Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

MT Üyelerinin Karşılaştığı Üzücü Durum!

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    ya bir ara güzel yazıyordunuz ama sizi bi yorulmuş gördüm xnode.
    aman hocam ne yapıyorsun ya biraz sakin ol lütfen ........nefes alın ithamda bulunmayın lütfen rica rica sizden luxor lütfen......
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ENENDURO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FORUM YÖNETİCİLERİMİZE....
    13. Herhangi bir alanda kisileri,kurumlari,kuruluslari veya devlet'i küçük düsürecek resim,yazi,alinti vb. seyler kesinlikle yasaktir.Bu gibi durumlarda uyari yapmadan üyeyi forumdan silme hakkimiz saklidir.

Eskişehir Polisinin MT üyelerine yaptığı Saygısızlık! .....
    Tüm Eskişehir Polisini zan altında bırakacak şekilde bir başlık atılmıştır.Oysaki bahsedilen sadece bir tek memurdur...Tek bir Memurun haraket tarzına yapılan eleştiri tüm bir resmi kuruma mal edilemez kanaatındayım....
    Görüşlerinize.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle benle tartışma zaten
    yukarıda sarfettiğin cümleleri ise çokbilmişliğine veriyorum ama tanımadığın biri hakkında bu derece emin konuşmaman gerektiğini malesef bilmiyorsun
    beni tanı, tanıma zaten umrumda değil
    sana ve başkasına bir şey ispatlama ihtiyacım da yok
    sözlerimi ben de sana bir öneride bulunarak bitiriyorum.sonra beni tümüyle beyninden silersen sevinirim
    beni ve buradaki herkesi potansiyel acemi suçlu olarak tanımlamaya çalışmaktan vazgeç çünkü haddin olmayan ithamlarda bulunmaya başladın
    kolaysa başına gelsin...
    komik birisin.
    Allah yar ve yardımcın olsun kardeş. Kendine dikkat et...

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    arkadaşımız'ı komik bulmuş'sunuz ama başka yönlerini biz biliriz gayet akıllı ve iyi motosiklet'ci 'dir allah(c.c)hepimizin yar ve yardımcısı olsun içimizdeki hoşgörü anlayış duygusunu kaybettirmesin.....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

toronaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150 t-1 ( siyah) 2006
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok ilginç yaa,İzmir'de o gün beni trafikçiler durdurdu.Motorcu gel bakalım diye teee sol şeride çıktı aldı beni.Evraklar falan aldı,ekipmanı da görünce aferin dedi(hehehhehee çocuk gibi sevindim haa bi de 5 pekiyi verse olacaktı hani)neyse işte polis düzgün davranıyor burda ama Eskişehirdeki durum üzücü bir durum.e üzülüyor insan bunları görünce.Sinirlenmek yok yola devaaaam...
    bana kalırsa o polisin sana gel bakalım motrcu yerine beyefendi şöyle gelirmisiniz lütfen demesi gerekirdi sana hitap tarzı motosiklet kullananları küçümsediğini ve onların kurallara uymasının şaşırtıcı olduğunu zannettiğini gösteriyor..
    zaten bu izlenime sebep olan; kural tanımaz ,sadece parası olupta hava atacak bir nesne olarak algıladığı için motosiklete binen,özellikle geceleri egzos patlatırcasına yarışan tipler
    değilmi ?
    Bence o polis sana düzgün davranmamış.....
    Eskişehirli bir motosiklet tutkununun dönüp dolaşıp geleceği yer: MTN tükanıdır.:cat:

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hiçbir motosiklet grubu izin almak zorunda diillerdir.....Bir eylem ya da bir gösteri yapılmayacaksa.....

100 motorda bir anda caddeden geçer 1000 motorda....

O da bir ulaşım aracıdır....İster 10 ister 100 motorla gidersin kimse sana hop izinsiz olmaz diyemez.....

Arkadaş konuyu tam anlamamış...Burda ne gösteri var ne eylem...Sadece buluşulmuş.....İsteyen istediği yerde istediği zaman istediği sayıda buluşabilir...Bunun için izin alınmasına gerek yok...

Burda polislerin keyfi uygulaması söz konusu....Bence haksızlar....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi lafa nerden başliym polislik yapmış işte ,

bizde geçen araba geçmeyen bi yerde parkediyoduk niye cebe koymadınız biz koyamıyoruz buraya dediler polis işte sever de döver de

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşımız'ı komik bulmuş'sunuz ama başka yönlerini biz biliriz gayet akıllı ve iyi motosiklet'ci 'dir allah(c.c)hepimizin yar ve yardımcısı olsun içimizdeki hoşgörü anlayış duygusunu kaybettirmesin.....
    motorculuğuna sözm yok. kendisini de tanımam etmem. sözleri komik sadece.
    ben size burada bilgi verirken işkembe-i kübradan sallamıyorum. dayıysanız sizin bileceğiniz iş. Biz görevimizi yapalım kanun ve nizam çerçevesinde ne yapıldığını anlatalım sen istersen git polise kafa at. senin bileceğin iş kardeş.
    33 yaşında adama şöyle davranacaksın demeyiz diyemeyiz de zaten.

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir motosiklet grubu izin almak zorunda diillerdir.....Bir eylem ya da bir gösteri yapılmayacaksa.....

100 motorda bir anda caddeden geçer 1000 motorda....

O da bir ulaşım aracıdır....İster 10 ister 100 motorla gidersin kimse sana hop izinsiz olmaz diyemez.....

Arkadaş konuyu tam anlamamış...Burda ne gösteri var ne eylem...Sadece buluşulmuş.....İsteyen istediği yerde istediği zaman istediği sayıda buluşabilir...Bunun için izin alınmasına gerek yok...

Burda polislerin keyfi uygulaması söz konusu....Bence haksızlar....
    Polis keyfi bir uygulama yapmak isteseydi sizi tevkif edecek birçok neden bulabilirdi. Mesela herkes ehliyetlerini çıkarsın derdi veya üst araması yapardı orada. Öyle birşey yapmamış. Ben olayın keyfi olduğunu düşünmüyorum.
    Yaklaşım tavrı yanlış olabilir ama kendisine tanınan hakkın dışına çıkmamış gibi görünüyor.

Ben konuyu çok iyi anladım da sanırım siz benim yazdıklarımı okumuyorsunuz Zira ben oh iyi olmuş polis iyi yapımş demiyorum. Polisin buradaki davranışı hukuksuz değildir diyorum. Ve bunu söyleyebilecek hukuki alt yapıya sahibim çünkü hukuk mezunuyum Tabii sizin durumunuzu bilmiyorum.
    20 tane motosiklet yanyana gelip istediği yere gidebilir, ama poliste o 20 kişiyi istediği gibi durdurabilir.
    Sanırım sizin anlamadığınız şu. Yasaların polise verdiği yetkileri, bizi bağlamaz diyen yukarıdaki luxor isimli vatandaş. Ben de bir hukukçu olarak böyle birşey yok diyorum. Ama arkadaş bizi saçmalamak ile suçluyor. Şimdi burada asıl saçmalayanın kim olduğunu söylemeye gerek bile yok.
    Zira madur olan sensin, hiçbirşey yapamayan da sensin, istiyorsan buyur şikayet et diyorum. Arkadaş burada hariçten dayılık yapıyor. Bana kimse birşey yapamaz gibilerinden bir cengaverlik gösteriyor. Buyur dene bakalım o zaman yapabilirmi yapamaz mı gör diyorum. Söylediğim birşey yok. Madem bu kadar çok biliyorsun o zaman neden dert yanıyorsun

Ben de bir motor kullanıcısıyım ve buradaki birçok kişiden daha uzun süredir motor kullanıyorum. Şimdi böyle bir durumda haksız olduğunu bile bile kalkıp da haksız bir kişiye de haklısın diyemeyiz.
    İlk mesajıma bakarsanız göreceksiniz. Burada başta bir hata yapılmış. Böyle bir organizasyon yaparken, gideceksin emniyet trafiğe veya jandarma trafiğe her kim ilgileniyorsa o bölge ile bildirimde bulunacaksın.
    Siz buna da karşı çıkıyorsunuz. Komik dediğim konu bu. Yani sırf tartışmak için söylüyorsanız bilemeyeceğim, ama biz de söylediğim gibi kendi fikrimizi söylemiyoruz burada, kanun ve hukuk çerçevesinde olayı aydınlatıyoruz. Kardeşimiz ona da kanun kanun deyip duruyorsun diyor. Puhahaha.

E iyi o zaman sen dayı isen o zaman sorun yok. Kural kaide tanımıyorsan bişey diyemeyiz Allah yolunu açık etsin diyoruz. Bu defa ona da sen haddini aşmaya başladın diyor. Ne demekse..
    Yani şimdi ne diyelim merak ediyorum )))) Sen ister dayı ol ister mafia ol, istersen çok heyecanlı bir kardeşimiz ol. Bize ne yani. Biz burada lafımızı söyleriz, doğru yolu gösteririz. Sen yok ben yapmıyorum dersin senin bileceğin iş. İster yaparsııııın ister yapmazsın. Kendin bilirsin.

O halde ne diyeceğiz ? Ne halin varsa gör birader diyeceğiz değil mi ?
    Neyse..

Sevgi ve Saygılarımla.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burda xnode a katılıyorum ortada keyfi bi hareket yok nedenmi
    ..keyfi olanını bu forumda 7-8 ay önce bulunanlarda hemen hatırlayacaktır..biliyosunuzki
    bir toplantı sonunda bir grup arkadaşımız giderken lider olan motora celalettin cerrah ın koruma aracı çarpmıştı hatalı oldukları halde korumalar durup trafik ekibi istemiş ve ordaki tüm motorlar refakat edilerek en uygun yere çekilmiş ve incik cıncık her türlü kontrolden geçirilmişti bu kontrolde 4-5 arkadaşımız ehliyetsizlikten işlem görürken bazılarıda ruhsatve muayene eksiklerinden işlem görmüştü..

evet trafikte 10 motorda gider 100 motorda gider..buna kimse karışamaz ama 100 motor ortak hareket ediyosa yani hepsi aynı istikamete bir konvoy şeklinde seyrediyosa polisin bu grubu durdurmak gibi bir yetkisi var..ha her seferinde durdurmaması böle bir yetkisi olmadığını göstermez..

yine hafızalarımızı zorlarsak yanılmıyosam 2 sene önce antalya civarında olan bir ralli de subay lojmanlarından gelen şikayet üzerine jandarma ralli araçlarını durdurmuş ve uygulama yapmıştı..burda hata orda ralli olacağını bildirmeyen organizasyondadır.. ha bu dünyada başka bir ülkede olurmu diye sorarsanız olmaz ..ama mevcut kanunlar bu şekilde

ayrıca mesajlarınızda hakarete ulaşıcak kelimeler kullanmadığınız takdirde yorum yapmanızda sorun yok ..bu başlık yüzünden 2 üye forumdan uzaklaştırıldı bi 3.sü olmasın insanca tartışamıyoz sorun zaten bizde..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    peki xnode
    ben komiğim, sen değilsin
    -----------
    hukuk öğrencisi olduğunu kanıtlarcasına sanki davadaymışsın gibi beni sindirmeye çalışıyorsun sadece ama sana ayıracağım vakte yazık.
    o yüzden bak işine...
    ileride savcı ol, laf kalabalığı ile insanları mahkum et
    nasıl olsa şimdiden tecrübe ediniyorsun...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    arkadaslar polısın o gece tehdıtkar davranıslarda bulundugu grupta bende wardım..sacmalıktı orda olanlar.yıne aynı gunun aksamı eskısehır barlarının bulundugu caddenın cıkısında alkol kontrolu yapan bı ekıbın yaptıklarını aynen yazıyorum:
    1-) racing ustunde 2 kısı kasksız we gayet guzel bagıran bı egzosla ekıbın onunden slm vererek gectı.. (eskısehırde mobıletlere bıle kasksızlıktan ceza yazılırken!!!!)
    2-) suzukı GSX 1000R kullanan bırını plakasız goren ekıp sadece plakan nerde dıye sormakla yetındı..motor surucusu durmadı bıle...
    we bunlar harıcı bıkac racıng kullanan daha gectı aynı noktadan ama ne belge soruldu ne baska bısı.durdurulmadılar bıle
    hatta sıze su mesajı yazarken evımın ustunde bulundugu kutahya yolundan sayabıldıgım kadarıyla 9 adet tabiri caizse bıtaraflarını yırtarcasına bagıran ve buyuk ıhtımalle yarısan racing grubu gectı...bu adamlar her gece burda..ve ben yıllardır bı kere bıle bunları polısın cevırdıgını ceza yazdıgını gormedım...
    kısacası ben eren saruhan olarak eskısehır polısının yaptıgı bu uygulamayı siddetle kınıyorum eger bu polısler haklarımızı savuncaksa vatandası bu polıs koruyacaksa bız Allaha emanet yasıyoruz..

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı _Si_BeMoL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar polısın o gece tehdıtkar davranıslarda bulundugu grupta bende wardım..sacmalıktı orda olanlar.yıne aynı gunun aksamı eskısehır barlarının bulundugu caddenın cıkısında alkol kontrolu yapan bı ekıbın yaptıklarını aynen yazıyorum:
    1-) racing ustunde 2 kısı kasksız we gayet guzel bagıran bı egzosla ekıbın onunden slm vererek gectı.. (eskısehırde mobıletlere bıle kasksızlıktan ceza yazılırken!!!!)
    2-) suzukı GSX 1000R kullanan bırını plakasız goren ekıp sadece plakan nerde dıye sormakla yetındı..motor surucusu durmadı bıle...
    we bunlar harıcı bıkac racıng kullanan daha gectı aynı noktadan ama ne belge soruldu ne baska bısı.durdurulmadılar bıle
    hatta sıze su mesajı yazarken evımın ustunde bulundugu kutahya yolundan sayabıldıgım kadarıyla 9 adet tabiri caizse bıtaraflarını yırtarcasına bagıran ve buyuk ıhtımalle yarısan racing grubu gectı...bu adamlar her gece burda..ve ben yıllardır bı kere bıle bunları polısın cevırdıgını ceza yazdıgını gormedım...
    kısacası ben eren saruhan olarak eskısehır polısının yaptıgı bu uygulamayı siddetle kınıyorum eger bu polısler haklarımızı savuncaksa vatandası bu polıs koruyacaksa bız Allaha emanet yasıyoruz..
    yok arkadaşım, hatalısınız işte
    suçlusunuz kabul etsenize
    okumuyormusunuz hukukçu arkadaşın yazdıklarını
    inkar etmeyin işte
    siz, biz hepimiz suçluyuz...

Burda ince bir çizgi var polisin yaptığı doğrudur demek ayrı mevcut kanunlar gereği yapılan uygulama ayrı..gelelim ellenmeyen race çilere vardır dayıları amcaları ellenmiyolardır veya biri elleyip haritada yer beğenmiştir o yüzden diğerleri aman banane diyorlardır..

bu arada her şeyide bilmeyelim yaaa .xnode hukuk okudum demiş .. doğrudur yalandır bilmem ama yalana benzemiyo şimdi adam yapılan doğrudur demiyoki özgürlük demek kafanın estiğini yapmak demek değildir. mevcut kanunlar budur diyo ... ha bu kanunlar herkese eşitmi uygulanıyo o başka bir tartışma

bizim toplum olarak en büyük eksiğimiz hep atılgan olmamız .. biri yazıyo x servis beni almadı bi bakıyommm hücum vay şerefsiz servis vay adi vay ahlaksız ..sona bi bakıyoz durum öle değil..ortada bi olay varsa iki tarafıda dinleme adetimiz hiç yok hele taraflardan biri bizden biri ise haksız olamaz ..vurun kahpeye

soralım madem hukukçu var bu tür keyfi bir uygulam ile karşılaşırsak napalım diye ..hoş onuda demiş gidin emniyete şu terihte şu kadar motor şuraya gidecez deyin .. izin almak için değil haber vermek için diye bakın 19 mayısta 1000 motor atanın huzuruna çıkacak hadi onu durdursalarya uygulama yapsalarya ..olmaz neden 50 yerden izin alınmıştırda ondan ..
    bilen biri varmı soralım öğrenelim ..yok biz izin almayız zaten buna gerekte yok basarız gideriz mantığı ne kadar işe yarıyo yaşanmış örnekleri ile gördük hep..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Bazı polisler gerçekten tuaf benimde başıma böyle bişe geldi yolda ilerlerken ve çoğu zaman motosiklet gibi değilde daha sakin kullanırım motoru bir araç gibi yanıma bir yunus geldi artis dedi ilk önce işte şudur budur bende dedim dayım şurda polis müdürü bak şimdi artis oldum dedim (: yan yana gidiyoruz ki gidonlarımız birbirine değecek hala laf konusuyoruz sonunda kenara çekip üstüne yürüyecektim polisin derken bastım gittim ordan gir burdun çık sinirle baktım arkamdalar yavasladım öbürü ya bari en sol şeritte gitme dedi öle gittiler polisin zevk için herkezi potansiyel suçlu gibi görüp ezmeye çalışması bazan can sıkıcı oluyo bizde daha bıçkın çıkıp durumu toparlamaya çalışıyoruz ama tabi bu hepsi için geçerli değil arada çıkıyo böle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki xnode
    ben komiğim, sen değilsin
    -----------
    hukuk öğrencisi olduğunu kanıtlarcasına sanki davadaymışsın gibi beni sindirmeye çalışıyorsun sadece ama sana ayıracağım vakte yazık.
    o yüzden bak işine...
    ileride savcı ol, laf kalabalığı ile insanları mahkum et
    nasıl olsa şimdiden tecrübe ediniyorsun...
    seni kırmak istemezdim arkadaşım. üzgünüm.
    hukuk öğrencisi değilim. 94 yılı mezunuyum.
    saygılarımla

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı xnode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni kırmak istemezdim arkadaşım. üzgünüm.
    hukuk öğrencisi değilim. 94 yılı mezunuyum.
    saygılarımla
    beni kırmadın zaten, sadece anlamamakta ısrar ediyorsun
    yüzyüze olsak sana illaki anlatırdım ama burdan o kadar uzun uzun yazamam kusura bakma
    halen avukatlık mı yapıyorsun?
    veya avukatmısın?

Alıntı xnode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hukuk öğrencisi değilim. 94 yılı mezunuyum
    demek ki insanlar hakkında bilmeden konuşunca yanılabiliyormuşsun.tıpkı senin yukarıda beni daha çook nezarethanelerde göreceğini söylediğin yada devamlı kuralları ihlal eden biri olarak lanse ettiğin yada insanlara "bana yardım edin" diye ağlayacağımı söylediğin zamanki gibi...

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    ya barıs abı oyle bızım halımızı eskısehırlıden baskası cok zor anlar..
    o adamlar benım arabayla 80km hız yaptım dıye 206 ytl ceza yedgım yerde 200+ suratlere cıkıyolar we bı dur bakalım efendı napıyon sen dıyen yok..ustune bıde gelıp bıze suclu muamelesı yapıyolar..
    insanın gucune gıdende haksız yere suclu muamelesı gormek..
    ne yanı her cevıren polıse trafık sube muduru benım dugunumde gobek atıyodu dememmı lazım
    yok kanun boyle calısıyosa bu memlekette onada uyarız

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda ince bir çizgi var polisin yaptığı doğrudur demek ayrı mevcut kanunlar gereği yapılan uygulama ayrı..gelelim ellenmeyen race çilere vardır dayıları amcaları ellenmiyolardır veya biri elleyip haritada yer beğenmiştir o yüzden diğerleri aman banane diyorlardır..

bu arada her şeyide bilmeyelim yaaa .xnode hukuk okudum demiş .. doğrudur yalandır bilmem ama yalana benzemiyo şimdi adam yapılan doğrudur demiyoki özgürlük demek kafanın estiğini yapmak demek değildir. mevcut kanunlar budur diyo ... ha bu kanunlar herkese eşitmi uygulanıyo o başka bir tartışma
    İşte o an adalet duygumuz zedeleniyor,hukukun üstünlüğüne inanan,biz medeni insanlar,güçlünün hukuku karşısında eziliyoruz.

Medenii ülkelerde hukuk insan hakları temelinde kuruludur.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    Alıntı forester adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    volkan, aytac ve bu olayı yasayan bütün motorize dostlarım
    sizin durumunuz tamamen kurunun yanında yas da yanar durumu
    hasan polatkanda bi grup var ve toplu halde geziyorlar. teker kaydırma, egzos patlatma ,ön kaldırma, korna calma gibi hareketler yapıyorlar ve gercekten cok rahatsız edici bir durum. onların görünce halk da haklı olarak motosiklet sürücüsü gördüğü zaman önyargılı davranıyor.
    polis de haklı çünkü bu kişiler polise de zorluk cıkarıyorlar. tanık oldugum bi durum. bi ara görüstüğümüzde anlatırım.
    engincim topiği yakından takip ediyorum ama mesajını kaçırmışım
    o yüzden tepkim biraz geç oldu. durumu çok güzel özetlemişsin
    kurunun yanında yaş da yanıyor
    bildiğiniz üzere ben de polatkanda ara sokakta oturuyorum.
    ambulans sesi zaten canımızı yakıyor. bir de kendilerini bişi sanan o motosikletliler.
    zaten dediğim gibi bütün polislere değil lafımız. bütün evraklarım tam olduğu için, ehliyetim olduğu için,
    kaskımda başımda olduğu için beni tebrik edip iyi sürüşler dileyen polis de oldu.
    istenince adalet yerini buluyormuş demek ki

_Si_BeMoL_

Malesef durum böle ..bi bayada böle gider ..doğrusu bu değil ama hangimiz yapılan iltimasa hayır diyoruz herkes durdurulurken bize geç dendiğinde ypk kardeşim ben durucam diyoruz toplum fertlerden oluşuyo yani bu toplumu oluşturan fertler olarak kaçımız üstümüze düşeni tam olarak yapıyoruz bi başka başlıkta bi üye trafik kurallarına uymayan motorculara hayvanlar demiş. hangimiz kasksız dolaşmadık hangimiz kırmızı ışık ihlali yapmadık hangimiz şerit ihlali yapmadık hangimiz kaldırıma motorla çıkmadık bu örnekleri dahada arttırırım ..aslında başkası yaparken ona hayvan diyen arkadaş bu dediklerimi kendiside defalarca yapmıştır.. ama bak aynayı kendine tutmamış kendi yaparsa zaruriyet ama başkası yaptımı o hayvan ..zaten bütün hayvanlar eşittir.. ama domuzlar daha eşittir

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)