koz olarak kullanmamalılar.

Bana kalırsa en akıllıca tercihi yapmışsın. Bugün bu tercihi yapmak zorunda bırakan, yarın seni başka zor tercihleri yapmak zorunda da bırakabilirdi.
    Sevgiler

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı Shadow.Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben eşimden onayı alıncaya kadar 4 senemi harcadım. 4. senede (yani bu sene) ben alıyorum motoru, hiç bir kuvvet durduramaz beni dedim, koydum noktayı. Aha .
    işte anaodulu delikanlısı işte.....biraz eski bi delikanlı ama

Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    furkan bir topic aç hemen.
    abi yazıyorum aranıyor motosiklet kaynaklı mumkunse babası falan motosikletçi olsun bide güzelllllll
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Valla ben eşimi motorla tavladım..Hemde mobiletle......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    işte anaodulu delikanlısı işte.....biraz eski bi delikanlı ama
    Reca ederim lütfen. Burada herkes cıvıl cıvıl 18-25 tabi, biz yaşlı olduk, anlamadım ben bu işi, moralim bozuldu, bi sarı kartta sana verdim

Şaka bi yana, eşim şimdi, "acaba ben de bi scooter mı alsam" filan şeklinde yorumlara başladı, ona da bulaştıracağım hastalığı
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ama metehan abi russia kızlarıda güzel şimdi yiğidi öldür hakkını ver yaf
    abicim Rus mus iyi hoş da...ne bileyim bana ahlaki gelmiyor...kıştt...gitsin hepsi...ben kaprisli çirkin Türk kızlarını isterim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Ahanda bak furkan yanaş alp abimize.Taktikler onda nasılda tavlamış yengeyi.Ehe ehe.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

divingcenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F
    evett cem uzan seçim vaadi olabilir aslında motoru seven kızlar getiricem falan...
    abi bir çoğu yok ben korkarım binmem dio ya hiç denemediğin birşeyden nasıl korkarsın ki?
    Kaskım Takılı, Farım Açık

Motosikleti
    Hah süper, şimdi bu forumdaki kızlar için çok üzüldüm, yoğun bir saldırı başlayacak bekar erkekler tarafından... Hızını alamayan caddelere taşacak...

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahanda bak furkan yanaş alp abimize.Taktikler onda nasılda tavlamış yengeyi.Ehe ehe.
    alp abi taktik derslere baslayalım hemen rica ediyorum kardeşini koma yanlız

Motosikleti
    abicim Rus mus iyi hoş da...ne bileyim bana ahlaki gelmiyor...kıştt...gitsin hepsi...ben kaprisli çirkin Türk kızlarını isterim...
    Küllüm yalan.Klasik Türk erkeği.Abi sen bize anlatma bunları.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Reca ederim lütfen. Burada herkes cıvıl cıvıl 18-25 tabi, biz yaşlı olduk, anlamadım ben bu işi, moralim bozuldu, bi sarı kartta sana verdim

Şaka bi yana, eşim şimdi, "acaba ben de bi scooter mı alsam" filan şeklinde yorumlara başladı, ona da bulaştıracağım hastalığı
    Valla ben 37 Fürek 29 yaşında....Bu gece en faal olanlar da bizleriz..Gençlerde iş yok....

Alıntı Fürek adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ulen sen evlisin ne turisti ne türk kızından bahsediyon.....Ayıp ayıp...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Biri hemen "Motorla nasıl kız tavlanır?" topic'i açsın hemen... Veya, "Motorla kız tavlamak caiz midir?" şeklinde bir topic

Motosikleti
    tiger 250
    Hah süper, şimdi bu forumdaki kızlar için çok üzüldüm, yoğun bir saldırı başlayacak bekar erkekler tarafından... Hızını alamayan caddelere taşacak...
    abi forumdakiler ablamız biz dış piyasa ile ilgileneceğiz

divingcenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F
    abi race motorun çok albenisi var tavlama olayında ama sadece bakıyorlar gel gezelim değince fıssss...
    Kaskım Takılı, Farım Açık

Motosikleti
    tiger 250
    Biri hemen "Motorla nasıl kız tavlanır?" topic'i açsın hemen... Veya, "Motorla kız tavlamak caiz midir?" şeklinde bir topic
    abi açıyorum inan ki...................................

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tuzun kuru tabe...çoluk yok çocuk yok...elin şeyinde gezersin...ver elini Latıno club...onlar şimdi melmeketlerindeAvrupalı gavur turistler için diyom he...ruzlar bizden aç..) dünyanın en mükemmel hayatlarını yaşıyor şaşkın...sen ve bizim gibi Asyalılar ise onları eğlendirmek için yaşıyoruz...
    gezecem tabi almışım biz senin gibi salmadık kendimizi goren 25 yaşında sanıyo bide torun olacan asıl sen dede oldun be daha dolu dolu yaşıcak yıllarım var benim yok çocuğa süt al yok bez al yokşu yok bu hayatı kendime zehir etmeye niyetim yok benim

sana yuhh diyorum başkada bişi demiyorum aklın gitmiş başından senin ama normaldir nede olsa füreksin

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)